Jump to content

Petrosani


iuliu1970
 Share

Recommended Posts

Saptamana viitoare am drum prin vechiul targ al huilei romanesti si ma intreb daca sunt ceva d-soare prezentabile si prestabile in urbe ..........nu ar fi rau daca ar fi informatii si din tg.jiu tinand cont ca este la o distanta convenabila........multumesc anticipat.......un real ajutor ar fi si o sursa de informatii ca le verific ulterior eu si raportez........

Link to comment
Share on other sites

Aveam cateva informatii legate de fenomenul stradal acolo - centura pentrosani, statia de benzina si intersectia cu drumul care duce la Vulcan.

Cand am mers pe teren sa verific, nu am gasit nimic.

Oricum probabil nu se incadrau la capitolul "prezentabile" nici daca erau...

 

Avand in vedere ca zona e taare defavorizata dar are conexiune internet, iti sugerez o abordare mai tehnica dar in mod cert mai fructuoasa - intra pe netlog sau badoo si cauta in judetul Hunedoara. Vei gasi suficiente fomiste in Valea Jiului, le vei recunoaste usor dupa pozele ..relevante. O sa te coste o sticla de ceva sau niste bomboane ;) ..si probabil ceva timp in plus vs. o profesionista.

 

Eu asa am facut mai demult. O sa incerc sa iti fac rost de un id de mess al unei tanti casatorite din Vulcan ce facea showuri web moca (cred ca avea un fetish). NU promit nimic totusi, avand in vedere ca discutam cu dansa acum vreo 5 ani de zile.

Link to comment
Share on other sites

Am fost la doamna 0729367302 ( 0729.367.302 ) anul trecut. Locatia este in Petrosani.

Doamna: undeva pe la 40 de ani, grasuta, simpatica cu chef de vorba.

Locatia: Apartament in care cred ca locuieste, curat, baie OK.

Prestatia: Un oral foarte bine facut, CIM, normal bun si anal foarte ok.Ii place foarte mult ceea ce face.

Concluzia :Daca va intereseaza doar sexul si mai putin partea estetica este foarte OK. Pret 150 pentru mai mult de o ora (nu contorizeaza timpul).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

La ultima mea vizita in Petrosani mi s-a aratat locul pe centura, langa benzinarie unde cica catre seara ar sta tigancile pe conducta de gaz si pt. doar 5 RON ti-ar suge pula in boschetii de prin imprejurimi sau in masina. Poate con- sau infirma cineva informatia asta?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Am fost saptamana trecuta 2 zile in Petrosani si am plecat cu un gust amar:

Doamna 0729367302 ( 0729367302 ( 0729.367.302 ) ) ( 0729367302 ( 0729.367.302 ) ), despre care s-a scris mai sus exista! Am vorbit initial(cu 2-3 zile inainte) si am facut o asa zisa programare; ajuns in zona, n-a mai raspuns la telefon...dupa mai multe incercari si mesaje, a inceput cu mine o conversatie pe mesagerie, in care mi-a marturisit ca de fapt nu e in oras si nu ne mai putem vedea.

Am luat la rand toate telefoanele din zona pe care le-am putut gasi pe net, ori inchise ori nu raspundeau. intr-un final, Bingo! Imi raspunde o fetita, comunic locatia mea(hotel), apare la timp, conform discutiei telefonice, dar surpriza: e alta faptura decat cea din pozele afisate...din pacate o cioara, fara dinti, grasa pe deasupra! Bomboana pe coliva: colega ei n-a putut sa vina, a trimis-o pe ea, nu face anal, si alte shituri de gen. Cere 200 pentru o finalizare O/N! Ma las de meserie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...