Jump to content

Ana Blonda Skinny 0737360513 ex-Crangasi, acum Bd Timisoara


Oracle

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Vizitat dsoara recent, aceasi adresa. 
150 O/N fin 300 ora. O se poate si nepro

De la usa m-a intampinat in chilotei si sutien, poze reale,  blonda skinny cu tatuaje pe mana, inaltime pe la 1.75, 50 kg, piele fina, sani nr 2 cu sfarcuri erectile, ochelari de secretera, atitudine ok -

Fara FK / CIM /Anal zice de la inceput

Oral bunicel as zice de nota 7 (fara atentie la sateliti) usor zgomotos, s-a lasat impinsa de cap pentru deep si stat cu el in gat

Normal de nota 9 am facut doar LoT ca eram obosit, miscari bune, bagat pana la cotor, i-am furat si un pupik pe buze, fesele fix cat trebuie sa intre in palme.

D2D 20 min achitat 150 de leoparzi.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Confirm, pozele sunt reale. Vizitata de cateva ori anul trecut , acum nu mai dau de ea , nu imi raspunde la msj .... poate ma evita .

Slim fit , am avut o experienta f buna cu ea. Facea si ON  , cel putin cu mine a facut.

O recomand dac-o prindeti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
48 minutes ago, papuasul said:

Indiferent de ora n-a raspuns neam. Macar suna si zice vocea ca "momentan clientul ....."  si ma roaga sa incerc mai tarziu :(

incearca un mesaj pe wapp daca ti-e la indemana. dupa ora 14.00. eu asa am prins o acum mult timp.

eventual, se mai poarta si sa i scrii ca poate sa revina cu un mesaj pana in ora x, in caz ca e infipta cand ii scrii si vede dupa o ora.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cine ma cunoaște știe ca eu încep mai târziu 😫…dacă e închis înseamnă ca nu sunt la munca, iar dacă e deschis și nu răspund cel putin după amiaza dorm , iar pe seara posibil sa fiu ocupată! Dar când văd apoi răspund la mesaje sau apeluri! 😋

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • steroidu changed the title to Ana Blonda Skinny 0737360513 Crangasi
  • 1 month later...
On 07.03.2022 at 12:20, papuasul said:

Indiferent de ora n-a raspuns neam. Macar suna si zice vocea ca "momentan clientul ....."  si ma roaga sa incerc mai tarziu :(

Nic eu n-am avut noroc, am incercat la ore diferite dar probabil incomode pentru ea. Mi-a zis cineva sa incerc dupa ora 16 ptr ca isi prelungeste programul pana in noapte, dar deja la ora aia traficul devine imosibil.

Imi place pustoaica si cand ma uit la ultima poza incep sa ma stranga chilotii.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Buna! Dacă ați intrat pe link sunt 2 poze , cu o rezoluție fff mică ,deci e clar ca nu-mi aparține anunțul respectiv. Poza este a mea da, cealaltă probabil luată de la altcineva sau de pe google! Cum ai spus și tu, se practica furatul pozelor , le mai are încă cineva care lucrează pe alt oraș,dar nu am ce sa fac…nu o sa le schimbe doar pt ca sun eu și ma cert! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Revazut, aceasi locatie, preturi noi, 200 fin/400 ora in plus accepta acum FK, preludiu frumos, FK sustinut

ON de 9 (fara CIM)

Normal pro 9 LoT si CoW finalizat

Achitat 200 RON, D2D 25 min fara graba

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • steroidu changed the title to Ana Blonda Skinny 0737360513 ex-Crangasi, acum Bd Timisoara

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...