Jump to content

Evaluv❤:-0754903556


Evaluv
 Share

Recommended Posts

Eu sunt Evaluv ,o tânără la inceput de drum,am ales arta masajului pentru ca mi se pare extrem de senzuala și îmbină complet o amintire de neuitat! Sunt o tipa extrem de comunicativa ,placuta si pozitiva . Dar mi-ar placea tare mult ,mai multe să descoperi tu singur despre mine .Ma poti gasi la numarul 0754903556

20210408_123929.jpg

20210408_123712.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Eva ! Ai putea sa ne spui mai multe despre tine, ce tipuri de masaj practici, zona in care activezi, "cadoul" pentru prestatiile tale ?  

Link to comment
Share on other sites

Doar masaj, 200 ora. Incepe dupa pranz. Locatia, in general, este in zona p-ta Romana. Conversatie super-misto insa fost foarte ferma vizavi de alte servicii suplimentare :( 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragilor,

*Vin cu o mega promoție pentru weekend! Un pachet de masaj erotic de 2 ore la un super pret,de doar 250 de lei . (Masaj de relaxare, body to body si finalizare. Apoi bis ❤ timp de 120 de minute ❤🤩

*Singura conditie este de a face programarea din timp de preferat din aceasta seara pentru maine.

*Atentie,locurile sunt limitate avand in vedere faptul ca la ora 20 trebuie sa fim in casa 

*Promotia este valabila doar in zilele de weekend . 

- In restul timpului pretul masajului fiind de 200/h . 

*Locatie centrala . 

-Nu ofer servicii sexuale ,pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați pe wapp :0754903556 Eu am fost Evaluv și va mulțumesc! 

20210401_110438.jpg

20210401_110918.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buna dragilor, 

Va astept la masaj erotic într-o locație centrala si igienizata. 

O ORA ESTE 150

2'ORE -250 de lei . Va astept la programari la numarul de telefon :- 0754903556

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor  ! 

Programul de masaj începe de dimineata.  Stau in functie de programari dar in weekend se poate si seara atat timp cat programarile sunt facute de pe zi . 

Link to comment
Share on other sites

O să încep cu o remarcă este frustrant că oferă doar masaj. Mie mi-a plăcut de ea şi tare aşi fi vrut mult mai multe de la ea.

Să purced la vizită:

- locația la data vizitei: Universitate; mai exact: în Centrul Vechi, lângă BNR. Apartament, micuț şi curățel, cu două camere, baie cu duş (două geluri masculine rezente şi gata să îşi îndeplinească misiunea), prosoape curate.

- Eva: tinerică (25-30 ani) cam ca în poze,dar cu nişte tatuaje în plus, dacă am reținut bine. O față foarte draguță, sâni mari - nu prea lăsați (dar gravitația nu iartă, cu atât mai mult la dimensiunile mai mari), cu sfârcuri erectile, 160-165cm înălțime şi maxim 50kg.

- serviciile: masaj, masaj body to body, finalizare - NO sex; permite atingeri - în limita bunului simț, adică fara degete în "interior".

- prestația: masaj bunicel, făcut cu ulei pentru bebeluşi. A depus ceva eforturi la mine şi pe spate şi pe față. Mi-a plăcut să îi simt sânii cu sfârcurile erecte pe spate şi pe față. Adică am savurat masajul body-to-body. Finalizarea... ca la masaj.

Am plecat cu gândul la o partidă de sex cu ea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua dragilor ,

Va astept la programari ! 

Saptamana aceasta locația este la Universitate . Programul nu este batut in cuie dar pot sta in functie de programari . Programarile facute din timp au prioritate . 

1 ora-150 lei 

2 ore-250 lei 

0754903556

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor,

Voiam să vă anunț că muncesc în acest weekend asa ca ,daca doriti sa veniti la un masaj de neuitat ,eu va astept . Programul este in functie de programari . Rog programarile facute din timp ,au prioritate .

Oferta ramane valabilă:

*1 ORA -150 DE LEI 

*2 ORE -250 DE LEI. 

Exista posibilitatea anumitor fantezii.  

Dar nu ofer servicii sexuale . Multumesc  ! 0754903556

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...