Jump to content

Milf Buftea 0768209323


Root
 Share

Recommended Posts

38 de ani

Undeva la curte

Putin impanata ( mi a dat o poza si dupa 3 sec., a sters o).

Prea multe nu am vizionat😊

 40 de min 100 ron masaj relax masaj finalizare
 cu totul si oral si sex 200 lei

Oral neprotejat. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A ajuns cineva la aceasta doamna?

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-maseuza-terapeuta-buftea-m0Kee8#w9aL6l

Locatia ar fi pe langa gara - mi-a zis la telefon. Imi amintesc ca am mai fost candva la o doamna in zona aceea, nu mai stiu exact unde insa se potrivea descrierii de 1.60m cu sani mari si impanata - asa cum e descrisa pe cealalta strada

Link to comment
Share on other sites

Nebune sunt multe...sau mai toate...caci aftfel doar 5% erau pe piata...important este cum te sug, cum te inghit, cum o iau si ~ cum arata! 

Sincer...dna Cristina de pa Campineanu arata foarte anost...insa avea niste sfarcuri senzationale pentru cei ce isi amintesc..si o sugea splendid...  Sincer, la dna C am ajuns total alandala, fara nici o promisiune de blow sau certitudine de mai mult...insa....wow!

Proba olimpica e cea mai cea...telefonul...harceaparce...orientativ...

Link to comment
Share on other sites

On 03.08.2021 at 18:38, moshul said:

Pe atestatul de maseuza (or) scrie Paraschiv V Valentin. WTF

 

E poveste lunga.

Valentin, de meserie taximetrist, a fost cuplat cu una Cristinuta din Buftea care initial facea doar videochat.

Ulterior tipa s-a apucat si de masaj plus companie. Ca sa fie in domeniu , a facut si el cursuri (si aveau anunt ca presteaza si la cuplu), dar intre timp aia l-a parasit si acum este cu dameza din anunt, locatia fiind aceeasi.

Criss din Buftea, adica fosta, avea numarul 0721624039 si ultima data, era in zona D.Ghica, posibil sa fie si ea cuplata cu altul acum.

Asta este Cristinuta, fosta, si are nick gracee19 pe chaturbate

BlFc8Q8BIy0R7kP..jpg?Expires=1628200778&Signature=VxW14L3Q2VnDEm0txNJkSAFRI0uuZWGOsiqXbINxfDWGjs~lYhTKnyppXyUEB6rB96unOedTgIZP2FzhMhmotXKq3LcEIwm4UuHTzgE404-dFrWQZmP8XGWRO6eBrPGU5V~OI--312Hl5ywUl0vV7CYV8JoTXp75Jg6Y-tHff4VcoulkULlckvBG19YDhUuwxPyoYKEqi4NyjOP~ubPAINuFBukcFbeK7FBrlFXMNakRcwCd2nA2nX8dKvbIwSP2VAg0ui350dOr2Px1kdoQDW3GljI4xc03kkY-fASgFioDUC9fXDA2JWp-eSNrTpHdH-rRQsh5WCPFTDsMP4qeVQ__&Key-Pair-Id=APKAI6H3T5HEAJ73L36A

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...