Jump to content

0759572925 Cristinela Berceni + Deplasări

luvelliandreas

Recommended Posts

Buna si bine ai venit printre noi ! Nu e absolut nicio problema sa te bagi in seama, mai ales cand esti subiectul principal. 

Daca tot te-ai apucat sa te bagi in seama, poti posta update-uri despre serviciile oferite, poze mai...reprezentative si ce crezi tu ca ar trebui sa stim daca ne hotaram sa-ti facem o vizita.

In ceea ce priveste propunerea baietilor de mai sus, sa inteleg ca ai accepta cu entuziasm o vizita multipla, respectiv 2,3,4 confutadori simultan ?

• Like 2
  • Thanks 1

On 28.05.2022 at 18:41, Futuloiu said:

In ceea ce priveste propunerea baietilor de mai sus, sa inteleg ca ai accepta cu entuziasm o vizita multipla, respectiv 2,3,4 confutadori simultan ?

Desigur !!!! Organizați va !😊😊

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

@Christinela, te a rugat Futuloiu, sa ne încânți cu ceva preturi, locatie+ outcall,poze,  etc.

Deja stam cu limbile pe piept. 

Multumesc. 

• Confused 1

Ce ma intriga pe mine cel mai mult e ca eu nu știu care cum sunteti ! Se pare ca v am făcut bine ! 😁😁😁😁 

Am eu niște bănuieli....arătați va si la propriu și la figurat ,sa facem ceva frumos !!😂😂😂😇😇😇

• Like 2

5 hours ago, Christinela said:

Ce ma intriga pe mine cel mai mult e ca eu nu știu care cum sunteti ! Se pare ca v am făcut bine ! 😁😁😁😁 

Am eu niște bănuieli....arătați va si la propriu și la figurat ,sa facem ceva frumos !!😂😂😂😇😇😇

Pai nu e mai simplu sa ne zici tu? 😉😁

1. Remuneratie de om sau de grup

2. Cati accepti in acelasi timp

3. La tine in locatie sau deplasare + interval orar disponibila

In functie de asta isi face fiecare calculul, stiim cine vrea/poate sau nu 😘

On 30.05.2022 at 23:20, gigi_gigi said:

Pai nu e mai simplu sa ne zici tu? 😉😁

1. Remuneratie de om sau de grup

2. Cati accepti in acelasi timp

3. La tine in locatie sau deplasare + interval orar disponibila

In functie de asta isi face fiecare calculul, stiim cine vrea/poate sau nu 😘

Bună, am vrut doar sa va anunț ca mâine încep programul la 8 00, pentru cei matinali .Promit sa postez și poze ,doar ca nu reușesc sa le fac...😏😒

Va aștept sa ma sunați, nu fac programări pe whatsapp sau mesaje .Pun foarte mare accent pe comunicarea verbala.  😘😘😘

• Like 1

• 2 weeks later...

Bună, mă găsiți în sectorul 4 ,aproape de Piata Sudului, sunt singura în locație. 

Îndeplinesc  aproape orice fantezie . Pentru programări, v-as ruga sa ma sunati  !😇😊

@Cristinela sau @Christinela, te rog sa te hotarasti ce user folosesti, ca e un pic aiuritor. Cineva ar putea crede ca exista doua Cristine sau ca cineva a facut o clona.

Deasemenea, pentru improspatarea memoriei, te rog sa precizezi serviciile prestate si contravaloarea acestora.

• Like 2

Bună, voi rămâne cu Cristinela !🤫

Serviciile mele sunt :

300 ora TOTAL, 2  finalizari, oral np (în funcție de igiena), normal si anal  cu prezervativ , FK în funcție de igiena.

Va rog sa ma sunați pentru programări, nu ma supăr dacă doar cereți detalii !

Vă rog sa fiti seriosi !!! 

• Like 2

• 2 weeks later...
  • Root changed the title to 0759572925 Cristinela Berceni + Deplasări

Ca vad ca nu se inghesuie nici un confutador sa-si impartaseasca impresiile, va scriu eu despre interactiunea cu Cristinela.

Contactat fata pe wapp, pentru disponibilitate, si continuat discutia la telefon, fetei nu-I place sa interactionze prin mesaje, stabilit ce si cum, vizita in deplasare, la ceva hotel.

Despre hogeac nu am ce sa detaliez, fiecare isi alege unde si cum, eu am preferat la hotel.

Fata. Relativ mica de inaltime, 1,60-1,65, simpatica, insa nimic care sa te faca sa intorci capul pe strada, ten deschis, par blond pina la baza gitului, ochi caprui, cu ceva carnita in plus, nu grasa dar nici vreo silfida, 38-40 de primaveri, carne ferma pe ea, sani #3, placuti la atingere, tarisori.

Am facut un dus inainte, mai mult de amorul artei, a facut si ea si am trecut la actiune.

Actiune care a debutat cu ceva FK, accepta si sustine, insa stangaci, parca era ceva ce nu ii convenea acolo, am continuat cu un pic de oral ne si niste cunnilingus, are o pizda frumoasa, cu labiile ascunse, proaspat epilata, fara mirosuri, dar....amara ! Pula mea, probabil ca folosise ceva ovule, nu stiu, dar parca era data cu Saprosan, altfel, se excita la limbi, raspunde si se misca sincron.

Trecut la ON din partea ei, prestatie corecta, cu deep, insa fara atentie la sateliti , muie corecta, fara dinti si atit, bataita cu pula peste fata, doar pentru divertisment, schimbat citeva pozitii si unghiuri pentru PSE si dupa montat anvelopa si prestat un misionar/umeri craci viguros pina la finalul #1. Fetei ii place maxim pula, mi-a cerut imperativ sa dau mai tare, s-o fut grav, a parut sa marcheze un orgasm in faza asta, ii place sa vorbeasca/sa ii vorbesti dirty.

Mers la dus eu, ea nu a catadicsit sa faca refresh, stat de vorba oleaca si initiat #2 la solicitarea mea, ON pentru revigorat minime, montat cauciucul si prestat LOT cu patima, strigaturi si gemete.

La un moment dat s-a oprit si mi-a cerut s-o iau pe la spate, repede. Am pus-o capra si i-am dat ca surdu-n tobe un timp, a mai dat citeva contre si mi-a cerut sa "i-o dau in cur". Baiat ascultator, m-am conformat. Pus cu curul ala frumos la marginea patului si continuat cu sodomizare anala in cur.

E, aici e aici. Parea ca sexul anal ii provoaca mult mai multa placere ca cel normal, se exprima mult mai vocal si da drumul la dirty talk, gemete, contre, exact ce mi-a recomandat doctorul.

Finalizat  #2 anal, insa la retragere am avut surpriza, neplacuta, sa-l scot pe minime cu urme de frina pe anvelopa.

Dus, decartat 300 de marafeti, nesolicitati, si inca un pic de small talk, imbracat si parasit locatia. 1 h door to door.

Daca e sa dau note, oralul e de 7, fara atentie la sateliti, fara vreo variatie gen o limba pe dupa capul pulii, o maslina, ceva.

Normal 8-9, strimta, tonifiata, se implica, accepta mai multe pozitii, LOT si Doggie par sa ii placa in mod deosebit.

Anal…aici ar trebui sa dau doua note, una pentru prestatie care e clar 10 dar e mediata de nota pentru curatenie, asa ca per total aici nu pot sa punctez mai mult de 7.

Din discutiile initiale am aflat ca fata are si ceva jucarii, nu le-am vazut, ca as fi fost tentat sa o vad cum face la DP.

De recomandat ? Cu siguranta, pentru cei carora le place sexul sportiv, atletic chiar, cu o Milf-eta, dar trebuie sa reiterez indemnurile confutadorilor de mai sus, luati-va TOATA pula la voi, fata nu se multumeste sa va faca pe voi sa aveti orgasm, vrea si pentru ea…

• Like 2
  • Thanks 2

Eu am consemnat despre fiinta, te rog! 

Aprecierile tale vizavi de primaveri sunt entuziate - eu zic ca are minim 5+. Sa vezi ce ma muieste pentru ca citeste pe aici :) 

Da, la anal este mai orgasmica, clar! (eu n-am avut nicio surpriza si m-am jucat cu jucarelele :) infipte adanc si au iesit curate-stralucitoare; imi pare rau de experienta ta - o fi fost dupa un week-end prelungit cu mici, carnati si multa bere :( ).

Suma platita pentru distractie ma deruteaza pentru ca eu i-am platit mereu 350 de leusteni / intalnire (mereu la ea). Cica asta e pretul care include anal si strigaturi.

• Like 1
  • Thanks 1

@papuasul, ea cu minutele ei a scris:

" Bună, voi rămâne cu Cristinela !

Serviciile mele sunt :

300 ora TOTAL, 2  finalizari, oral np (în funcție de igiena), normal si anal  cu prezervativ , FK în funcție de igiena.

Va rog sa ma sunați pentru programări, nu ma supăr dacă doar cereți detalii !

Vă rog sa fiti seriosi !!! "

Acuma, ca esti tu filotim si mina larga, treaba ta, eu am decartat ce fusese specificat.

In nici un caz nu e 5+... Bag mina in foc ca are maxim 40

• Thanks 1

• 2 weeks later...
18 hours ago, papuasul said:

Zici ca nu cunosti pe nimeni din comunitate insa cum vrei sa ne cunosti daca in anuntul de azi ai scris asta "Nu fac programări și nu răspund la mesaje, doar dacă sunteți clienții mei , sunati !!"?

Voiam sa zic ca nu cunosc nici o fata care prestează asemenea servicii și ca nu fac programări pe whatap cu clientii noi, pe care nu i am vazut niciodata, pentru ca nu am incredere. Am de a face cu tot felul de oameni neseriosi care cer detalii ( e normal) dar care zic ca vin și de fapt nu vin sau se labaresc, când de fapt ar putea sa zică ca revin cu un telefon...si nu e nici o suparare. Mi se pare mai demn sa suni și sa vorbești dacă vrei sa futi, asta ca să avem un prim contact, și asa pot și eu și el sa ne "citim " cumva .😘😘

• Like 4