Jump to content

Amanda Amzei 0760018806, chiar stie meserie


finlandezul
 Share

Recommended Posts

Decis sa pun vaccinul la testare :)) am gasit pe dubioasele meleaguri vecine thread al unui salon, EROS, nou deschis si pom tare laudat.

Intrucat am dedus ca maseozele se schimba mai ceva ca vremea in martie, am zis sa merg la cea care pare ca lucreaza dar si detine cumva stabilimentul: Amanda. Locatie piata amzei fix la intersectia cu calea victoriei, intr-ul bloc grandios, prebelic, in stare de descompunere si p-afara, si pe dinauntru, dar care pastreaza inca izul unui trecut fantastic: asemeni Titanicului....scufundat. Apartamentul aferent salonului a fost adus intr-o relativa stare de bine, si spre surprinderea mea avea 2 chestii esentiale: caldura si apa calda.

Prezentare protagonista (pe nr asta raspunde doar ea, are si salonul nr de receptie, nu m-a interesat, nu-l cunosc):

migniona, foarte slabuta, cu un corp fantastic, draguta la fata fara a excela, dintii albiti: tip piti de club atragatoare, dar care nu iese cu nimic neaparat din multime.

Masajul de relaxare facut nu doar cu rabdare, dar si cu pricepere. Masajul erotic: eh, aici nota 10+. Unghiile aplicate de lungime mare s-au dovedit folositoare, are tehnica impecabila si clar nu incearca sa bage viteza. Aproape deloc permisiva cu atingeri din partea mea, nici nu am insistat prea tare. In fond venisem pt mine........Noua in Bucuresti, dar cu experienta "in alt oras"sigur situat in N-V un tarii dupa accent.

Scorul 150/H ron

Poze n-am.

Concluzii am: exceptionala in domeniu. Un fel de Cleo cu finalizare insa. Masaj de relax bine facut, fara viteza. Masaj erotic de mare arta. Scor sub pretul general.it's a must.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...