Jump to content

Daniela Secuilor - acum bld Unirii 0767190024


Root

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Futuloiu changed the title to Daniela Secuilor - acum bld Unirii 0767190024
  • 2 months later...

Poze reale care reflecta realitatea.

Apartamentul central,curat,baie curata,ea este curata.

Se implica,este prezenta,atitudinea este buna dar probabil ca raspunde la ce primeste.

Este asumata,comunica Disponibilitatea pe Forum,respecta programarile

Preturile sunt cele comunicate fiind foarte bine separate in functie de ce doriti.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators
29 minutes ago, jake said:

Am fost și eu. acum ceva timp....comportament fast fuck, igiena proasta, se grăbește sa termini și nu se spala înainte ( faci programare și ea nici nu e în locație, mai și întârzie...apoi gargara sa piardă timpul, 10 minute ca să dea drumul la apa în baie...spălat superficial, te și grăbește....)  concluzie ( bani aruncați pe geam, păcat de locație, comportament de centura)

@jake

mersi de input. unde era locatia si cat ai platit si pentru cat timp? 

BR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut.

Pe domnisoara am vizitat-o acum vreo doua saptamani.


Programare rapida pe whatsapp, eram in zona si norocul meu ca postase si ea ca e disponibila.
Locatia e aceeasi, Unirii, curat, caldura, cam tot ce ai nevoie.
Cadoul discret, igienizare rapida si am trecut direct la treaba. ON soft fara mari artificii dupa care am trecut la penetrare, ea deasupra mea, si ca sa marim viteza am trecut pe misionar unde am si finalizat relaxat in cauciuc.

9 Locatia –Blvd.Unirii

9 Modalitatea de contact - whatsapp, rapid.

8 Experienta 

8 Daniela - draguta, sanii micuti si nazdravani

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vad ca unii colegi au avut experiente negative cu Daniela, eu insa m-am simtit foarte bine.

Locatia e la fantani, intre Unirii si Palatul Parlamentului, apartament curat si frumos utilat.

Fata arata bine, miniona, frumusica si naturala. Cicatricea de care vorbeau colegii e complet nederanjanta pentru mine.

Actiunea foarte ok, fata incearca sa multumeasca si chiar reuseste, totul corect. Pentru mine e de revenit.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Update servicii:

150 finalizare oral/ normal

Anal este în funcție de grosime și lungime 100 de lei în plus (la finalizare sau la ora ) trebuie anunțat cu cel puțin o oră înainte

250 ora oral normal cu o singura finalizare cim inclusa în preț ,a doua finalizare dacă o dorești tot cim va fi extra 50 de lei

Deepthroat 50 de lei extra

Cob (finalizare corporala) este inclusa in pret

FK 50 extra dacă este compatibilitate și igiena

Ballbusting 100 de lei în plus

Dominare activa ușoară 100 de lei în plus

Pentru mai multe detalii va aștept în privat

 😁😘Bună, numele meu este Daniela, am vârsta de 23 de ani, 1,65 înălțime, 50 de kg, păr blond, ochi căprui (restul va las pe voi sa le aflați 😁) Serviciile mele sunt: Oral protejat, Oral neprotejat în funcție de igienă, Diferite poziții, 69, Cob și alte fantezii pe care le putem discuta - 150lei/30 min, 250lei/1 oră. Extra: Cim, Cof (la alegere, + 50 lei). Ca locație mă găsiți : Bulevardul Unirii Nr 6 , Nr de telefon: 0767190024 sau wapp. Programările se fac cu minim 1,5 ore înainte, programările neconfirmate cu o ora înainte duc la anularea programari. Vă mulțumesc frumos și vă pup 😘

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...