Jump to content

Daniela - Aleea Secuilor 0760183872 0767190024

Root
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...

O intreba   .... cand o futem cezariana este ștearsă ca in poze ? Serios acum ... stingem lumina ?   Oricum o sa merg la ea ... dar eram curios dacă aveți sugestii 🙂

6 minutes ago, BABYOMSITTER said:

O intreba   .... cand o futem cezariana este ștearsă ca in poze ? Serios acum ... stingem lumina ?   Oricum o sa merg la ea ... dar eram curios dacă aveți sugestii 🙂

Du-te abia astept sa mai aud o parere ca lumea ma face pe mine nebun 🙂

Eu nu caut o gaura, caut o experienta si am pitici pe creier care imi dau turn off cand o nimeresc grasa , stirba , nespalata , burta , tate uscate.

Normal ca sunt subiectiv ,toti suntem. Punctez in ordinea asta: aspect , caracter , prestatie , pret

• Like 2

Fost, am fost in ziua inspirata (sau poate nu) si am luat meniul de o finalizare, nu mai merg. Plusuri: arata foarte bine, piele finuta, acum zjde ani era pe lista mea de luat acasa, de multa vreme n-am mai vazut poze care sa dezavantajeze asa de mult (mi-a explicat ca le-a facut cu nu's ce telefon). Pe scurt (ca sa nu va tin din treaba): frumusica, papusica (hoooo, nu dati, mi-a placut de ea). Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita, locatia super amarata si intortocheata (GPS-ul meu a dat rateu major, pe toate stradutele, aleiutele din zona le cheama Secuilor).

Edited by papuasul
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

On 15.12.2021 at 12:01, papuasul said:

Fost, am fost in ziua inspirata (sau poate nu) si am luat meniul de o finalizare, nu mai merg. Plusuri: arata foarte bine, piele finuta, acum zjde ani era pe lista mea de luat acasa, de multa vreme n-am mai vazut poze care sa dezavantajeze asa de mult (mi-a explicat ca le-a facut cu nu's ce telefon). Pe scurt (ca sa nu va tin din treaba): frumusica, papusica (hoooo, nu dati, mi-a placut de ea). Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita, locatia super amarata si intortocheata (GPS-ul meu a dat rateu major, pe toate stradutele, aleiutele din zona le cheama Secuilor).

Rezumand, eu inteleg asa: arata bine, se fute corespunzator, evita cim_ul, e cam prostuta si gps_ul cere unul nou

• Like 1

On 15.12.2021 at 12:01, papuasul said:

Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita

Dacă de aici reiese că se fute corespunzător mai bine "pă banii ăştia" dai telefoane la altele, părerea mea.

Upgrade-ul de GPS "nu se merită" pentru că  poate fi o problemă de acuratețe a sistemului GPS, care te poate duce chiar şi pe o parte greşită a unui munte (vorbesc din experiența unui Iphone de peultimă generație).

• 3 weeks later...
  • steroidu changed the title to Daniela - Aleea Secuilor 0760183872 0767190024