Jump to content

Daniela Secuilor - acum bld Unirii 0767190024


Root

Recommended Posts

Rebranduita..  avea nr. 0734953284,  0751943090  , 0747493281

A evoluat si cu acest numar:

 " Buna astăzi sunt disponibilă între orele 12:30-23:00 pentru detalii sau programări ma puteți suna la nr 0759142599 sau pe wapp "

inca un numar cu nick Larisa

"Larisa, 20 de anișori sector 4 , 0747879784"

si numarul 0762327303

Ea este Daniela cea din ultimele 4 poze, avea 19 ani in 2018.. :)

Teoretic acum ar fi fost insarcinata pentru a doua oara ... a lipsit 7 luni ...

Am vizitat-o cand era la Unirii.. munceste mult fata .. incepe dimineata ... a fost si pe Sibiu, Brasov,Braila, Constanta 🙂 o vreme, reuseste sa cam primeasca feedback negativ .. ca are sictir, adica asa e fățuca ei mai blazata.. 😐

O da ieftin si considera ca deja iti face un favor

100 finializarea 200 ora 

Vad ca e bruneta acum..

Poze din tineretile ei:

 

12.jpeg

11.jpeg

9.jpeg

10.jpeg

8.jpeg

7.jpeg

6.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic
  • 8 months later...
  • Futuloiu changed the title to Daniela - Aleea Secuilor 0760183872
  • 2 weeks later...

Am fost si eu la ea și nu sunt chiar de acord cu colegul de mai sus, mie mi se pare mult prea sever cum a descris-o la fizic!
E adevărat ca are burtica si sanii un pic mai moi dar per total arata bine, are pielea sanatoasă (nici urma vergeturi) si forme frumoase, se vede ca e tanara. Si nici probleme cu dantura nu am vazut, chiar are un zâmbet fain și e frumusica la chip, gen fata cuminte si luminoasa.
Deasemenea nu am remarcat probleme de igiena, la mine chiar a facut dus in prezenta mea si asternutul parea curat.
Cat despre servicii eu am fost foarte multumit, la inceput un oral foarte bun de incalzire, apoi sex normal de nota 10, aici nu exagerez, are fata o piersicuta superstramta cum eu rar am mai vazut iar ea se infierbanta tare si geme frumos, se vede ca ii place si traieste momentul cu tine, am schimbat mai multe pozitii pana am obosit eu, apoi s-a revansat ea pe mine cu un oral si mai bun decat primul si o finalizare cu CIM tot de nota 10!
Anal nu am mai apucat sa incerc, ca mi-a placut prea mult de ea la sex normal ca sa ma desprind de acolo, poate data viitoare...
Oricum eu o mai vizitez si recomand, pentru ca la pretul de 200 lei/ora cu toate astea incluse si la cum arata eu nu prea stiu sa mai aiba concurenta reala.
Ciocane tari! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 19.11.2021 at 22:56, Bold said:

Am fost si eu la ea și nu sunt chiar de acord cu colegul de mai sus, mie mi se pare mult prea sever cum a descris-o la fizic!
E adevărat ca are burtica si sanii un pic mai moi dar per total arata bine, are pielea sanatoasă (nici urma vergeturi) si forme frumoase, se vede ca e tanara. Si nici probleme cu dantura nu am vazut, chiar are un zâmbet fain și e frumusica la chip, gen fata cuminte si luminoasa.
Deasemenea nu am remarcat probleme de igiena, la mine chiar a facut dus in prezenta mea si asternutul parea curat.
Cat despre servicii eu am fost foarte multumit, la inceput un oral foarte bun de incalzire, apoi sex normal de nota 10, aici nu exagerez, are fata o piersicuta superstramta cum eu rar am mai vazut iar ea se infierbanta tare si geme frumos, se vede ca ii place si traieste momentul cu tine, am schimbat mai multe pozitii pana am obosit eu, apoi s-a revansat ea pe mine cu un oral si mai bun decat primul si o finalizare cu CIM tot de nota 10!
Anal nu am mai apucat sa incerc, ca mi-a placut prea mult de ea la sex normal ca sa ma desprind de acolo, poate data viitoare...
Oricum eu o mai vizitez si recomand, pentru ca la pretul de 200 lei/ora cu toate astea incluse si la cum arata eu nu prea stiu sa mai aiba concurenta reala.
Ciocane tari! 

Nu am descris-o sever .. pur si simplu avem alte standarde si frumusetea e in ochii privitorului .

Pt mine este "burta" nu burtica , cezariana e urata rau dpmdv , tatele moi si lasate , iar daca dintii galbeni sau negri ti se par "dantura ok" iarasi e vb de standarde .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, trouble said:

Nu am descris-o sever .. pur si simplu avem alte standarde si frumusetea e in ochii privitorului .

Pt mine este "burta" nu burtica , cezariana e urata rau dpmdv , tatele moi si lasate , iar daca dintii galbeni sau negrii ti se par "dantura ok" iarasi e vb de standarde .

Asa se intampla cand nu faci o descriere obiectiva ci iti dai doar cu parerea. Mai ales ca lumea poate vedea si fotografii, ca sa isi dea seama cum arata fata si cat de mult diverg parerile unora fata de realitate!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@mosquito avem libertate de expresie. Descrierea e evident subiectiva - nu doar in cazul lui Trouble, ci in cazul tuturor. Asa i s-a parut lui. Nu e Google Lens, for fuck's sake.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, steroidu said:

@mosquito avem libertate de expresie. Descrierea e evident subiectiva - nu doar in cazul lui Trouble, ci in cazul tuturor. Asa i s-a parut lui. Nu e Google Lens, for fuck's sake.

 

 

Descrierea nu e subiectiva niciodata. Doar parerea despre ceea ce vezi e subiectiva!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Trouble zice ca a vizitat-o, deci a putut sa isi faca o parere. Noi - nu am citit sa fi fost la ea - ce rost are sa ne dam cu parerea despre parerea lui?

A-propos, mi se pare superba la fatza (comparativ cu ce e in piata). Dar asta nu inseamna nimic. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fost, am fost in ziua inspirata (sau poate nu) si am luat meniul de o finalizare, nu mai merg. Plusuri: arata foarte bine, piele finuta, acum zjde ani era pe lista mea de luat acasa, de multa vreme n-am mai vazut poze care sa dezavantajeze asa de mult (mi-a explicat ca le-a facut cu nu's ce telefon). Pe scurt (ca sa nu va tin din treaba): frumusica, papusica (hoooo, nu dati, mi-a placut de ea). Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita, locatia super amarata si intortocheata (GPS-ul meu a dat rateu major, pe toate stradutele, aleiutele din zona le cheama Secuilor).

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2021 at 12:01, papuasul said:

Fost, am fost in ziua inspirata (sau poate nu) si am luat meniul de o finalizare, nu mai merg. Plusuri: arata foarte bine, piele finuta, acum zjde ani era pe lista mea de luat acasa, de multa vreme n-am mai vazut poze care sa dezavantajeze asa de mult (mi-a explicat ca le-a facut cu nu's ce telefon). Pe scurt (ca sa nu va tin din treaba): frumusica, papusica (hoooo, nu dati, mi-a placut de ea). Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita, locatia super amarata si intortocheata (GPS-ul meu a dat rateu major, pe toate stradutele, aleiutele din zona le cheama Secuilor).

Rezumand, eu inteleg asa: arata bine, se fute corespunzator, evita cim_ul, e cam prostuta si gps_ul cere unul nou

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2021 at 12:01, papuasul said:

Si apoi continuarea:  a deschis gura si s-a taiat filmu' - pe banii astia vrei si asta,vrei sa ma intorc si pe spate :), zice ca accepta CIM insa doar intr-o singura pozitie (n-am prestat-o) pentru ca in rest vomita

Dacă de aici reiese că se fute corespunzător mai bine "pă banii ăştia" dai telefoane la altele, părerea mea.

Upgrade-ul de GPS "nu se merită" pentru că  poate fi o problemă de acuratețe a sistemului GPS, care te poate duce chiar şi pe o parte greşită a unui munte (vorbesc din experiența unui Iphone de peultimă generație).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • steroidu changed the title to Daniela - Aleea Secuilor 0760183872 0767190024
  • 10 months later...

O gasiti acum pe Bd.Unirii,locatia este un mare upgrade fata de cea din Berceni,curat,prosop curat,poze reale,am regsit-o la fel de draguta fata de mine,poate putin obosita,trasa la fata.Pentru cei atenti la detalii o sa va placa oglinda mare de langa pat.ON cu atentie peste tot,se straduieste deep,sustinut,finalizare orala CIM ,nu s-a miscat pana la sfarsit.

Programare pe whatsapp,respectata ,150 (100+50)lei,ca si fapt divers cateodata baga "promotie" 100 lei cu "de'toate"

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Daniela Secuilor - acum bld Unirii 0760183872 / 0767190024
  • Futuloiu changed the title to Daniela Secuilor - acum bld Unirii 0767190024

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...