Jump to content

Geo I. Campineanu 0731725733


Root
 Share

Recommended Posts

23 de ani

serviciile sunt de oral , normal , mici fantezii . este 250 finalizarea si 500 lei ora , iar ca locatie ma gasesti pe strada Ion  Campineanu .

Oral neprotejat in functie de igiena

Nu face deplasare 

Screenshot_2021-01-15-16-19-28-1.png

Screenshot_2021-01-15-16-19-39-1.png

Screenshot_2021-01-15-16-19-44-1.png

IMG-20210115-WA0005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pe cealalta strada are niste "recenzii" beton. In vara anului trecut o aveam pe lista, discutia telefonica (dupa ce m-am opintit ceva sa o prind) nu m-a convins. Astept sa o recenzeze careva aici. Asta e numarul pe care am ca fiind al ei 0747888180 sper sa nu fac vreo confuzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost eu la colega ei Maya. Înainte de Maya avea o colega Ana. Ea e printesa cuibușorului, adică Geo. Avea locația la Romana, chiar la Bulevard. Cred ca totuși este destul de "înfiptă" in meserie ca sa nu fie nevoie sa își schimbe numărul. Dar, mai știi?!! Cu Maya a fost destul de teatral încât sa nu mai trec a doua oară. De gustibus non est disputandum. Fetele arată bine, mai ales ca Geo e destul de înaltă fata de Maya care se învârte in jurul lui 1.60. Prin deducție dacă Maya a învățat de la Geo, nu mă astept ca Geo să fie ceea ce caut eu. 

P.S vad ca și Maya si-a schimbat numărul  deci ceva probleme în paradis au fost.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu merita, am fost eu la geo. Este de etnie clar si nu prea are forme, in poze arata mult mai bine ca in realitate si e uratica la fata(Botox si mie nu-mi place e chestie de gust)...serviciile pe repede inainte. Altceva mai nimic. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...