Jump to content

Natalia Piata Unirii 0734833046


Torq
 Share

Recommended Posts

Buna pentru cei care nu ma stiti deja va astept la mine sa incercati masajul meu erotic. 

Numele meu este Natalia, am experienta in domeniu am mai lucrat in saloane de masaj. Tanara, inalta, super ok, zic eu, daca nu raspund whatsapp, si revin eu

Ma gasiti la 0774540080 

Pretul unei sedinte de o ora este 200 lei. 

Ce va puteti astepta de la mine, intimitate,  nu va grabeste nimeni(cand lucram la salon asta era o mare problema), curatenie, igiena si discretie.

naty1.jpg

Naty16.jpg

Naty17.jpg

Naty12.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 30.12.2020 at 14:57, papuasul said:

Vocea "suava" zice ca "numarul format este incorect"!

Luni am vb eu cu ea pe whtsapp, incearca sa-i trimiti mesaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am marcat la domnișoara, am nimerit în happy hour.

Arată bine, drăguță, copilăroasă, lipicioasă. Overall, sweet.

Masajul este bunicel, mi-a întins bine pielea, mușchii și untura. 

Premiul a constat într-o labă în cadrul căreia și coaiele au primit un pic de masaj (asta la cererea mea). 

Ar fi de mare succes dacă ar oferi ceva mai mult, mi-au suscitat interesul labiile ei cărnoase. Plus că mi-o imaginam cum ar chițăi cu pula în gât. Cine știe, poate merge pe minim la început și devine mai darnică pe parcurs. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

I-am mai făcut o vizită astăzi jupâniței.

Este deschisă la dorințele clientului, am solicitat și căpătat două împușcături și un masaj fără ca suma solicitată de ea să sufere modificări. 

Funny enough, nush cum dracu am făcut că tot în happy hour am nimerit :))) Aparent, până în ora 16 solicită 130 de lei urmând ca după ora aia să indexeze cu inflația până la 170. 

Sunt curios până unde se întinde flexibilitatea. Poate tura viitoare încerc marea nu doar cu degetul. I'll let you, guys, know.

 

LE: vizita anterioară s-a desfășurat în decembrie. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Buna dragilor ne-am gandit sa luam legatura si aici

In fiecare zi incepem pe la 13 00 - 14 00 programarile

Va las aici si poze facute de mine

no filter if like imi spuneti si va mai pun 😘

100% reala

si nu uitati

Totul despre un masaj cu mine & nati

 

Ne-am gandit ca sa avem o comunicare si conexiune mai buna cu voi acest post sa fie despre cum este un masaj cu mine sau nati

astfel veti afla 

cum primim pe unul dintre voi

cum ne structuram sedinta si cum se deruleaza lucrurile

ce credem noi ca va place cel mai mult la noi

ce calitati credem ca veti gasi in noi in slujba voastra

si cum realizam o legatura impreuna

 

Inceputul

 

Pentru inceput ne cunoastem si de obicei va invitam inauntru, urmatorul pas ne place daca si voua va face placere sa fumam o tigara impreuna (daca si voi sunteti fumatori) astfel putem avea o discutie in care devenim comfortabili unul cu celalalt si ne obisnuim unul cu altul daca nu sunteti fumatori nu este nici o problema putem purta o discutie sa ne incalzim reciproc prezenta unuia alaturi de celalalt si fara sau bem un suc

o data ce voi sunteti in largul vostru

daca aveti orice intrebare o clarificam apoi va invitam la dus igiena este foarte importanta

dupa dus

 

urmeaza masajul (masajul de relaxare si cel erotic) 

 

nu il structuram intr-un anume fel aceasta etapa vine natural (nu este mecanic) depinde foarte mult si de voi sa fiti in largul vostru si ce simtim din partea voastra

 

legat de ce credem ca ne place voua cel mai mult la noi depinde de la una din noi la cealalta

 

in primul rand timpul acordat ... nu ne uitam la ceas (nu ne grabim niciodata, nu punem presiune ca cineva sa termine sau sa plece,) apoi

cred ca la mine va place faptul ca sunt mai micutza, gingasa, tandra si energia mea pozitiva si aceste lucruri va fac sa va simtiti bine cu mine

la nati credem ca este evident felul cum arata si modul ei de a fi si de a se purta natural simtul umorului

si evident faptul ca ne dam silinta ca voi sa va simtiti cat mai bine

si poate cel mai important

va tratam ca pe niste prieteni si nu ca pe niste oameni de la care doar luam niste bani si atat

o data ce actul in sine este consumat ne place sa discutam despre orice

nu trebuie sa fie ceva anume putem discuta despre orice va place voua daca este ceva nou pentru noi si mai bine 

invatam ceva nou ... doar nu credeti ca le stim pe toate chiar ne face placere

apoi totul se termina ca la inceput

deoarece igiena este importanta urmeaza iar un dus pentru fiecare dintre noi

si ne despartim amandoi cu un prieten nou si cu dorinta de a ne revedea (speram noi)

poze cu noi aveti mai sus

acum pentru orice intrebare ne puteti intreba orice vreti voi

sau va asteptam sa vedeti cum suntem si in realitate (poze aveti multe mai sus) si apoi sa spuneti voi cum a fost la noi

va sarut

si va asteptam cu mare drag sa ne cunoastem sa ne imprietenim si sa va facem ziua mai buna prin masajul nostru

atentie este vorba doar de masaj

noi facem doar masaj erotic nu oferim si alt tip de servicii

pentru programari 

whatsapp

Natalia 0774540080 whatsapp me

Aria 0763366432 whatsapp me

show us some love 😍😘🥰

 

la noi este vorba doar de masaj erotic

si oferta noastra speciala de doar 130 lei pana in ora 16 00 si 170 lei dupa ora 16 00 va expira la sfarsitul acestei luni

din martie revenim la preturile normale

insa vom pastra oferta doar pentru aceia din voi care ati fost deja la noi si ne cunoastem deja

Natalia 0774540080 whatsapp me

Aria 0763366432 whatsapp me

show us some love OXOXOX 😍😘🥰

va asteptam astazi sa ne cunoastem mai bine si sa exploram impreuna arta masajului erotic

we relax and make new friends

😘 together

disponibile dupa pranz (14 00)

in poze eu si nati

pentru orice intrebare feel free to ask us anything

22e4709e-b511-4d80-9193-f0c75562de88.jpg

e2f025d5-f3ec-481b-915d-2b670c0753c8.jpg

IMG_5379.JPG

IMG_5490.JPG

IMG_5423.JPG

da9c146f-5260-4233-8d4d-b8ffb9bf619c.jpg

IMG_5109.JPG

IMG_5486.JPG

posibil astazi sa nu fiu disponibila intre 16 00 si 19 00 

va sarut 

Natalia 0774540080 whatsapp me

Aria 0763366432 whatsapp me

natalia este disponibila in 65-75 min

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Căprioarele s-au mutat din centru, sălășluiesc acum pe la Brâncoveanu (no-go pentru mine, mă cântă cucii până ajung acolo) și, aparent, prestează în paralel, deci poți da nas în nas cu vreun alt cumătru venit întru destinderea mădularului - încă un no-go.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Aria (nu e vreo pierdere) si-a tradat prietena si a ramas la Eros Massage (piata Amzei), sub indrumarea Melisei.

Acum in Brancoveanu sunt trei maimute, singura dintre ele, care nu face si sex este Natalia, care mai nou se numeste Mara sau Kim, numar nou 0734833046

 

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Natalia Piata Revolutiei Brancoveanu , 0734833046
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Natalia Piata Unirii 0734833046
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...