Jump to content

[RIP] Mirela Big Tits ex Doamnei, acum Dr Taberei 0785586511 / 0765295163 / 0766834591


Oracle
 Share

Recommended Posts

Incia-ti imaginatia alaturi de o bruneta cu sânii mari .. trup apetisant si miscari lascive. pune in practica cele mai ascunse fantezii,renunta la inhibitii si retineri.sunt absolut singura ca timpul petrecut alaturi de mine iti v-a lasa amintiri placute si iti vei dori sa ma revezi.... Pup... 0785586511

f4ebba827ad2bd4a24893c2a951a9ca1.jpg  1270eb21d3d16b2ca3b4bac1c148601a.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Anunt gasit in AT. Teoretic anuntul acum e expirat (daca il cauti pe net), dar numarul de telefon e valabil (0785586511), iar textul suna cam asa : "Ce zici de o relaxare totala, ai incercat zeci de metode pentru a te relaxa si nu ai avut rezultate, te invit in locatia mea, masaj de relaxare, masajul se face pe pat, nu pe masa de masaj. Suna-ma si nu vei regreta. La mine la tine sau la hotel "

Am fost zilele trecute la ea. Am cautat-o initial pe dupa-amiaza, dar mi-a spus ca o gasesc pina seara tarziu, pe Carol 47, pe aceiasi parte cu biserica Armeneasca. La telefon mi-a spus ca ofera masaj la 130lei/ ora, iar pentru "altceva" vorbim la fata locului. Voce placuta la telefon, a vorbit corect si la obiect.

Am revenit dupa 8.30 seara. Am sunat-o de 2 ori, dar nu a raspuns. A revenit ea dupa 30min, sunind dupa un numar ascuns.

Am urcat, parca la etajul 5, intr-un bloc vechi, cu lift functional. Mi-a deschis o tipa inalta, peste 1.75, bruneta, imbracata sumar, cu sani destul de mari (probabil strinsi in sutieni, ei ulterior s-au dovedit destul de lasati). Ma invitat in camera ei si mi-a spus ca partea de masaj costa 130lei, si, in plus, cu tot cu parte de sex, oral si normal,  ma costa 200 lei.

Dar eu m-am dus la ea decis sa sar peste partea de masaj, si sa trec la "diverse si neprevazute". I-am spus ca nu pot sta mai mult de 30 minute, si sa imi spuna cat ma costa; a zis ca e de acord, dar ca partea de masaj oricum trebuie platita, si ca imi poate oferi masaj si un oral, la 150lei/ 30 minute. Pina la urma, a acceptat sa ia doar 130 lei, ca doar atat aveam la mine, cat imi comunicase la telefon.

Am facut rapid un dus, apoi m-am intors in dormitor, unde ea ma astepta dezbracata. Arata binisor, desi sanii sunt lasati. La fata cam lasa de dorit, aduce cu cantareata Sandra, cu gropite in obraji, dar o varianta autohtona de cartier. La corp arata binisor, are putina burta, dar fiind inalta, nu prea se observa. 

Pe scurt: masajul a fost slabut de tot, m-a dat din cap pina in picioare cu ulei, m-a masat vreo 10 min, dupa care s-a suit pe mine si a inceput sa se frece cu tatele de mine. Apoi m-a intors cu fata in sus, ma pupat pe piept, s-a jucat cu limba pe sfircuri, apoi a coborat destul de repede in zona intima, incepind sa mi-o suga cu abnegatie si sarg, neprotejat. Dupa cateva minute am intrerupt-o, incepind eu s-o pup pe tate , apoi trecind la pasarica. Curata, epilata, nimic de reprosat. M-am urcat apoi din nou pe ea, am mai molfait putin tatele alea , mi-a mai supt-o ea putin , apoi am inceput s-o fut intre tate. Am sarutat-o si de cateva ori pe gura, dar Fk-ul nu a fost intretinut, si, in plus, se simtea ca e fumatoare. Mai avea ceva ulei pe ei, asa ca m-am frecat de ea pina mi-am dat drumul pe pieptul ei si pe gatul ei (pe exterior). I-am intins un prosop, aflat linga pat, dupa care m-am dus sa ma spal la baie. Uleiul de pe spatele meu deja intrase in piele.

In concluzie, masajul nu e de calitate, e doar un pretext sa ii dai niste bani in plus. Daca ajungeti la ea, cred ca o oferta onesta ar fi sa ii oferiti 100~150lei, dar doar pentru oral si normal/ finalizare. 

Se pare ca mai are  o colega, inalta, blonda, slaba (din descrierea brunetei) dar pe care nu am reusit sa o vad. Oricum, locatia e amenajata pentru ca ambele fete sa isi poata desfasura activitatea in paralel. 

Poza atasata este luata din anuntul expirat, sa zicem ca corespunde in proportie de maxim 50-60% cu realitatea.

PS - in locatie nu am vazut nici un pat de masaj.

222454681.jpg

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • bestfriend changed the title to Masaj in zona Armeneasca, bruneta, 0785586511

Multumim pentru recenzie . Zici ca are burtă de gravida... cam dizgratioasa

Cred ca mai avantajos si servicii mai bune gasesti la cunostinta noastra comuna Eva-Armeneasca, daca ne orientam dupa zonă.

Parca as reveni la Eva pentru un oral in fortă si un futai intens, udat din belsug...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Locatie: blv Carol /Biserica Armeneasca/ intrare langa magazinul de arme

Servicii: incepe mai nou de la 100 (doar masaj/ happy end), daca vrei O + N mai pui 100 (1 nr), daca vrei O/N/A (2 numere) 350 RON

Fost la domnisoara, lucreaza si noaptea, comunicat pe Whatsapp, bloc interbelic, baie cam daramata, prosop curat dar cam forjat.

Ea arata exact ca in poze, mi-a deschis usa si era doar in sutien si chiloti, fara sa se ascunda dupa usa. Optat pentru un masaj si 1 fin(200), masajul bunicel dar nu wow, sanii frumosi apple style, a inceput cu mangaieri, FK, participat activ, Oral (pro) bun de nota 9  stil vacuum, dupa care LoT, Misionar si finalizat caprita nota 9. Se misca bine, se implica. Mai are o colega dar nu am vazut-o cat am stat la ea. Door to door in jur de 35 min. Merita incercata macar 1 data, posibil sa revin si ptr Total sa vedem cum se comporta.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Root said:

Colega e sora ei mai mare.

Mai matura, tatoasa blonda, slim, misto.

Sora banuiesc in ghilimele, deja suna tentant daca ar oferi threesome/lesby

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • steroidu changed the title to Mirela Big Tits bld. Carol 0785586511
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • Root changed the title to Mirela Big Tits str. Doamnei 0785586511 / 0765295163
  • 5 months later...

E cu foamea in gat rau, cum a zis @Torq te trezesti ca iti scrie din senin sa te intrebe cand mai treci pe la ea, ultima data mi a zis ca putem face totul nepro si ca pot finaliza unde vreau normal oral anal… in idea de a mai trece pe la ea…. A reusit sa obtina opusul :) deci hazard warning! 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost azi pe la ea pentru prima data si cand am intrebat de neprotejat a zis ca ea asa cv nu face . Probabil pastreaza oferta pentru reveniri .

Dar avand in vedere potentialul risc tot pe OP am mers. 

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to [RIP] Mirela Big Tits ex Doamnei, acum Dr Taberei 0785586511 / 0765295163 / 0766834591

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...