Jump to content

Aida Calea Moșilor 0731597005


Root

Recommended Posts

23 de ani

Preturi:)
100lei-30minute
200lei-60minute

Extra 50lei-Finalizare Faciala(COF)
Finalizare Orala (CIM)

SERVICII:
Sex normal(obligatoriu protejat)
Sex oral protejat/neprotejat
FK(in functie de igiena/chimie)
GFE
Preludiu
Masaj
Diverse fantezii
69
Accept cunilinngus

Footfetish

Nu face deplasare 

IMG-20201027-WA0001.jpg

 

IMG-20201027-WA0002.jpg

 

IMG-20201027-WA0003.jpg

 

IMG-20201027-WA0005.jpg

 

IMG-20200610-WA0010.jpg

 

IMG-20201027-WA0007.jpg

 
Link to comment
Share on other sites

  • longgone changed the title to Aida Calea Moșilor 0731597005

Am sunat-o zilele trecute, dornic sa aflu mai multe informatii legate de serviciile pe care le presteaza. 

A confirmat 69, Fk  si oralul neprotejat, la fel si foot-fetish-ul . Locatia e pe Mosilor, in spate la BCR. Probabil aceiasi locatie bine-cunoscuta, situata, de fapt, in spate la Vodafone, la etajul 1 (asta e doar o presupunere).

Atasez si fotografia ei, de pe numarul de whatapp (acelasi cu 005 in coada).

Inca nu am ajuns la ea.

IMG_3931.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am fost la ea la inceputul acestui an, intr-o sambata, in jur de 10 dimineata. Cum au trecut aproape 2 luni de atunci, nu mai tin minte prea multe detalii, si nici intilnirea nu a fost memorabila.

Locatia este aceiasi, mentionata mai sus de Pussylover. 

Tipa e draguta, sani de o forma cam ciudata, 2-3, tin minte ca nu si-a dat jos ciorapii tip plasa, dar nici eu nu am insistat. Pentru ca vorbisem cu ceva timp inainte la telefon, am presupus ca este aceiasi tipa, cu aceleasi servicii, drept pentru care nu am mai intrebat ce anume presteaza, si ce nu. Foarte rau, pentru ca am avut cateva mici surprize FK a zis ca "nu" , asa ca nu am insistat, despre foot-fetish mi s-a cam luat, ca nu am nici un fetish legat de ciorapi (plasa, nylon, whatever), asa ca am beneficiat doar de un oral neprotejat , nimic deosebit si fara atentie la oute sau prin alta parte (nu se punea problema de finalizare orala) si de un clasic misionar. 

Am lasat 100, si mi-am vazut de drum. Fata e ok, vorbeste frumos, dar nimic mai mult.

Pozele puse mai sus sunt reale, iar cea in care i se vede manechiura o are ca poza de profil pe whatapp

Toate bune !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

@best: am mai tras concluzia ca suntem frati (macar cuantici) :) Am zis ca o iau mai incet cu recenziile mai ales cu cele care nu sunt laudative sau macar entuziaste, m-am framantat daca sa o vizitez si pana la urma am cedat pentru ca ma freca ca cine stie ce pierd si nu-mi iesea deloc din capatana. Concluzia: nimic memorabil, am pierdut doar timpul si 100 de lei.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

 

Hello! Sunt Aida, o bruneta slim la 160cm, 50 kg, imi place ceea ce fac daca exista o minima atracție, cadoul pentru mine este: 
150 ei-- 30 min ( o finalizare )
250 lei --- 60 min ( o finalizare + masaj de relaxare ) 
350 lei --- 90 min ( 2 finalizari + masaj de relaxare )
Se includ în pret gratis : 

Sex normal(obligatoriu protejat)
Sex oral protejat/neprotejat
Atentie la bijuterii ( obligatoriu epilate)
GFE
Preludiu
Masaj
69
Accept cunilinngus/annilimgus ( pasiva) 
Finalizare corporala 

Servicii extra :

Dominare soft +100
Accept cupluri( tu+ ea) --- bi ( activa/pasiva) --- 400 lei / h
Cim / cof - 50 lei extra


Locatie -- Colentina  Kaufland---
Programarile se fac din timp, se confirma cu 30min înainte, neconfrimarea duce la anularea acesteia!!

0731597005

Screenshot_2021-10-18-12-22-34.png

Screenshot_2021-10-18-12-22-37.png

Screenshot_2021-10-18-12-22-41.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Am vizitat. Programare respectata, facuta pe WhatsApp (am folosit 0731597005). 

O experienta foarte placuta. Fata e joviala, prinde glume, raspunde cu aceeasi moneda. Subtirica, micutza, draguta la fata (dupa gustul meu) - e cea din poze, 100%. Nu m-am simtit grabit. 

Locatia e intre Sos Colentina si Masina de Paine, un apartament curat, baie cu boiler (binevenit avand in vedere crizele lui Nicusor de zilele astea prin zona S2). Eu am gasit loc de parcare usor (acu' depinde si cu câta' vaporu' vine fiecare)

Am luat o finalizare, oral protejat (la cererea mea) - se putea si oral nepro, fara taxe suplimentare (cred). La normal nu am ajuns. Accepta cunni, anni, a lucrat la acel oral vreo 10-12 minute pana am eliberat balaurii in prez. 

Taxa de pod 150 RON. De revenit, zic eu.

PS are un arsenal de jucarii impresionant pentru dominare. N-am servit.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

150 lei -- 30 minute( o finalizare )    250 lei--- 60 minute  ( o finalizare sau 2 finalizari+ masaj de relaxare )   350 lei ---90 minute ( 2 finalizari + masaj de relaxare + finalizare orala sau faciala )

Serviciile mele sunt : sex oral ( protejat/ neprotejat ), sex normal ( obligatoriu protejat ), gfe, peludiu, masaj, 69, finalizare corporala 

A1.jpg

A3.jpg

A4.jpg

A2.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...