Jump to content

Drumul taberei!! 0727086424


alucard3700
 Share

Recommended Posts

buna sunt Amalia te astept in locatia mea pentru a petrece clipe de neuitat.cer si ofer discretie si igiena maxima.pozele imi apartin in totalitate....

 

In primul rand pozele ii apartin dar nu reflecta realitatea , la partea cu igiena nu a facut dus si mirosea exagerat a parfum ieftin , cica abia se trezise . Apartamentul este dauna totala , nu imi dau seama daca este o garsoniera sau 2 camere.

La telefon o voce taraganata , monontona pe alocuri plictisita iti recita meniul 100 cu 200 , adresa Valea Argesului nr 16.

Ajung la adresa , bloc confort 2 , vechi , insalubru , plin de babe si mosi. Stau si ma gandesc la ce cacat le trebuie astora din drumul taberei metrou, la primul cutremur cade tot cartierul iar la capitolul curve e jale.

Tipa in jur de 1.65 , in jur de 30-35 ani , de etnie , slaba , fata obosita , sani lasati si fleoscaiti , tatuaje random aruncate pe corp. Te pacaleste cand e imbracata.

Am facut un OP si NP in misionar si inapoi in CaNicuLa PROTV din Bucuresti si la treburile mele.

Nu mai revin ever si nici nu recomand pt o descarcare rapida oricat de disperat ai fi.

 

 

Drumul taberei!!

Drumul taberei!!

Drumul taberei!!

Drumul taberei!!

Drumul taberei!!

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

24 de ani

Rahova

Str Barca 28

 La mine 100 finalizarea 200 ora și dacă dorești neprotejat 50 de lei în plus
 Finalizare unde îți dorești oral normal 150 finalizarea 250 ora

200/300 la hotel +100 lei pt oral neprotejat 

Fk da.

IMG-20210228-WA0002.jpg

Screenshot_2021-02-28-17-59-55-1.png

IMG-20210228-WA0001.jpg

IMG-20210228-WA0003.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Amalia 30+ mutata din Dr. Taberei in centru, vizavi de mag. Unirea, blocul de pe colt, cu fosta banca galbena la parter. Nu m-am "obosit' sa intreb preturi si servicii la ce praf e topicul asta :( si luand de foarte buna recenzia lui alu (fara caterinca, omu' face recenzii pe bune)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 19.12.2020 at 15:28, Root said:

La numarul din titlu, apare o tatzoasa

21 de ani

Iancului, langa liceul I. Hasdeu

100/200 ora

Oral neprotejat 

Screenshot_2020-12-19-15-19-56-1.png

Screenshot_2020-12-18-18-58-15-1.png

Screenshot_2020-12-18-18-58-11-1.png

Screenshot_2020-12-18-18-58-04-1.png

Da, cred ca s-a folosit de pozele ei. Tipa din poze este Alesia - pe care am si vizitat-o -, a activat la KFC iancului, zona Dimitrov, dar s-a dat la fund din cauza unor troli de orfelinat.

Pe Alesia chiar o recomand pentru cei care vor o experienta PSE si inca o data, pozele n-au legatura cu topicul in discutie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...