Jump to content

Salon masaj/sex included 0737370357


treidedoi
 Share

Recommended Posts

Vizitat zilele trecute.

Anunt dat pe Telegrafonline

www.priveluxfantasy.ro pozele inclin sa cred ca sunt reale.

Localizat central, fara probleme cu parcarea, intr-o vila.

Puncte bune:

cand am ajuns eu puteai sa alegi intre 6 fete, foarte diferite, am inteles ca am fost norocos ca se schimba tura.

 

 

Puncte rele:

locatie destul de cazuta, o singura baie, destul de neplacuta defilarea gol prin sufragerie.

pret: 100/30 min 1 finalizare si 200/h 2 finalizari

 

 

Am ales o pustoaica de vreo 20 ani, cam 1.70, timida si nepriceputa. Masaj subtire, sex oral si normal, protejat, cred ca se poate si fara dar eu am preferat cu.

Destul de neexperimentata dar dedicata, incearca sa te faca sa te simti bine la oral fara prea mult succes si fara fantezie, la normal mai bine. Nota generala, undeva intre 6 si 6.5. Mi-a atras in schimb atentia o tipa cu o piele ciocolatie. Am cerut relatii despre ea, este turcoaica, nume de scena Melissa. Am cerut-o si pe Melissa dupa, o alegere mult mai interesanta. Miniona, subtire, figura de asiatica, mai degraba de indoneziana decit de turcoaica, oral cu multa imaginatie, normal foarte ok. Mi s-a parut o experienta pe care mi-as dori sa o repet. Nota generala undeva intre 7.5 si 8, destul de mult pentru Constanta. Din discutii am inteles ca fata a lucrat mult pe afara si acum isi doreste sa ajunga la Bucuresti pentru o cariera pe cont propriu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...