Jump to content

200 Judy - 0752612138


Guest alexander
 Share

Recommended Posts

Guest alexander

Evident ca nu o cheama Judy! dar a spus ca a prestat prin Grecia prin ceva bordeluri, si de acolo a ramas Judy???

Dar, in toamna am vizitat aceasta micuta faptura cand rezida pe Take Ionescu impreuna cu o blonda stearsa, care putea fi mai degraba vanzatoare la un kiosk la coltul blocului...dar s-a hotarat ca ii place mai mult s-o suga pe ceva lei, si s-a recalificat in curva.

Le-am luat pe amandoua atunci, cu 300 lei/ ora de zbenguiala...si nu mi-a parut rau. Oralul la doua guri a fost foarte iinteresant, fetele nu comentau la nici o apasare pe cap si un anilingus dual, din nou, foarte interesant.

Garsoniera nu are rost s-o mai descriu ca nu mai stau acolo...acum s-au mutat la o casa in zona Modern, vis-a-vis de Hotel Strelitia...

prima finalizare a fost in gurita brunetei, a doua, dupa ce le-am compostat pe amandoua, la schimb, una dupa alta, fara schimbarea prezervativului, in bruneta... gemete, umectare naturala (foarte surprinzator), si pisiceala...nu m-am FK cu nici una, cu toate ca ar fi fost posibil...

acum nu stiu daca mai intra impreuna, dar oricum nu era vorba de nici un show lesbi...s-au sarutat putin FK, si s-au mangaiat pe sani... dar mie mi-a placut cu ele...

are mai multe anunturi in publi24.ro si ea si blonda...la 200 ron ora...sunt intr-un cuib acum deci nu stiu cu cine va treziti daca ajugeti la casa respectiva...eu am incercat dar am fost "fluierat" la munca instant, deci, next time...

inca un nr de telefon:0730473149 ( 0730.473.149 )

succesuri

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...