Jump to content

Daria Piata Romana 0724099623


Root
 Share

Recommended Posts

23 de ani slim

150 finalizarea 250 ora. Servicii oral, normal si masaj de relaxare. Se accepta poziții si fantezii de bun simț. Oralul se poate neprotejat in functie de igienă fara finalizare orală sau facială. Ca locație Intrarea Dacilor nr 4 langa Piata Romana.

Nu face deplasare. 

Screenshot_2020-07-14-18-19-27-1.png

Screenshot_2020-07-14-17-27-33-1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

cica se intoarce in Buc ...

de pe la Cluj, Pitesti, etc

  •  

Buna dragilor ! La mulți ani pe anul acesta , îmi cer scuze ca nu am postat nimic pentru voi ...cu timpul o sa-mi fac și cont VIP am înțeles ca este mai Ok cu el aici pe forum. 
De revenit o sa revin la voi (cât de curând ) 😘Numărul de telefon o sa-l țin pe același , cu locatia rămâne de discutat ...

Va urez o seara cât mai liniștita și frumoasa 🤗

Sper sa ne auzim cu bine !

Va pup 😘!

post-326337-0-28141000-1600543741.jpg

post-326337-0-75096400-1600543735.jpg

post-326337-0-78000200-1600543731.jpg

Pozele o avantajeaza ... este spre anorexica, dar foarte pro-client-oriented

iata ce scria Daria (Cluj) :

 

 

daria122  10

Postat August 15, 2020

Buna dragilor , am plecat azi din Cluj...O sa revin cu siguranța la voi pentru ca unii dintre voi sunteți niște oameni minunați , cu bun simt , respectuoși , intr-un cuvânt Educați și mi-ați lasat o impresie buna !

Îmi cer scuze ca nu pot mulțumi pe toată lumea și nu cred ca voi putea vreodata sa fac acest lucru deoarece fiecare are gusturile lui...

Ca o mică paranteza la ceea ce a spus Louis as putea spune ca nu am refuzat niciodată pe nimeni dacă a dorit un pahar cu apa , o cafea etc...eu nu pot citi gânduri și cred ca am fost cât se poate de amabila și drăguța cu fiecare in parte !

Va doresc o zi minunata și sa ne auzim cu bine !

Aveți grija de voi , va pup !

ii place sa se futa, fumeaza

cand am fost ,acum peste un an, nu se descurca prea bine cu programarile, si ii sunau telefoanele de se scutura blatul kitchinetei

 

pozele sunt de la inceputul activitatii ei, acum cred ca a mai pierdut din buci

 

nu ii placea sa fie pupata pe sfarcuri, si nici bagate degetele in pizda, atunci

post-2-0-22452900-1572986734.jpg

Anunt recent Publi24

 

daria , zona marasti.

 Cluj, Cluj-Napoca

Valabil din 06.02.2021 14:17:46

Descriere

Buna dragul meu , pentru a te convinge ca sunt reala poți intra pe Nimfomane I speak english !
Numele meu este Daria , am 23ani (reali), 1.67 înălțime și sunt noua in orașul tău pentru a te face sa te simți cum nu te-ai mai simțit niciodată in compania altei femei. Pozele mele sunt reale 100%
Sunt o fire calma , ascultătoare , cu bun simt și pun accent pe Discretie , seriozitate și nu in ultimul rând pe Igiena
Dețin locație
Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții
Nu accept persoane in stare de ebrietate , cu bile sau alte accesorii
Acestea fiind spuse te aștept in locația mea intimă , discreta și primitoare pentru a petrece clipe de neuitat

Link to comment
Share on other sites

Tocmai a anuntat ca revine pt 1-2 saptamani in Bucuresti

are doua nr, cel putin :

 

0724099623 

si pe Cluj 0790478447

are anunt activ

 

 

daria , zona marasti.

 Cluj, Cluj-Napoca

Valabil din 06.02.2021 14:17:46

Descriere

Buna dragul meu , pentru a te convinge ca sunt reala poți intra pe Nimfomane I speak english !
Numele meu este Daria , am 23ani (reali), 1.67 înălțime și sunt noua in orașul tău pentru a te face sa te simți cum nu te-ai mai simțit niciodată in compania altei femei. Pozele mele sunt reale 100%
Sunt o fire calma , ascultătoare , cu bun simt și pun accent pe Discretie , seriozitate și nu in ultimul rând pe Igiena
Dețin locație
Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții
Nu accept persoane in stare de ebrietate , cu bile sau alte accesorii
Acestea fiind spuse te aștept in locația mea intimă , discreta și primitoare pentru a petrece clipe de neuitat

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

: 150 finalizarea 250 ora. Ca si servicii: oral, normal, masaj de relaxare si diferite pozitii. Ca servicii extra finalizare orală sau facială și french kiss ( 50 de lei / serviciul ). Oralul se poate face neprotejat doar in functie de igienă. Se accepta pozițiile si fanteziile de bun simt.
 Ca si locație Strada Batiștei nr 1-3 In spatele Hotelului Intercontinental

Screenshot_2021-05-17-19-15-02-1.png

Screenshot_2021-05-17-19-15-09.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...