Jump to content

(V) Sara ex Adriana - 0763566892 Decebal


ass lover
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

am fost si eu la Adriana de cateva ori chiar si de fiecare data m-am simtit excelent.

Primele 2 vizite i le-am facut cand statea intre Unirii si Tineretului singura intr-un apartament de 2 camere foarte curat iar urmatoarele (tot 2 cred) cand statea cu alte fete (Iolanda si Andrada) intre Timpuri Noi si Sincai.

 

Fata: inalta (peste 1.80 cu tocuri), corpul OK asa cum se vede in poze care sunt ale ei si neretusate (dovada sta si tatuajul de pe umar). Fund frumos si sani mici si moi. La fata este OK, ochii frumosi (albastri sau verzi) nasul un pic borcanat, gura mare, un ansamblu nici de refuzat dar nici de memorat.

 

Ceea ce are in schimb cu prisosinta sunt urmatoarele:

 

- grija pentru igiena, care poate parea un pic exagerata dar dupa parerea mea este esentiala in aceasta ”meserie”. Imi amintesc ca, la prima intalnire, a cerut sa-mi vada chilotii pe care i-a mirosit explicandu-mi in acelasi timp de ce face asta, m-a asistat cat am facut dus ca sa vada daca ma spal bine, mi-a ”dezinfectat” organul cu niste servetele atat la inceput cat si intre numere si la sfarsit. M-am simtit ca la farmacie ce mai... Tot in sensul asta trebuie mentionat ca mi-a oferit papuci pe care i-a dezinfectat cand i-am lasat la final. Un mare + pentru asta.

 

- atitudinea este la fel, de exceptie. Vorbeste frumos, se scuza pentru tot felul de chestii (lucru care tinde sa devina deranjant uneori), te intreaba ce-ti face placere, e in masura sa sustina si conversatii mai putin banale.

Este ceea ce se numeste o femeie educata cum rar am intalnit in breasla asta.

 

- prestatia este si ea una de zile mari. Oral de mare angajament cu DT prelungit (pana la lacrimi i-e draga pula) cu privirea in ochii tai cerand permanent confirmarea ca face bine ce face, cu batut cu organul peste buze, peste fata. Imaginati-va asta: cu ambele maini pe bucile mele, cu pula bagata toata de i se simteau amigdalele si cu ochii in lacrimi imi cerea aprobarea.  Ii face mare placere oralul mai ales ca de fiecare data eu am initiat trecerea la normal sau anal cand am vrut asta. Finalizarea este orala, faciala, corporala si inghite doar din greseala (mare pacat)

Normalul este si el bun dar cu ea am incercat in special analul pentru ca e singura fata care mi-a acceptat asta datorita grosimii. Nu am cu ce sa-l compar deci, dar este extraordinar!!

Intotdeauna am avut 2 finalizari si atentie au fost dati cand am vrut eu sa renunt la a doua finalizare dar nu a renuntat ea!

 

De data asta dau si note:

 

Corp: 8

Fata: 7

GFE: 9,5

Oral: 9,5

Normal: 8,5 - cu mentinea ca poate merita mai mult dar n-am prea incercat

Anal: 10 (pentru ca este primul)

 

Tariful:

prima data: 100 lei ora o+n

urmatoarele dati: 150 lei ora o+n+a

de fiecare data 2 finalizari

 

In concluzie o recomand fara nici o retinere!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lovefuck

    10

  • gerontosaurusRex

    7

  • TomaDaniel

    4

  • ass lover

    3

Am fost ieri la domnisoara Adriana:

 

Programare telefonica profesionala: super politicoasa, detalii fara graba, stabilit ora si tel. de confirmare; pentru confirmare a sunat ea cand ii formam numarul, iar cand eram in parcare in fata blocului la 2 minute dupa ora stabilita pentru jonctiune m-a sunat din nou sa vada daca am ajuns...

Pozele atasate de colegi sunt suficiente si reale.

Locatia accesibila, loc de parcare suficient, garsoniera curata si frumos mobilata; baia utilata cu absolut tot, de la papuci pana la cele 3 geluri, dezinfectante, etc. Prosop mare, scos din dulap, cearsaf scos din dulap, ambele mutate in masina de spalat la final; per total 10.

Fizic: nota 7-8, acum depinde de fiecare ce asteptari are si ce-si doreste; este skinny, 170 cm fara tocuri, fara tate(urme fine si vestede), la fata aduce intr-adevar cu ziarista, dar mie mi-a placut; tunsa scurt, vopsita blond.

GFE: nota 10, daca nu esti deranjat de verificarile de inceput si de mentenanta de pe parcurs a sculelor puse la lucru; zambitoare, curioasa de ce iti place, cum iti place, FK super OK.

Prestatia:

- un oral, pro sau nepro, la alegerea ta, de mare angajament, profesional, umed, adanc - DT - si cu tendinte de a dura una, doua ore daca te tin picioarele, fara greseala: nota 10;

- normalul, pe care am vrut sa-l incerc numai, avand in plan sa detaliez analul, a fost foarte tare, si in plus a fost condimentat cu artificii(groase) kinky din plin: scuipat, palmuit, oprit respiratia, elemente de dominare(CBT, tortura sfarcurilor); din partea mea, 10 cu plus.

 

Din pacate, am avut 2 finalizari de exceptie, asa ca nu m-a mai tentat analul, si nici fistingul, care erau cu majuscule in lista mea de prioritati.

 

Pentru mine a fost o experienta foarte placuta, mai ales ca se poate impleti un sex total profesional cu o dominare activa executata din tot sufletul, cu mare placere; iar daca pui la socoteala si faptul ca-i place mult sa fie palmuita absolut peste tot si cu toata forta(deci se poate vorbi si de dominare pasiva) convingerea mea este ca voi trece destul de des pe la Adriana, mai ales ca si pretul este corect. Si de bun simt. Adica 150 lei total, la care se poate aduna un 50 pentru fisting vaginal sau 100 pentru fisting anal, sau 150 pentru ambele. Pentru o ora cu bataie, fara graba, fara telefoane, probabil 2 finalizari.

Link to comment
Share on other sites

Acum mi-am adus aminte ca am vizitat-o si eu pe Adriana... prin primavara intr-o zi de sarbatoare legala... Am incercat la telefon s-o conving sa accepte 1 finalizare la 100 ron; ea insa a reusit sa ma convinga ca o sa merite sa dau 150 de ron pentru o ora;

Pe mine nu m-a controlat la intrare de sanatate; am stat in bucatarie cam 15 minute de vorba; am apreciat deosebit de mult faptul ca a precizat ca timpul de socializare nu se contorizeaza in timpul intalnirii, prin urmare nu e nici o graba. Apoi am facut dus si am tercut la fapte; fisting m-ar fi incitat ca nu am mai facut, dar mi-a precizat ca ma mai costa 50 de ron si cum depasisem deja bugetul alocat dezvoltarii mele spirituale am renuntat. M-a intrebat din prima daca vreau sa se dezbrace complet si am vrut, dar intr-adevar nu a exagerat atunci cand m-a avertizat ca are sani urati si flescaiti.

 

Dupa ce ne-am urcat in pat a inceput sa-si manifeste obsesia pentru "curatenie", in sensul ca in mod regulat scotea servetele umede si tot felul de solutii si se stergea si pe ea  pe mine se mai clatea si in gura etc... in timpul acesta dandu-mi si diverse explicatii pentru ce si cum...Cum nu mai fusesem de ceva vreme prin "vizite"primul numar a venit repede, dupa vreo 3 "curatiri" intermediare... la sfarsit a urmat una mai temeinica si un dus...

 

Stat iar de vorba, Adriana fiind o persoana placuta dupa mine cu care ai ce discuta; din pacate insa obsesia ei pentru curatenie l-a facut pe "ciocanel" sa nu mai percuteze a doua oara, desi ea s-a straduit si a incercat tot felul de chestii... doar ca in mod regulat mai scotea servetele umede si ne curata pe amandoi pe organe...

Am renuntat dupa circa 20 d eminute am mai facut un dus am mai stat de vorba si am plecat...

 

Concluzia mea a fost ca desi pretul este ok pentru servicii si locatie nu ma mai intorc pentru ca obsesia ei pentru curatenie ma inhiba si ma deranjeaza...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Numerele de telefon 0721024722 ( 0721.024.722 ) si 0763316651 ( 0763.316.651 ) sunt inchisen nu mai sunt valabile.

 

Noul numar la care ma puteti gasi este 0763566892 ( 0763.566.892 ).

Va sarut dulce si va doresc un an nou cu multe impliniri si bucurii.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9]

 

Grija pentru igiena nu este doar pentru mine ci si pentru voi. Acest lucru il fac pentru ca unii dintre voi umblati din floare in floare chiar si de trei ori pe saptamana.

Va daruiesc multe imbratisari si sarutari pe care nu vi le-am dat.

Multe cuceriri si multe momente frumoase sa aveti in viata.

 

Fosta.... Adriana

post-141-150392355144_thumb.jpg

post-141-150392355146_thumb.jpg

post-141-150392355148_thumb.jpg

post-141-15039235515_thumb.jpg

post-141-150392355151_thumb.jpg

post-141-150392355153_thumb.jpg

post-141-150392355155_thumb.jpg

post-141-150392355157_thumb.jpg

post-141-150392355159_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Buna ziua domnilor

 

 

M-am mutat pe Splaiul Unirii, intre Timpuri Noi si Camera de Comert, la garsoniera, fara alte colege.

 

 

Va sarut dulce.

 

 

Sara (Adriana)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ziua buna si sa fie intr-un ceas bun aceasta prima postare!

 

Sper ca nu sunt inoportun daca vin cu o frumoasa amintire a experientei pe care mi-a oferit-o Sara. Si spun "frumoasa amintire" deoarece ma refer la o intalnire petrecuta prin luna ianuarie in vechea locatie a Sarei, intr-una dintre ultimele ei zile in locatia de pe Bd. Gh. Sincai - pe cand era inca colega cu blondina Alexandra si cu miniona Andrada. Acestea fiind spuse consider ca nu mai sunt necesare informatiile privitoare la locatie, deoarece sunt perimate.

 

[attach1][attach2][attach3]

 

Intalnirea cu Sara a fost deosebita. Desi eleganta domnisoara (are putin peste 30 de ani, dar nefiind purtatoare de verigheta consider ca totusi acest termen o descrie mult mai bine decat americanescul MILF) nu este o frumusete rapitoare capabila sa produca accidente rutiere, are acel "je ne sais quoi" care o face deosebit de placuta si frumoasa in ochii celui ce cauta o "iubire mintita", dupa cum spunea regretatul Paunescu. Pozele sunt reale, mi-a placut si tatuajul de pe umar.

 

Despre actiunea in sine nu pot sa zic decat ca un zambet (daca este pervers sau prietenesc tine doar de voi) si, de ce nu, o floare pot sa aduca mult. Cu Sara a fost o nebunie a simturilor, a inceput cu un oral umed si obrazic (OWO), dar fara sa fie triviala (asta la mine inseamna "batut cu scula peste fata si scuipat") apoi am trecut, dupa imbracarea instrumentului in echipamentul de lucru, la sex normal. Vad ca si-a ales un nume sugestiv pe forum deoarece ii place sexul salbatic! Am schimbat in caprita si am finalizat. A urmat clasica igienizare cu dezinfectant, care nu m-a deranjat, ci dimpotriva m-a bucurat grija ei pentru sanatatea amandorura. In plus, nu foloseste un produs agresiv care sa irite partile sensibile. A urmat un oral de revigorare si am purces la explorarea partii anale, evident protejat! Treaba asta s-a lasat si cu mai multe scantei si "ne-am terminat" unul pe celalalt plini de sudori! Intr-un final ne-am pomenit transpirati si lipiti unul de celalalt. Sara si-a cerut scuze pentru ca este lipiciosa (vorbea metaforic). I-am spus ca nu are de ce sa isi ceara scuze, pentru ca nu are de ce, pentru ca imi place si ca imi place de ea! Acum stau si ma intreb retoric: oare de la cate fete am cautat si cerut GFE si nu am gasit nimic asemanator? Sara stie sa il ofere, dar presupun ca nu poate nici ea sa il ofere oricui, GFE (parca este si un film cu titlul asta - joaca in el Sasha Grey) tine de interactiunea dintre doua persoane.

 

A fost experienta reusita,  foarte placuta - de revenit.

 

Am vazut ca se practica aici si un sistem de notare, pe care il consider ca fiind mai mult decat subiectiv! Ei bine subiectiv voi fi si eu!

 

Aspect general: 8,50 (este o blondina eleganta, cu trup svelt si pielea fina umbrita de cateva vergerturi, epilata, cu sani mici cu sfarcuri erectile, luitandu-te la fata poate ca nu vei fii tentat sa intorci capul dupa ea pe strada, dar prin prin ceea ce ofera si cum ofera eu o consider FRUMOASA - este o chestie mentala si subiectiva)

 

Atitudine/GFE: 10,00 (greu de spus care este limita de demarcatie intre cele doua, eu unul nu am sesizat-o).

 

Sex oral neprotejat: 9,50 (sunt foarte-foarte-foarte pretentios la capitolul asta, depunctez pentru nementinerea suficienta a unui contact vizual, in rest pot sa va spun ca facut DT din proprie initiativa si ca nu s-a sfiit sa se joace si cu bilutele, s-a ajutat si de mani, dar numai atat cat sa ma incite).

 

Sex normal si sex anal: 10/10 (desi face fisting vaginal nu este larga, dimpotriva musculatura pasaricii este tonica si confera contre si 8-uri placute in timpul actiunii, pentru unii ar putea parea dezlantuita ca 

, dar eu asta caut).

 

Cadoul: 150 lei (lasati din proprie initiativa la final actiunii pe etajera de deasupra patului).

 

Timp alocat: 1 ora, as mai fii stat caci nu m-a gonit, dar nu era singura chestiune urgenta care trebuia rezolvata in ziua respectiva (bila neagra pentru mine ca nu mi-am gestionat mai bine agenda si mi-am rezervat o singura ora pentru Sara).

 

Sa ne mai auzim pe aici!

post-6369-150392356464_thumb.jpg

post-6369-150392356476_thumb.jpg

post-6369-150392356488_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poze din locatia de pe Splaiul Unirii.

Ne putem simti bine impreuna incepand de marti. Vreau sa clarificam si ceva foarte important pentru mine : locuiesc si lucrez singura.

Va imbratisez cu drag.

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

[attach7][attach8][attach9][attach10][attach11][attach12]

 

Sara (Adriana numele utilizat in trecut)

post-141-150392356529_thumb.jpg

post-141-150392356533_thumb.jpg

post-141-150392356537_thumb.jpg

post-141-150392356542_thumb.jpg

post-141-150392356548_thumb.jpg

post-141-150392356554_thumb.jpg

post-141-150392356559_thumb.jpg

post-141-150392356562_thumb.jpg

post-141-150392356566_thumb.jpg

post-141-15039235657_thumb.jpg

post-141-150392356575_thumb.jpg

post-141-15039235658_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am revenit, cu mare pofta si multe asteptari...din pacate, nu am gasit ceea ce asteptam:

Am nimerit la cateva zile de la ziua ei, probabil nu se trezise bine, sau poate fumeaza prea mult: mi s-a parut usor absenta, adormita(desi era ora 14:00).

Pozele corespund intocmai realitatii, locatia OK, curata, usor de accesat, cu auto si chiar cu metroul, loc de parcare fara probleme, putin in spatele Camerei de Comert, bloc stradal pe splai, spre Timpuri Noi. Baia curata, dotata cu tot ce e necesar, si chiar in plus, garsoniera cu bucatarie open space.

Faptura asa cum am lasat-o acum aproape un an: skinny, inaltuta, blonda - vopsita - tunsa scurt, nasuc extralarge, curata.

Serviciile asa cum le stiu toti cei care au vizitat-o: oral foarte bun, deep, cu sarguinta, CIM, fara inghitire, dar si fara atentie in jur. Normalul sportiv, cu hotarare, pana la epuizare.

Ce m-a deranjat - atat de mult incat nu am mai avut concentrarea de a reusi a doua finalizare, nici macar vointa de a incerca analul si fistingul - a fost faptul ca a lipsit GFE-ul total, daca scad FK-ul facut la discretie, dar violent si intrebarea repetata la infinit: <si? ce-ai mai facut?> si telefonul ei care a sunat cam jumatate din timpul in care am stat acolo; partea buna a fost ca nu a raspuns, partea proasta(pentru mine) a fost ca a sunat de mi-a pierit tot cheful, basca la apelul prietenului/familiei a raspuns si a conversat cam 5 minute, timp in care am zis pas, m-am igienizat, m-am ambalat si am spus la revedere; generic - nu am de gand sa repet experienta....

Halat 150, 55 minute, oral neprotejat, normal. Anal nu am mai simtit nevoia, dar era acolo, in pret.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Buna ziua.

 

 

Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa ciocniti oua si sa castigati, lumina in suflet si sa-i aveti pe cei dragi alaturi. Maine si de duminica nu lucrez si voi avea telefonul inchis din seara aceasta dupa orele 20-21. Azi si de luni ne putem simti bine impreuna.

 

 

Paste fericit!

 

 

Sara

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Futuloiu

Salutari,

Incitat de review-urile colegilor si de marul cel putred, acum un an am marcat si si eu la Sara/Adriana, inainte sa plece, si am marcat si dupa ce s-a intors, aminind si tot aminind postarea experientei...

Pe scurt, daca acum un an te simteai oleaca ca la vizita medicala de la incorporare (pentru cei care mai stiu), acum parca nu mai este asa de vizibil obsedata de curatenie si nu mai foloseste substante dezinfectante de gradul n (nu ma pricep). A nu se intelege ca nu e curata sau ca nu acorda atentie curateniei. Pur si simplu daca o face, o face natural, fara sa fie ostentativ.

Despre locatie/fata/prestatie nu am prea multe de adaugat, locatie curata, ingrijita, pat generos, prosop curat, geluri de dus barbatesti, loc de parcare cacalau in fata sau in spate, acces facil, fata e cea din poze, sinii ar putea fi imbunatatiti, sint mici si lasati, insa compenseaza prin erectilitatea sfircurilor, isteata, poti schimba doo vorbe cu ea, cam 1,70, subtirica. Prestatia a fost la inaltimea asteptarilor, a fost a treia fata care a reusit sa-mi faca DT, din ala adevarat, dupa Bianca DT si Cristina Iancului, cu exact aceeasi tehnica ca Bianca, reusind sa-mi mingiie coaiele cu limba in timp ce o avea in esofag (sau trahee, pentru medicinisti) Deschisa la initiative, cu diverse jucarii ajutatoare (ou vibrator, dildo, bile) si cu o mare dragoste de pula... Fata advertizeaza si fisting insa nu am servit, nu ma atrag asa de tare extremele...

Petrecut 1 ora si ceva de fiecare data cind ne-am ciocnit, cu dus inainte si dupa fiecare prestatie, programarea respectata de fiecare data, oral ne, FK intretinut, normal si anal protejat. Cred (si aici e parerea mea subiectiva) ca fetei ii place anal, parea sa aprecieze acest gen de activitate (astept o confirmare in PM).

Cred ca nu mai e nevoie sa insist pe curatenia extrema, pe pusilica epilata exemplar, pe lipsa oricarui miros alarmant sau pe disponibilitatea pentru client... GFE 9,5, prestatie 9, corp 7 (minus pentru sini...)

Cel mai bun raport pret/calitate by far, de fiecare data am cotizat 150 pentru oral/normal/anal, nu neaparat in aceasta ordine si nici nu am servit tot tacimul de fiecare data...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Servit de curand. Ca de obicei, eufemismele colegilor îmi dau mari batai de cap.

"Nasuc extralarge" însemnează de fapt ca are un nas ca al lui Constantin Tănase.

În fine... ;)

Mie mi s-a părut un fel de combinaţie între Consuella (sappho) şi Alexandra (maseoza). Adică e la fel de "frumoasă" ca şi Consuella şi la fel de tehnică. În acelaşi timp face şi masaj şi suge pula cu la fel de multă dragoste ca şi Alexandra.

Deşi nu e vreo zînă, e o prezenţă plăcută.

Value for money.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

SARA 30 de ani 1.80 m cu principii dar fara prejudecati, invit domnii care se respecta sa ne simtim bine impreuna: oral prot/neprot. cu deepth, sex protej normal si anal - 150 L ora. Fisting vaginal +50 L. Singura, discretie, L-S 10-22.

 

 

0763566892 ( 0763.566.892 )

 

 

De azi, 01.07.2013 mi-am luat o saptamana de concediu din motive feminine lunare. Sper sa ne putem revedea la sfarsitul saptamanii de sambata sau daca nu de luni, 08.07.2013.

Imi este un pic dor de voi si de glumele voastre.... poate si din cauza ca imi mai aduceti cate un zambet.

 

 

Sara (fosta Adriana)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest blackman

Revizitat de curand, am gasit-o in aceiasi locatie pe Splai, aproape de Camera de Comert.

Am avut parte de acelasi oral facut cu abnegatie pana la lacrimi, aceasi implicare la normal si un anal foarte ok (pare-se si partea ei preferata)...totusi, mi s-a parut mai obosita, mai blazata.

Am platit 150 lei pentru o finalizare prelungita, cca 60 min cu tot cu dusurile de inceput si dupa.

Chiar si in aceste conditii este de preferat pentru seriozitate, igiena si un bun raport pret/servicii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

salut confrati futaciosi,

am si eu o mare dilema, am fost zilele trecute la dameza si la finalul intalniri a sunat telefonul tipei sa ii ceara unul detalii etc, la care ea revoltata a spus sa nu mai vina la ea ca a facut anal neprotejat cu altele.

la plecare mea din casa tipa mi-a spus sa am 'grija pe unde ma mai duc" la care sincer m-am cam alarmat am plecat ingandurat.

am ajuns in fata blocului si o sun din nou pe tipa sa intreb daca trebuie sa imi fac griji de ceva ca mi-a facut oralul neprotejat , la care ea adauga ca a facut tratament pt nu stiu ce bacterii ect, ce stiti despre ea este ok, sau ma trezesc ca imi imbolnavesc familia acasa.

astep un semn de la voi cat se poate de curand.

multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pacat ca s-a retras... eu chiar am incercat sa mai dau de ea si are intr-adevar telefonul inchis...

 

Pe la sfarsitul lui iulie am fost si eu in locatia de langa Camera de Comert, fiind incitat de review-urile din forum...

Am avut parte de un oral bine executat, fara sa spun ca este cel mai bun, dar care m-a facut sa "scap" de prima finalizare... dus, iarasi oral pentru revigorare, apoi normal cu implicare in pozitia misionar si anal super in mai multe pozitii... de fapt pentru asta mersesem... Din punctul meu de vedere, pentru serviciile prestate este cea mai corecta si curata dameza.

Ca aparitie nu este o frumusete, dar este placuta... sanii se pare ca sunt cam mici si lasati (nu si-a dat sutienul jos si nici nu am vrut)... Ca note nu stiu exact (aceasta fiind prima mea recenzie)... fk-nu m-a interesat deloc desi ea parca vroia, gfe-9, oral-9, normal-9, anal-10, raport calitate/pret-10... eu as mai fi mers la ea... 2nr. 150lei... door-2-door un pic mai mult de o ora...

 

Daca mai stiti dameze similare Sarei (Adrianei), in special la serviciul oral/anal, astept o recomandare de cunoscator... :)

 

Bafta la toti

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...