Jump to content

Melania Calea Călărașilor / 0728488232


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

Mda. Cacat. Iar m-am luat dupa gusturile lui Gotti care se extazia pe la nimfolabari si rau am facut.

Tanti e o fatuca setata pe modul facut bani cu ciocanul / luat banii la fraieri (sau cum vreti sa ziceti).

Recunostea chiar ea ca a cam obosit sa lucreze "la target". Adica asta insemneaza ca nu se duce la culcare pana nu strange nu stiu cate milioane intr-o zi.

In rest, pacat de faptura, ca e draguta. Nici vorba sa fie frumoasa. Nu-i nici calda, nici pupacioasa, nici, nici, nici.

Ar putea fi multe, daca ar vrea. Are insa apucaturi de bordel si nu vrea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu am prins-o mai pe la inceputuri, cand avea si anunt pe publi. a fost ok, nimic memorabil. prima data mai bine decat a doua oara, clasic. nu a mai existat si o a treia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

N am mai găsit linkul din AT.

Servicii: oral/normal (protejate)
Preț: 100/fin; 200/h
Adresa: Calea Călărași 117.

31 de ani

Screenshot_20220725-163315_WhatsApp.jpg

238335621.jpg

234791451.jpg

271194791.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26.07.2022 at 8:40, Root said:

Poze furate 

da, dar cred ca @gotti, ne poate lumina.

Gagica nu a folosit niciodata poze reale insa e cunoscuta.

Posibil aceasta poza sa ii apartina, fiind si unica scapata pe net. 👇

post-221364-0-65905100-1563339126.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu este teapa. Am fost la ea (cu ceva timp in urma) de cateva ori. Face totul protejat. Foarte greu de prins (are si alt job,stabil). Locatia e ok, greu insa cu locurile de parcare (blocul e chiar la strada…trafic infernal in zona).

Tipa e mai plinuta, dar kilogramele erau (la momentul la care am vizitat-o) frumos distribuite; o femeie voluptoasa, fara sa fie grasa (in sensul dizgratios al cuvantului). Pozele nu sunt ale ei clar, dar aduc cu ceea ce gasesti la fata locului.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,am vizitat femeia in 2019...Deci acum ceva timp, pe Coposu avea locatia....Tipa nota 10 la curatenie si aspect (daca ne raportam la chubby) ...GFE aferent Fk tot ce trebuie, bine, aici e vorba si de aspectul vizitatorului/atitudine etc.. In ceea ce priveste programul cam o saptamana mi-a luat sa o prind sigur are un job stabil. Pozele de aici sunt apropiate de realitate si cred ca ultima este in spre 100% de realitate.Poate o prind in urmatoarea perioada cine stie. Bafta multa!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eu am mai scris despre fata asta, deci cu siguranta mai are un topic pe aici pe undeva.

Nu mai e chubby deloc, ultima oara am fost la ea in august sau sept anul trecut (2022) si arata f bine, dupa gusturile mele. Spunea si ea ca a mai slabit, si ca unora din clientii ei nu le-a placut aceasta schimbare de look. Eu am fost de-a dreptul uimit , dar recunosc, imi place de ea la modul general, e frumusica foc.

Cat despre sex, nu sunt multe de spus : totul e protejat, accepta 69 si   fk, dar e usor retinuta in privinta sarutului. Nefiind un alergator de cursa lunga, nu apuc sa schimb multe pozitii, deci nu stiu cum se comporta dupa mai mult de 10 min. 

Dar fata e ok, are bun simt, un GFE de nota 8 si intradevar e greu de prins pentru o programare.

Seara buna si la multi ani !

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Melania 0728488232
On 24.10.2022 at 8:10, Torq said:

da, dar cred ca @gotti, ne poate lumina.

Gagica nu a folosit niciodata poze reale insa e cunoscuta.

Posibil aceasta poza sa ii apartina, fiind si unica scapata pe net. 👇

post-221364-0-65905100-1563339126.jpg

Ea este aici, a activat pe Răcari acum câțiva ani (2018). La fizic a variat în greutate, eu am prins-o mai chubby pe atunci. Dacă și-a păstrat atitudine și serviciile este recomandabilă. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am vizitat recent. La adresa din Calea Calarasi. Mai are topic deschis aici … rog admin sa le uneasca … nu are sens sa dublam. Fata arata f bine, a mai slabit, respecta programarile, si tine si la partide mai lungi. Totul protejat. Voi reveni cu placere.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Melania Calea Călărașilor / 0728488232

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...