Jump to content

Silvia blonda Banu Manta 0790318782 (of Vulpita)


vulpitasexy
 Share

Recommended Posts

Buna sunt Silvia, o blonda frumoasa, 30 de ani, ochii albaștri, deschisa, vesela, discreta. 

Te aștept la Obor-Mosilor in fiecare zi cu cel mai mare drag.

Oral, normal, anal, fantezii, dus împreună, sărutări pe corp (se poate și pe gura dacă ești ok), finalizare orala, tot felul de nebunii fara grabă!

100 finalizare oral normal

200 ora

50 Ron ptr fantezii și anal

 0790318782

0FB730F1-ECBB-4C20-B048-F7D09AD9645D.jpeg

09685D16-9B3F-4483-87CE-4A2A85370999.jpeg

A77D5890-4B62-4E48-8B07-EAC925831790.jpeg

A720C908-D602-4B28-B026-40D29F288C37.jpeg

81B7FE65-6A9A-4A61-B3F4-017FA88E814C.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fata este rezonabila (a fost frumusica insa greutile vietii sau p****e multe luate in ultima vreme au uzat-o maxim), este foarte naspa locatia, sunt doua minim si e foiala ca in gara. Pentru o descarcare rapida si fara pretentii merita, mai ales ca face ONP cu CIM la 100 lei finalizarea. In alte vremuri si in alte locuri putea fi de "foarte bine".

 

 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acum ceva luni am fost pe la blonda. Servicii rezonabile, locatia deplorabila. De curand (foarte de curand, nu precizez cand (pentru ca citeste pestele diliu si se inflameaza)), am avut o noua tentativa. Concluzia: trist, foarte trist (curatenia din locatie, dotarile de la bai, sunt cel putin trei si multi doritori, preturile cam de foame, adica mai bine nu!!!). Pestele diliu posteaza la greu pe alealalte strazi si daca nu esti "informat" ramai cu impresia ca mergi la nu's ce "pufarina" top de top! :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Cand s-au mutat, acum cateva luni in locatia de pe Grivitei, colega era tot Cristina de 23 de ani cu care era si pe Mosilor si care nu facea nimic. Silvia s-a ingrasat, si-a tras si burtica si nu pare ca mai este prietena cu apa si sapunul :(                                                                          

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Silvia blonda Obor 0790318782 (of Vulpita)
  • 2 months later...
On 30.07.2021 at 15:58, papuasul said:

Cand s-au mutat, acum cateva luni in locatia de pe Grivitei, colega era tot Cristina de 23 de ani cu care era si pe Mosilor si care nu facea nimic. Silvia s-a ingrasat, si-a tras si burtica si nu pare ca mai este prietena cu apa si sapunul :(                                                                          

Dragul meu adică nu fac nimic? Oral normal mici fantezii, diverse poziții, oralul neprotejat in funcție de igena  ta, fin orală, 69. Asta înseamnă nimic? Și in legătura cu Silvia cred ca ai tu frustrări și le arunci pe altcineva. Dar înainte sa vorbești, vorbește in cunoștința de cauza. Zi superba. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Nu inteleg totusi, de ce nu sunt treute putorile astea la Tepare.

Tepare nu inseamna doar poze false, inseamna si prestatie de rahat pe bani munciti, fast fuck, svhimbare de servicii si preturi la fata locului, neseriozitate, minciuna ....

O sa-mi ziceti ca e bine  ca lumea sa fie informata, asa ca, zic si eu, ca si aici si la tepare lectura despre putorile astea va avea acelasi impact, dar faptul ca la un search te trimite direct la tepare este chiar de salutat.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Silvia blonda Banu Manta 0790318782 (of Vulpita)
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...