Jump to content

extazy_masaje pe Motilor - cuib de infectii


Americanul
 Share

Recommended Posts

Citit pe un forum "concurent" recenzia asupra damei Andra care impreuna cu o colega isi ofera serviciile pe Motilor. Anunturile sunt multiple, apar diferite ID-uri si numere de telefoane, cele doua tipe fiind de 19 respectiv 20 de ani. Varsta o cam pot confirma, insa inainte sa inceapa sa va curga balele cu gandul la prospaturi puneti-va pofta in cui. Sunt doua hidoase si daca la grasuna s-ar mai potrivi cum ca ar fi incepatoare o mica investigatie pe pagina de facebook a celor doua fete aduce la iveala ca Andra a trait un timp la Frankfurt. (Oare cu ce s-o fi ocupat acolo.  ;D )

Recunoasteti anunturile dupa formularea: cu finalizare la domiciliul meu, domiciliul clientului, hotel sau pensiune

 

Iti doresti o ora de relaxare, distractie, nebunii si placeri maxime? Nu ezita!!! Sunt simpatica 19 ani, bruaneta, sani medii, 56 kg, ofer masaj erotic incendiar cu finalizare la domiciliul meusau la domiciliul clientului. Cer si ofer DISCRETIE si IGIENA. Preturi rezonabile si placeri maxime. Detalii la nr telefon 0757631788 ( 0757.631.788 ) ( 0757.631.788 ) sau pe messenger -denisa_masaje @yahoo. Com

Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email: denisa_masaje@yahoo.com

Telefon: 0757631788 ( 0757.631.788 ) ( 0757.631.788 )

Vizualizat: 99

Modificat: 0

Comentarii: 0

Data: 05-12-2011, 23:30

 

Iti doresti o ora de relaxare, distractie, nebunii si placeri maxime? Nu ezita!!! Sunt simpatica 20 ani, bruneta, sani medii, 50 kg, ofer masaj erotic incendiar cu finalizare la domiciliul meu, domiciliul clientului, hotel sau pensiune. Cer si ofer DISCRETIE si IGIENA. Preturi rezonabile si placeri maxime. Detalii la nr telefon 0749404023 ( 0749.404.023 ) ( 0749.404.023 ) ANDRA

Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email:

Telefon: 0749404023 ( 0749.404.023 ) ( 0749.404.023 )

Vizualizat: 114

Modificat: 0

Comentarii: 0

Data: 05-12-2011, 18:53

 

 

Eu despre Denisa doresc sa va scriu, desi tare greu imi este, asa o prostie cum am facut la ea n-am mai facut de mult.

Discutat cu Denisa (e grasuna dintre cele doua, pozele o avantejeaza enorm, mai concludente sunt cele de pe facebook) si stabilit detaliile.

Peste putin timp m-am afisat la ele "acasa" un pic mai sus de Policlinica de pe Motilor. Este o incapere cam de 10 mp in spate intr-o curte. Pe jumatate santier, plin de galeti cu vopsea, ciment, scule de zidar. Pe mijloc troneaza un pat de doua persoane pe care cu siguranta au dormit generatii intregi. In rest o soba de gatit si un calculator tip 386 de pe care isi desfasoara fetele actvitatile online. Perdele albastru inchis la geam ca sa nu se vada din curte activitatea desfasurata in camera.  Impresia generala poate fi descrisa intr-un singur cuvant: jeg!

Alaturi mai este o baie cu o vana mare si o chiuveta insa eu zic ca acolo iti aduni boli, nu te poti curata.

 

Era de fata si cealalta fata, Andra parca. Desi arata mai bine m-am decis pt. Denisa pt. ca vorbisem cu ea. In plus despre ea exista deja un recensamant, ma gandeam sa fac unul nou. Chit ca se baga ea in seama dar pina la urma a trebuit sa plece suparata ca n-a prins ea prada. Nu fara sa remarce uracios ca: plata se face la inceput. (Stiu ele ce stiu, vezi mai jos.)

Deci, pt. ca activitatea sa se desfasoare una fute cealalta pleaca la plimbare in timpul asta. Altfel nici n-ar putea functiona.

 

Inmanat 100 de lei. (O secunda, sa ma duc sa dau de 3 ori cu capul de coltul mesei.)

Se dezbraca tipa. Recunosc ca e de sezon, se apropie craciunul. Grasiiiiimeeeeeeeeee! Tatele insa sunt bune.

O inceput sa ma suga, nimic spectaculos dar nici rau. Numai ca incerca sa termine cat mai repede. Dar daca o pui sa mai faca face in continuare.  Oralul neprotejat, fututul cu prezervativ, cum era stabilit inainte pe messenger.

Dupa aia s-o pus pe mine, fara sa ma intrebe. M-o calarit asa si i se vedea pe chip mirarea cum de nu ma termin inca. Totusi n-a spus nimic. Dupa aia am pus-o pe spate, am cracit-o si surpriza:Tipa e plina de negi genitali. HPV, care se ia si cu prezervativ.

Si tampitul de mine am futut-o totusi mai departe. Ba chiar am mai intors-o si am dat si pe la spate, ocazie cu care a iesit o duhoare din cur ca tare greu m-am mai stapanit sa nu vomez.

In pizda e totusi destul de stramta. (Dar mai are asta vreo importanta?)

Pina la urma m-am terminat si am plecat cat am putut de repede.

Acasa imediat am facut baie, am frecat bine zona genitala si pubiana cu sapun, dupa aia cu spirt. Sper sa nu fi luat nimic, dupa cate am citit apar totusi numai dupa multa vreme negii.

 

Ce pot sa zic?

In primul rand: evitati!

Baia fiind comuna si dormind in acelasi pat as spune sa evitati si colega.

 

In rest... am futut tipe urate ca focul, am futut in locuri infecte, am luat tepe. Dar niciodata toate trei deodata.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Americanule, daca cumva apar negii si la tine, nu te speria, este un tratament eficient, simplu si ieftin pe deasupra. In trei zile dispar fara durere si scapi definitiv de ele. Daca apelezi la medic o sa-ti recomande cauterizare (adica prin arsura locala) Urmareste preputul si daca vezi ceva da-mi un mesaj si iti spun ce ai de facut!

Don`t worry, be hornney! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[Attach1][Attach2][Attach3]

 

Anuntul : Pret 60 LEI Bruneta 19 anii, sanii mari naturali, ofel companie feminina la preturi minime. DETALII LA telefon.

Telefon: 0756303253 ( 0756.303.253 )

id mess: denisa_masaje

 

Nu am incercat.

1745_8369f42b10f2d637ee4f1c10f83c8c81dc2d448d.jpg

1747_dc6533e63b84cab80f7ffe709918c58848f85274.png

1749_2c733b24867d611af8cf5ae6365e8c381e8733d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmda, cam asa e.

Locul unde am gasit-o era dezordonat, murdar si infect cum rar am mai vazut. Cand am intrebat unde e baia, mi s-a rapsuns sa nu intru ca e harcea parcea pe acolo. :|

Tipa ma astepta in chiloti si intr-un maieu negru plin de pete (oare de la ce?). Urata si grasa cum sincer chiar nu mi-am imaginat.

La preturile pe care le practica cine stie cati golani/taximetristi/nespalati o viziteaza. Desi tind sa cred ca chiar si ei au un minim respect de sine.

Evitati! Chiar nu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...