Jump to content

Diana Petra Dinamo 0727643258


TomaDaniel

Recommended Posts

Buna seara stimati colegi din necunoscutul bucurestean! incitat de poze, am vizitat Diana, nu zeita, ci craita din Floreasca.....si iata parerea mea, in stilul personal (scuze TomaDaniel, rog sa nu ma urasti.... ;) )

Actul 1: sunat (pe nr nou 0756944278 ( 0756.944.278 )), raspuns imediat, programat, sincronizat. totul bine...nesperat, caci de obicei am ghinion, de ma hotarasc la una, nu raspunde.....

Actul 2:locatia ok,modesta, baia inghesuita, o baita, de fapt, curata, prosop fresh. AC prezent dar nu a functionat, transpirat de deversat in canal. Sufrageria de taclale micuta, zapacita cu de toate, dar....neesential. camera de joaca ok, patul moale si cu arcurile lesne de perceput. un plus ca nu avea vreun televizor idiot care sa baraie incontinuu....

Actul 3:printesa:fooarte volubila,dragalasa chiar, exxxtrem de vorbareata, destinde atmosfera, inteligenta si citita. poate un pic prea mare debitul verbal, poate....dar ajuta la acomodare, mai ales la inceput. Fizicul: draguta la fata, dar se vede ca fumeaza enorm, pielea fetei spune asta prima la un om. corpul....ei....aici se schimba treaba! super! e miniona, dar nu foarte, cam un 1,60 as estima. skinnnny, asa cum imi place mie!!!! cu fundul ala superb din poze, sani mici dar/si buni, supla, ferma, bine proportionata, picioare frumoase,solduri, si un fuuund......aiaiai....Curata, parfumata, etc.

Actul 4:dansul ielelor: mi-a placut. nu ceva de sa vorbesc pe urma singur pe strada, dar bine! FK la greu, ca-n liceu, oral neprotejat, din diverse pozitii, cu usoare accente deep, usoare plimbari testiculare(na! am schimbat expresia consacrata!) mie oricum nu-mi plac, cim. nu s-a grabit, nu m-a bruscat (am patit-o in antecedente, nu-mi place stilul hardcore) pauza rezonabila apoi, normal protejat la care as remarca elasticitatea articulara URIASA a donsoarei. geme/maraie/chicoteste ff provocator, chiar daca-mi era evident ca avea valoare de recuzita. rar s-a intamplat sa-mi fie evident ca nu e pe bune si totusi sa ma incite sonorul..bravo ei!

Actul 5:generalitati esentiale:

-ora a fost cam 1,5h; nu e cu graba, fara stresul ceasului.

-m-am simtit bine overall, si evident ca o stare pozitiva ajuta si la o placere subiectiva.....mai mare!

-incitanta, vesela, joviala...user friendly. se vede ca are experienta mare, si ca nu are fite!! important, zic eu.

-dornica sa-ti faca pe plac, deschisa.

-pentru cineva atent/experimentat e nitel vizibila fateta profesionala a intalnirii, chit ca se straduie sa nu fie asa. ex: acu geme de placere, 30 sec mai tarziu iti povesteste relaxata, detasata, ceva nostim. nici macar un barbat nu sare asa rapid din pasarica la bericica!!! dar astea-s detalii, sau sunt eu prea pretentios...nu stiu, spuneti voi.

-GFE f bun.

Actul 6:concluzii: la scorul de 300 de animale ale junglei (nu a pomenit nimic de bani,am intrebat eu politicos :), la sfarsit), merita venit, cu urmatoarele adaugiri: locatia modesta, cu posibilitati de parcare greoaie (ATENTIE!!! se ridica masini LA GREU de acolo!!! cand m-am dus, ridicau, cand am plecat, ridicau) este compensata de faptura vesela, atractiva, si ...buna ce o gasesti in ea! Totusi, cred ca daca acul ar arata 250, ar fi intr-o plaja de turatie mai potrivita....

La naiba, acu ce urasc eu:note:

Locatie:7

Fizic:9

Prestatie:8,5

GFE:10

Pret:7

Seriozitate:10

Recomand cu entuziasm, revin cu placere.

Link to comment
Share on other sites

@addendum: sa nu razi de mine, da n-am intrat decat o data la colegii de vis-a-vis,presupun ca te referi la site-ul cela cu nume de dereglare psihica maniacal-obsesiva! ;D si mi s-a parut ca nu poti pune baza deloc pe ce scrie colo, caci nu-s cam aceiasi scriitori, pe care sa ajungi sa-i cam cunosti, si sa stii care seamana cu tine-n alegeri si sa te iei dupa ei. chestia cu notele am respectat-o la sfatul lui sefu' Gotti, sa stii  ;)

 

Ce am uitat sa scriu de Diana e ca pozele-s ale ei, facute profi, evident, ca-i mai slaba un pic decat in ele acu, ca parul a suferit ceva traume, acum e mult mai scurt, prins in coadita, de o culoare greu de definit, ceva roscat blond nefericit, dar am inteles ca e in tranzitie. parul, adica....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am revizitat-o, dupa multa vreme.

Programarea a fost respectata cu strictete. Desi nu o mai sunasem de ani buni, m-a recunoscut (in fine, numarul meu).

Locatia: o strada dintre Floreasca si Dorobanti, cam in zona stadionului Dinamo. Apartament micut, dar in regula. M-a vazut ca imi este cald, a dat drumul la A.C. si mi-a dat un pahar cu apa. Prosop curat, gel de dus.

Diana: a mai slabit, fata de cum o stiam eu, si parul este mai scurt. Diana, lasa-l lung si negru, s-ar potrivi cu ochii tai. Bronzata, sani medii, pielea catifelata, nimic de reprosat.

Prestatia: ne-am iubit in toate felurile descrise in anuntul ei si nu mi-a parut rau. Are una din cele mai apetisante pasarici din care le-am intalnit. Am zabovit mult prin zona, in timp ce ea se ocupa cu aplomb de cel mic. Tehnica ei la oral este placuta, dar nu executa deepthroat. Am incercat s-o apas un pic pe cap, dar neprimind o reactie corespunzatoare n-am fost magar si am renuntat, am lasat-o pe ea sa o suga cum stia (adica bine).

Dar cum stiu sa numar si peste 69, ne-am oprit si am rugat-o sa se urce pe mine. A facut-o, si a facut-o bine. Am observat celebra ei elasticitate. La un moment dat, a trecut in sfoara deasupra mea, urcand si coborand pe penispula.

Deoarece timpul trecea, am zis sa ne apropiem de final, prin urmare am pus-o intr-un doggy style, care s-a transformat dinamic in broscuta: adica a impins mult spre mine funduletul si in acelasi timp l-a coborat. Asta mi-a dat ocazia sa-i tin talia subtire in maini (atat de subtire incat degetele palmelor mele aproape alcatuiau un cerc in jurul ei) si am finalizat frenetic, multumit de senzatie si perspectiva.

Am platit premium 300 de RON, pt. ca am depasit usor o ora. Bani de care nu-mi pare rau. Finalizarea am inteles ca este 200, probabil in 30 de minute.

Eu o sa revin cu siguranta. Voi mai bine nu, ca nu vreau sa o prind greu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

contrar obiceiului meu de a nu merge (  8) era sa spun - fute !) mai mult de 2 ori in acelasi loc, satul de noi "provocari" sau "experiente" si pt k dupa destul de mult timp am vazut acel anunt cu o "tipa ....... "

...am revenit!

am ajuns (stiind la cine) dupa ~ 8 ani la Diana !!!!

frumoasa re-intalnirea: la fel de subtire -si la propriu si la figurat, la fel de firava, la fel de draguta, la fel de interesanta

ba chiar, ca un plus (de fapt doua)-mai pupacioasa si mai vesela sau mai bine dispusa

oricum, eu m-am simt f bine 

ca sa nu ma audieze colegii de la DNA pentru ...plagiat, nu am sa repet aprecierile (toate la superlativ, daca pot sa spun asa, si iata ca pot !) ale ante-scriitorilor

nu a fost nevoie de ...suc sau apa minerala sau alte artificii de acomodare sau introducere....

aceleasi poze - perfect valabile si acum

locatia intre dorobanti si floreasca

300 lei pt 2 finalizari orale dar si orare (1 ora d-t-d)

orale - (casa nu fack de rusine pe "gogu" al meu) - as spune ca datorita tehnicii ei f avansate, nu am tecut de "orale"

concluzia finala- SUPER

asa, DA !

ps-pt cei mai...mici (ca varsta), era la panoul din fata sectiei de politie un afis cu : asa-DA !, asa-NU !

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Buna! Da, am fost foarte ocupată in ultima vreme. Trimite-mi SMS, te rog, insa spune-mi si in cat timp pot sa-ți răspund. Daca nu citesc SMS-îl in maxim 10minute de cand a fost trimis, nu răspund niciodată fiindcă nu vreau sa creez probleme nimănui. Te pup si-ți urez o zi frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

  In cazul meu insistenta a fost mama reusitei. Nu am reusit sa o prind la telefon dar i-am lasat un mesaj cu rugamintea de a raspunde scurt cu da sau nu. D-ra s-a conformat, am mai schimbat cateva mesaje in aceeasi nota si asa am ajuns sa-i calc pragul apartamentului din Floreasca. Cand s-a deschis usa, vorba maestrului Caragiale : "N-am putut pentru ca s’o tratez cu refuz!" Fiinta simpatica din toate punctele de vedere, corespunde (cel putin pentru moment) celor scrise mai sus, nu vreau sa repet, cat si pozelor atasate la "dosar". Locatia OK, curatenie, prosop curat, baia dotata cu cele necesare, se poate si mai bine dar chiar si asa a fost OK.

  Personal am fost foarte multumit de prestatie, FK initiat si intretinut, oral facut cu abnegatie, a intuit cumva ca-mi place stilul "slow-motion". Atentie acordata pe toata zona. Din lipsa de timp nu am lasat-o sa duca la bun sfarsit activitatea inceputa si sa ma bucur de trupul ei in modul clasic in scena 2, asa ca am rugat-o sa aduca in scena un prezervativ. La normal se implica, nu exagereaza cu "regia" (sau poate a tinut cont de ce am rugat-o). La final m-a curatat cu servetele umede chiar daca i-am spus ca voi folosi baia din nou. Nimic rau in asta.

  150 pentru aproximativ 40-45 minute, cu un mic chat la inceput si un alt chat la o tigare inainte de plecare. Am fost intrebat daca vreau un pahar de...ceva, detine mai multe tipuri de fluide ;) Am intrebat-o daca e sigura in privinta celor (doar) 150 avand in vedere ca am depasit 30 minute. Replica a fost ca discutiile de introducere si plecare nu le baga in seama, nu au legatura cu momentul in sine. Un plus si pentru asta. Ca si curiozitate, un program mai incarcat ar schimba situatia? Ramane de vazut.

  Concluzie finala, in masura in care reusiti sa aranjati o intalnire, merita! Parerea mea!

 

Locatie:8

Fizic:9

Prestatie:9,5

GFE:10

Pret:9,5

Seriozitate:10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eu am vizitat-o ori de cate ori am avut chef.

Ati incercat sa fiti mai insistenti, eventual sa trimiteti SMS inainte cu o zi, doua?

Fata NU raspunde la telefon cand lucreaza.

 

Nu stiti ce e aia o teapa...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 years later...

Ca să avem pozele pentru vremurile de după expirarea anunțului, le atașez aici.
@ari: să ne zici dacă este mai disponibilă sau tot așa de greu de prins.
 

D1.jpg

D2.jpg

D3.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Din cand in cand revin la febletea de Diana, ca un infractor la locul faptei... Zicea cineva undeva ca fericirea implinirii unei dorinte e direct proportionala cu durata asteptarii implinirii acelei dorinte.

Nu am reusit (inca) sa-mi implinesc dorinta de a o intalni pe Diana, ultimele informatii sunt din august 2021, cand presta aceleasi servicii contra a 400 ronishori ora. Daca sunteti in posesia altor informatii, please share, ca sharing is caring !

post-4095-0-39138200-1444641761.jpg  post-4095-0-81486600-1444641749.jpg

post-4095-0-92139500-1444641722.jpg      20210721_195304.jpg.439f151a8da3336b014d3dee098d0d78.jpg

20210721_164558.jpg.94fb553c43a7d64e1b7cbcbe75bd9179.jpg

20210721_165232.jpg.cc6fa0832b41a6a91e51803e0b51e1c5.jpg

20210721_201139.jpg.0cb896862e207fab3890853ed6c63d94.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Să i se îngămădească la intrarea in Diana Petra Dinamo ăluia care ajunge înaintea mea, la ea şi nu face o recenzie aici. 

Ar fi frumos să i se mai deschidă uşile iatacului dar eu cred că-i doar o himeră.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

🤣 Nu incerc nimic. Probabil cineva a incercat ceva cu pozele mele. Am fost Diana tot timpul si asa voi ramane😉

15819194981918.jpg

15819194985017.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Diana Petra Dinamo 0727643258

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...