Jump to content

Diana Petra Dinamo 0727643258


TomaDaniel

Recommended Posts

Am cautat si am cautat si tot degeaba... se pare ca chiar n-a mai scris nimeni aici despre Diana. Desi sunt convins ca multi dintre voi o cunosc "personal"...  :D

Activa inainte cu numarul 0728415475 ( 0728.415.475 ). De vreo 2 ani incoace raspunde la 0727643258 ( 0727.643.258 ).

Eu am prins-o in 2 locatii diferite: undeva aproape de restaurantul Budapesta (mai acu' vreo 3-4 ani) si intr-un apartament pe Batistei, sus pe la etajul 7-8, cu vedere spre Inter. Am citit undeva ca mai nou s-a mutat undeva in Floreasca.

Fata este micuta (162cm/45Kg), dragutza, curata, amabila. Ca si prestatie O+N, oralul ne cu CIF/COF/COB. La normal, e elastica ca un cas!  ;D Halatul e 250 RON cu 2 finalizari incluse intr-o ora.

Eu nu m-am dus prea des  pentru ca prefer femeile mai mari, iar Diana imi inspira ceva gen bibelou de portelan.

 

[attach1]

post-308-150392334734_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

La domnisoara Diana am fost pe cand evolua la Inter, de vreo cateva ori. Insa am intrat pe lista neagra dupa ce mi s-a pus "pata" pe ea si veneam prea des (in opinia boyfriend-ului ei) si mi s-a transmis prin sms ca nu mai pot sa merg la ea.

Deci daca ai numarul in lista neagra pentru ca nu i-ai placut la telefon sau la meeting nu mai poti ajunge la ea. Sper sa nu fie asta, Diana chiar mi-a placut si merita.

Pentru ca a trecut mai mult timp de atunci (cativa ani) nu pot sa va aduc la cunostinta ceva nou si nici detalii tehnice despre jupana. Insa mi-aduc aminte ca a fost intens: FK, Pussy Licking, normal cu orgasme din partea ei si finalizare in guritza.

 

Link to comment
Share on other sites

D-ra Diana este bine mersi. Noua locatie din Floreasca este cea mai eleganta de pana acum. Se pare ca asta vara a cam lipsit, intr-adevar.

Pentru cine sta sa asculte, povesteste despre nu stiu ce combinatie defecta cu "boyfriend-ul" de i-a luat ala toti banii si a lasat-o in curu' gol. Treaba lor.

Actualmente e moarta de foame si a coborat halatul la 200 RON, ceea ce o face extrem de competitiva (zic eu). Chiar ma gandesc sa o propun in RTH.

De raspuns, raspunde - dar trebuie sa sunati insistent. Probabil ca nu suna inapoi la bip-uri... ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

TD,

Te rog sa recitesti ce-am scris aici, e un proces mai elaborat decat o simpla propunere, oricat de justa ar fi ea. Diana Petra are deja 2 upanisade, dupa inca 3 va intra in vederile selectionerilor abilitati.

Ai putea s-o promovezi onorabil aranjand cu ea o reprezentare by-proxy (am facut asta pe vremuri alaturi de mafiotul new-yorkez pentru Ukra si-n egala masura pentru pleiada de pofticiosi dornici s-o penetreze), nimeni nu te va putea acuza de proxenetism. Putem rafina propunerea mea in zona PM, I'm in heaven 24/7.

cordial,

ratledge

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Buna ziua,stimati domni! Intr-adevar, in ultima perioda am fost cam neserioasa, insa am revenit. Promit ca va raspund si va astept cu drag.Pupici

Link to comment
Share on other sites

Guest Futuloiu

@Diana, bine ai revenit... Ai putea totusi sa detaliezi oferta ta, modalitatile de contact si sa postezi citeva poze mai noi ?

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai revenit, poti sa imi dai te rog pe PM (daca ai placerea) sau aici, o explicatie plauzibila, de ce unii clienti ce au intrat in lista neagra din telefonul tau (si asta nu din cauza lor) nu mai pot veni la tine, nici dupa mai multi ani de la ultima vizita?

Link to comment
Share on other sites

Informatii:

bruneta,ochi verzi,1,62,49kg,sani medii.

Servicii:sex oral(neprotejat,insa depinde de igiena),finalizare orala,pe fata,pe sani,pe corp,sex normal,69,masturbare,fantezii soft,accept cunnilingus,masaj erotic.

Pentru mai multe detalii, raspund la acelasi numar de telefon:0727643258 ( 0727.643.258 )

Locatie:vizavi de Spitalul de urgenta Floreasca

 

 

Ai omis detaliile despre orizontul material al aranjamentului, mai exact pretul

Soarece

Link to comment
Share on other sites

Bobocel,am vazut ca exista un comment de genul asta.Cand eram si eu mai mititica,am avut o experienta tare neplacuta si foarte stresanta cu cineva care s-a indragostit de mine si nu am vrut sa mai am dureri de cap.Recunosc ca am gresit in cazul catorva persoane si ca atare, imi cer scuze si daca nu i-am deranjat asa de tare,ii astept sa ma sune.

Insa, mai exista si o alta categorie de persoane,cei pe care alcoolul ii schimba in niste animale de nerecunoscut.Chiar daca m-am intalnit cu o anumita persoana timp de 2 ani fara niciun fel de problema,intr-o sambata dimineata, dupa o noapte plina de alcool, lucrurile s-au schimbat si m-am ales cu o fractura de clavicula stanga.In cazul asta,nu vreau sa imi aduc aminte de intamplarea respectiva si nici de  persoana in cauza, cu atat mai mult cu cat nici macar nu-s mai aduce aminte ce a facut.

Si mai exista o alta categorie de persoane, dar nu cred ca vorbesti despre acestea, in care,dupa doar o singura intalnire, intr-adevar, numarul e trecut pe lista neagra.Nu sunt de portelan, sunt deschisa,nu impun multe restrictii, insa brutalitatea excesiva nu o pot tolera,cum nici peste problemele de igiena nu pot trece.

La fel cum si voi va alegeti fetele pe care le vizitati, cum unele v-au placut, altele nu,asa si eu consider ca pot sa fac o selectie a celor cu care mai vreau sa ma intalnesc si repet, doar din considerente de igiena si brutalitate.

Sper ca m-am facut cat de cat inteleasa.

Seara buna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Futuloiu

Inca 4 instantanee cu grizeta, deasemenea mai vechiute, insa destul de graitoare... Am aprecia  daca ar fi confirmata autenticitatea de catre titulara topicului...       

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

post-96-150392338871_thumb.jpg

post-96-150392338872_thumb.jpg

post-96-150392338873_thumb.jpg

post-96-150392338875_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

hehe:) Da, sunt pozele care m-au consacrat ;D

Realitatea corespunde,inclusiv lungimea parului,doar 4 kg mai putin ca in poze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest albandi

Cred ca ar tb deschisa o categorie noua pentru 3some. Pana atunci postez aici despre intalnirea in trei cu Arina (http://www.ddcforum.com/index.php/topic,13555.0.html) si Diana.

Dupa intalnirea fructuoasa cu Arina de saptamana trecuta, am cazut de acord ca ar fi o idee buna sa extindem relatia noastra incluzand-o si pe Diana. Selectia a fost simpla, bazata pe afinitatea reciproca declarata. Am mers pe mana fetei si bine am facut, se vede ca fetele se cunosc si se plac. Interactiune super ok intre ele, fara sa trebuiasca sa le indemn eu ca un mini Mungiu varianta xxx.

FK, OWO, CIM, normal protejat, fara anal, fara degete in pasa la Arina.

Locatie: Mall Vitan, ap mare, curat, decent, tot ce trebuie, fara alte prezente care sa ne strice concentrarea.

Pret: 800 per total, petrecut cam 1.75h

 Recomand!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest falcao.valy

Salut,

 

Confirm nr. de tel 0727643258 ( 0727.643.258 ) si noua locatie linga Spitalul Floreasca.

Am (re)  vizitat-o in iunie pe Diana si pot sa va spun ca este de exceptie . Profesionista 100% , face absolut orice ca sa te faca sa te simti bine ( eu ma simt efectiv minunat impreuna cu ea ) . FK adevarat , oral ne, normal in diverse pozitii , GFE -10 .

Ca noutate ( pentru amatorii de menage -a - troix ) , Diana are o prietena absolut bestiala, blonda tunsa scurt  , corp de nota 10 , sani mari Superbi ( nr. 3) , FK, oral ne, normal diverse pozitii .

Impreuna fetele sunt absolut bestiale , este un duo de mare exceptie. Sigur nu o sa regretati .Implicare maxima care pe mine efectiv m-a stors de substanta.

P.S.

De recomandat persoanelor care cauta ceva select , finut, conform devizei calitate si nu Cantitate !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Futuloiu

O fi calitate, insa ori de cite ori am incercat sa o abordez pe mindra telefonul a sunat doar a pustiu si a uscaciune. Am incercat cu tot ce e la indemina oricui, telefoane, mesaj umil/respectuos, iar telefoane, iar mesaj... Cred ca singurul rezultat al demersurilor  a fost includerea numarului meu pe vreun blacklist si cam atit. Strugurii la care e imposibil sa ajungi sunt acri... Amara concluzie insa adevarata. Poate altii au mai mult noroc.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

@kristi2222

Nu am scris o cronica pentru ca nu am mare lucru de adaugat la ceea ce s-a scris deja. Avand in vedere ca totusi nu a mai fost recenzata de cel putin un an poate ca totusi nu ar strica sa incerc sa adaug niste pareri personale.

Locatie medie pe o straduta laterala care face legatura intre Floreasca si Dorobanti, intr-un bloc comunist, etajele superioare, apartament micut si destul de curat cu 2 camere in care evolueaza singura.

Micuta de statura, sani mici, nu pot sa spun ca este grasa dar nici genul care trudeste din greu la sala. Una peste alta o statura potrivita pentru inaltimea ei fara  a fi atletica.

Simpatica si foarte dezinvolta reuseste sa iti dea o stare de relaxare propice scopului pentru care o vizitam. Eu m-am simtit bine cu ea.

Prestatie foarte buna, poate sa alterneze usor roluri in care sa fie submisiva sau dominanta in functie de nevoile si dorintele partenerului.

Tehnica buna, mentine si incurajeaza FK.

Prestatie si atitudine asemanatoare cu cea a Carlei - Lacul Tei, una dintre preferatele mele in trecut, lipsindu-i totusi o parte din exuberanta acesteia din urma.

Locatie: 7.5

Fata: 8 (subiectiv - minionele nu sunt chiar preferatele mele)

Prestatie: 9

GFE: 9

Pret: 7 destul de mare dar justificat intr-o oarecare masura.

Seriozitate: 10 (programare respectata facuta cu citeva ore mai devreme)

 

 

@blackman

Ai observat bine, pusesem initial 150 dar am realizat ca am gresit si am modificat aproape imediat. Eu stau in general o ora asa ca pretul pe finalizare ma intereseaza foarte putin. Informatia cu pretul pe finalizare am luat-o din anuntul dat pe AT cu un alt numar de telefon dar cu un email in care apare numele dianapetra. De fapt asa am si gasit-o. Pretul pentru o ora este cel pe care l-am platit eu, 300 lei.

SUNT Diana, o tipa manierata, delicata si pasionala. Daca esti un om educat si cu bun simt, sunt nerabdatoare sa te cunosc. Pozele imi apartin. Pentru mai multe detalii, suna-ma. Ofer si pretind discretie, 08 Aug 10:53 200 L

0756944278 ( 0756.944.278 ) ( 0756.944.278 ) 0756944278 ( 0756.944.278 )

Bucuresti

email: dianapetra77@yahoo.com

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

 

10675_75da23db88e63b2f9e22747661859768afb1c487.jpg

10677_bcc6c16ea7b221b3ae4a5d7eb78047b976fe51b1.jpg

10679_2c8ab45d5804bb4c4c76f4a65adb2e68f764f387.jpg

10681_da27f6708b6c235006c13ea03d72d68a70363d22.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Diana Petra Dinamo 0727643258

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...