Jump to content

alina 0754656151


iuliu1970
 Share

Recommended Posts

anunt luat din piata online sectia anunturi matrimoniale ,locatia undeva pe langa expo Transilvania intr-o garsoniera unde erau doua d-soare,una pe care mai bine o sari decat sa o ocolesti si urata ca dracu si alina cea cu care am ramas daca tot am mers pana acolo(pachidermul a stat inchisa in bucatarie pe timpul ostilitatilor).Alina arata cam de 35-36 de ani(in anunt spunea 30 ani)tate gen pui "o compresa si trece"dar un fund misto ,bombat .....futabil,curata fara mirosuri la fofo care sa dea de banuit(cu toate ca locatia lasa mult de dorit la cap.curatenie inclusiv baia nu are cele necesare activitatii ).Mercurial 50 ron o laba trista(nu vad de ce trebuie sa dai bani pentru o laba cand poti sa o ai pe gratis), 100 ron oral sau normal protejat si 150 ron  oral+normal protejat.Am ales ultima varianta si drept bonus am primit un oral neprotejat.Dupa oral care a fost de calitate medie a pus prezervativul si am executat cele trei pozitii clasice ea pe client,sub client si in fata clientului...finalizat in caciulita (nu am intrebat daca se poate in alte zone)Concluzii;nu s-a udat decat cat sa nu se rupa prezervativul,a gemut ceva ,s-a miscat ceva deasupra in rest...pauza...calitate / pret mare,recomand doar daca scade 50% din remuneratie si in acest caz ca si golitoare(singurul avantaj nu degaja nici un fel de miros si este curata)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

dameza cu nr asta de telefon are ID-ul:  adicted_love21

are o poza la avatar cu un mascul si o tipa si scrie "te iubesc Vosi"

nu da relatii pe mess

parerea mea e ca e o tzeapa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...