Jump to content

(V) amazonia 0734745200 / 0741741529


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

    Iulia e blonda, e un pic mai marisoara decat celelalte ca varsta, vrea sa para mai serioasa si mai distanta dar consider ca se adapteaza bine in functie de client.

    Betty e inalta, subtire, bruneta si are ani mai putini.

La capitolul masaj consider ca sunt la acelasi nivel. Ca atitudine sunt diferite si nu cred ca noi toti am avea aceeasi preferinta.

Chiar daca o prefer mai mult pe una dintre ele, mie mi se par ambele ok.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@realmc: Pe iulia am vazut-o eu, de vreo 2-3 ori,(am vazut-o la prezentare pt. ca ma duc destul de rar la Amazonia 1-2 ori pe luna, de obicei dau cu alt numar de telefon) si poti sa-ti spun ca arata bine( e "sexoasa", desi nu pot defini exact, da asa mi-a venit sa scriu) dar n-am intrat niciodata cu ea, ceva , nu stiu , m-a facut sa aleg pe denisa sau gabi. Oricum nu cred ca e tipa care apare in poza de pe site. Poti incerca direct o programare cu ea:)

@kristi: o finalizare 100? te referi la 30min- au parca si varianta asta  pe site parca? Banuiesc ca nu la 1h.

 

@latino: zii si tu mai multe despre betty.. Cred ca data viitoare fac o programare direct cu ea- daca recomanzi:)

 

@toti care au fost acolo: De obicei, lasati o atentie , ceva in plus? Sunt fetele mai atente, mai "calde"?( nu ma refer la sex) . Eu , recunosc, pana acum n-am lasat

Link to comment
Share on other sites

 

@toti care au fost acolo: De obicei, lasati o atentie , ceva in plus? Sunt fetele mai atente, mai "calde"?( nu ma refer la sex) . Eu , recunosc, pana acum n-am lasat

 

 

 

Nici sa nu lasi te rugam!

 

 

 

 

Am vazut un client acum ceva vreme ca-i ducea un fir de trandafir alinei. Dar sper ca mai mult de atat nu se intampla.

Link to comment
Share on other sites

@george90: Betty imi place pentru ca are un corp pe gustul meu -> subtirica, sanii mici dar foarte frumosi, iar talia este de nota10 dupa parerea mea. Se straduieste la masaj la fel de mult ca si celelalte fete din locatie. Si imi placea atitudinea ei de incepatoare pe care o avea atunci cand am fost eu, adica la cateva zile dupa ce isi incepuse activitatea, parea asa de inocenta :P  Totusi am inteles ca fusese -poate chiar mai este- dansatoare prin cluburi, daca imi aduc bine aminte.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am foat azi cu iulia

blonda,par lung, corp foarte misto,sani superbi, se pricepe,nu am rezistat mai mult de 15 minute

decartat 100 lei/30 de minute(care au fost mai putine,pt ca m a  incalzit foarte tare fata)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajungand azi la capitala cu consoarta am vazut prin centrul orasului afise ce faceau reclama la amazonia.

Oare a scazut numarul de clienti asa mult daca au ales acest fel de publicitate?

Cu toate ca nu ajung eu acolo foarte des sper ca daca vine un val de noi clienti sa nu scada si calitatea locului.

 

 

 

 

 

 

03.12.2011

Sunand astazi sa fac o programare mi s-a spus ca totul este ocupat pentru urmatoarele doua ore.

Cele doua camere de oaspeti nu fac fata dupa cum se vede. Sau erau orele de varf.

Link to comment
Share on other sites

am "gustat" zilele trecute din Betrice: tanara (19 ani), corp super, atitudine idem.

singura problema e ca daca va intindeti la povesti cu ea e cam "tarancuta". dar cum nu m-am dus pentru conversatie acest aspect nu m-a deranjat.

 

Link to comment
Share on other sites

Este pimul meu post. Scuse pentru greselile de limba romana dar nu sunt roman.

Merg relativ des la saloane de masaj. Si salonul Amazonia in opinia mea este pe primul loc.

Am fost simbata la salon si ca de obicei tot foarte curat si frumos.

Fetele de aici sunt mult mai ok de cat am gasit in alte locuri. Nu se compara ad exemplu cu ce se gaseste acuma la Irina.

(cand presta masaj Irina era bine dar acuma....sunt fete mai in virsta si uratiche!)

Am intrat cu Beatrice si m-am sintit foarte bine, un corp superb, masaj foarte bun, si cel de relaxare si cel erotic (super!!!)

Nu mi s'a parut tarancuta dar n'am conversat prea mult.

Am potut sa fac si eu un masaj la ea ca asa am dorit. Am platit 120 Ron ca find simbata era oferta si am stat o ora plina.

Conform regulile din salonul respectiv nimic mai mult decat masaj (dar eu n'am vrut mimic in plus si nici am cerut) dar accepta sarutari si m-a lasat sa o mangai fara sa se opuna.

Din esperienta trecuta am gasit intodeauna fete foarte prietenoase, (Alina, Denisa...)  toate, cel putin asa a fost la mine.

Si sigur vor mai trece pe acolo.

Link to comment
Share on other sites

la Amazonia nu se intampla decat masaj, fara exceptii, credeti ma,merg des acolo....adevarul este,insa,ca masajul,atitudinea si aspectul fetelor sunt peste medie

Link to comment
Share on other sites

...

Nu se compara ad exemplu cu ce se gaseste acuma la Irina.

(cand presta masaj Irina era bine dar acuma....sunt fete mai in virsta si uratiche!)

...

 

 

Pai fa o recenzie si despre fetele de la Irina.

Irina a fost mai mult in polemici cu cei de pe forum si amanunte de la fata locului parca nu am citit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am incercat si eu zilele trecute sa ajung in locatie, dar am sunat in jurul orei 21 si o domnisoara mi-a spus ca in cel moment toate fetele sunt ocupate si nu mai pot primi pe nimeni pentru ca li se termina programul.

Sa inteleg ca lucreaza numai pana la ora 22 sau ca au prea multi clienti si isi permit sa-i refuze pe ceilalti?

Link to comment
Share on other sites

 

Am ajuns si eu sa le vad pe cele 2 noi venite.

Bety draguta, subtirica, pieptul si fundul micute ca pentru gustul meu.

La masajul de relaxare s-a straduit. In rest a stat sa o mangai si sa o sarut dupa pofta inimii.

 

 

Iulia si ea draguta, infipta, cu forme frumoase, sexoasa.

Masajul de relaxare a fost facut bine.

Dupa ce m-am intors cu fata in sus s-a schimbat parca persoana. Incerca sa evite mangaierile si saruturile mele, incerca sa fie ea mereu deasupra sa detina controlul actiunii. Vazand ca nu ejaculez repede dupa cum se astepta a intrat in panica, ma masturba tragand cu viteza in toate directiile de penisul meu (ca un sofer de raliu ce schimba vitezele foarte des la o cursa de viteza pe traseu montat).

Mi se pare ca este genul care "merge in ciuda pulii" pe strada. Ca vrea sa para inabordabila si ca este cu doua clase mai sus fata de noi muritorii de rand. Sau poate doar nu i-a placut de mine. O sa incerc sa ajung iar la ea sa vad daca doar am prins-o intr-o zi mai slaba.

 

 

Nu pot sa spun ca nu sunt bune serviciile la acest salon si ca nu este deosebit fata de ce este acum pe piata.

Dar parca dupa masajul de relaxare facut foarte bine cand ma intorc cu fata in sus ma astept sa primesc masajul erotic si cel body. Dar fetele parca se blocheaza si asteapta sa iau eu initiativa sau se concentreaza doar asupra organului pentru a ejacula. Mi se pare mie? Asa se intampla si la voi?

 

 

Pe site au aparut si poze noi cu fetele vechi si cu Bety si Andreea (care spuneau fetele ca a mai lucrat pe acolo). Iulia nu are poze, iar Delia tot asa 3 poze de control ca de obicei. Sa inteleg ca Delia este sefa lor? Ati prins-o la masaj?

Link to comment
Share on other sites

  Asa cum a scris si realmcsar, consider ca fetele fac aici mai mult masaj de relaxare.  Si chiar ar fi in stare sa maseze doar picioarele cam toata ora. Daca ar fi masaj de genul care se face sportivilor ca sa se recupereze dupa efort poate as fi cat de cat multumit, adica mi-as zice ca tot am obtinut ceva la acest salon. Oricum eu le-am mai atras atentia fetelor ca astept si alt masaj in afara de masajul de relaxare.

  Ultima data cand am fost la salon, la Iulia, mi s-a intamplat si mie povestea spusa mai sus de realmcsar - a inceput Iulia sa ma masturbeze cu viteza maxima (violent as putea spune  :) ) ea argumentand ca nu vrea sa plec de-acolo neterminat, dar eu consider ca am fost fortat, brutalizat  ;D .  In alte dati nu fusese niciodata asa, totul decursese frumos, lin.

  In continuare am o parere buna despre acest salon, chiar si in ultimele luni am fost de mai multe ori, dar am fost dezamagit ultima data, asa ca mi-am luat o pauza. Am zis ca poate uit intamplarea.  :)

  N-am gasit-o niciodata pe Delia.

Link to comment
Share on other sites

Relatez si eu experienta de acum vreo saptamana:

Nu parea ca e f multa aglomeratie la salon. Am avut de ales intre cinci fete, una singura fiind ocupata deja. Am ales-o pe Iulia. Asa cum s-a mai spus corp OK. Si atitidine OK in general. Din punctul meu de vedere minisul Iuliei in privinta corpului este ca are pielea cam moale pentru gustul meu dar nu deranjant. Pe mine unul m-a deranjat doar prosopul cam aspru :). Dar, ca deobicei, totul foarte curat.

Sa revenim la Iulia. Atitudine OK din punctul meu de vedere, conversatie placuta. Masaj de relaxare bine facut prin toate partile corpului. Aproape ca  nu m-a deranjat, fiind bine facut, ca a durat multicel (in detrimentul celui erotic). Masajul erotic bine facut si el, se pricepe, dar nu cred ca ii place foarte mult sa il faca. Minusul este cel pe care l-au semnalat si altii inaintea mea, incearca sa te termine repede. Eu am oprit-o cu nerusinare de vreo doua ori, a treia oara am lasat-o in pace. Exact stilul de care se povestea mai sus, frecat ala micu' pana explodeaza. Insa mie mi-a permis atingeri (evident decente) peste tot (dar fara degete bagate intransa) si chiar mi s-a parut ca s-a incalzit pe alocuri...

Ce am remarcat cu placere sunt sfarcurile erectile ale domnisoarei.

Nu permite sarutari (cel putin eu nu am avut placerea). In schimb si in timpul orei de clasa si in pauze am avut parte de pupici. Nu ma incanta neaparat dar nici nu ma deranjaza, doar ca, aviz celor interesati, pupicii sunt cu ruj inclus! Deci, grija mare.

Per ansamblu, o experienta placuta.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Acum 3 saptamani am sunat hotarat sa fac o rezervare la Bety. La telefon am aflat ca pe Bety si pe Andreea nu o sa le mai gasesc la Amazonia niciodata, dar in ziua aia era disponibila in oferta salonului si Delia. Mereu crezand ca Delia este o fata morgana a salonului am dat fuga sa beneficiez si eu de masajul acesteia.

Prestatia Deliei a fost in limitele obisnuite ale salonului, ea fiind o bruneta slabuta.

Ajuns acasa am vazut ca pe siteul lor deja pozele celor doua erau scoase.

 

 

Acum o saptamana ajung iar la salon si aflu ca si Iulia a parasit jungla dar se va intoarce Bety si a aparut Madalina new entry.

Am ales-o pe Madalina, o satena inalta. Masajul a fost cel in limitele amazoniene (nu mai spun ca talpile si gambele mele s-au bucurat de un masaj foarte bun si insistent). Spre surprinderea mea nu am avut voie sa-i mangai sau sa-i sarut zona intima(poate nu am facut clickul necesar cu Madalina sau poate inca nu s-a acomodat ea cu munca prestata).

Ajuns acasa am observat iar cum galeria foto a siteului a fost actualizata foarte repede, Iulia fiind scoasa si introdusa iar Bety.

 

 

Banuiesc ca toate aceste schimbari au ca prim motiv partea financiara si conditiile pe care maseuzele le pun dupa ce vad cum sta treaba la salon si ce afluenta de clienti au. Acum sper sa nu se schimbe fetele la fiecare luna, sa fie un du-te vino cu maseuzele.

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...