Jump to content

(V) amazonia 0734745200 / 0741741529


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

De pe site au disparut pozele cu Denisa.

 

 

Sa fi plecat din locatie?

 

 

O sa sun maine sa vad.

 

 

17.10.2013

 

 

Uite ce spun ei:

"Denisa si-a incheiat activitatea in domeniu. Surpinzator pentru unii dintre voi dar de inteles pentru altii si inclusiv pentru noi. Noi lucram la capitotul maririi echipei cu aceeasi perseverenta. Incercam sa va aducem tot ce e mai bun. Am reusit sa ne extindem cu inca o camera frumoase de masaj, dupa cum ati solicitat asta. Va multumim si va asteptam cu drag!Va multumim!"

 

 

Sunt curios daca o sa mai apara pe la vre-un salon in Bucuresti sau chiar s-a lasat de meserie.

Acum parca Amazonia nu mai este Amazonia, fara Denisa, fara Alina... cu toate eu nu le mai alesesem de un an de zile dar totusi ele erau principalele acolo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Acum parca Amazonia nu mai este Amazonia, fara Denisa, fara Alina... cu toate eu nu le mai alesesem de un an de zile dar totusi ele erau principalele acolo.

 

Cam asa mi se pare si mie. Au plecat pe rand Madalina, Alina si acum Denisa  :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Din ciclul "sa recenzez fetele de la Amazonia pana nu pleaca":

 

 

Adelina

O blonda slabuta, inaltuta, la corp ca in dorintele mele fierbinti.

Nu este incepatoare in ale masajului, se vede ca a mai lucrat si in alte saloane, insa nimic deosebit.

La partea senzuala, erotica cam nimic de spus. Statea incordata cu fundul inapoi pentru a nu avea eu prea mult acces la pasarica ei. Gafaia si gemea ca si cum i-as oferi cea mai mare placere. Cand am incercat sa-i explica ca ma face sa ejaculez prea repede si ca masajul erotic consta in mai mult decat frecarea organului cu mana a inceput sa-mi tina o prelegere despre masajul senzual si despre barbati.

Din cate vad pe site este cea mai "veche" in salon are deja 2 luni, restul fetelor plecant.

 

 

Ana Maria

O tanara inalta, bruneta (cred ca putin de etnie), nu foarte frumoasa, trasaturi tatarasti.

Radea fara motiv la tot ce spuneam.

Vad ca nu mai are poze pe site, deci a plecat din salon insa merita sa povestesc desprea ea pentru ca mi-a oferit cel mai bun masaj de relaxare pe care l-am primit la un salon de masaj erotic.

La partea erotica a masajului nu am mai fost asa de incantat, incercand si ea ca si majoritatea colegelor ei de acum din salon sa ma faca sa ejaculez foarte repede si sa plec acasa.

Fiind baia ocupata am asteptat cateva minute sa se elibereze. Ce m-a surprins placut a fost faptul ca ea a sters salteaua cu spirt.

 

 

 

 

 

 

Din pacate trebuie sa afirm iar ca amazonia a devenit un salon de duzina, unde nu mai exista spiritul care l-a facut celebru. Pitipoancele vin si pleaca si cred ca daca pun mana pe organ si-l freaca ofera masaj erotic. Sper sa-si revina repede si sa gaseasca fetele potrivite care sa-i ofere identitatea care l-a facut celebru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@realmcsar

Adelina - e prima mea optiune oricand. Exact stilul meu

Ana Maria - pe langa ca vorbeste mult - dar parca s-a mai temperat in ultimul timp, e cea mai jucausa dintre toate. Depinde cum te potrivesti cu ea. Un singur defect are: usor miros de transpiratie la subbrat. Nu stiu daca este din cauza de igiena precara sau asa e corpul ei.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

REVIZITAT DE CURAND

INTRAT CU ELVIRA

ASPECT cam plinuta, solduri maricele,piele fina,sani tari,frumosi,draguta la fata

PRESTATIE aici,si bune si rele....foarte erotica prestatia,supt deget,rasuflari,zvarcoliri,f activa, fierbinte,dar....foarte rapida! in 13 minute,cu dus cu tot,eram deja afara!

se misca f bine,dar se grabeste...

TARIF  80 LEI/30 DE MINUTE(CARE AU FOST 13)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Grizo: am fost eu si inclin sa cred ca in cazul tau a fost un accident nefericit desi la cum se schimba personalul acolo totul e posibil.

 

eu am intrat cu numita Oana (cred)! singurul lucru de mentionat ar fi baloanele marimea 7! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

fost din nou

si bine am facut

am ales o gagicuta tinerica tare,si taaaare frumusica,Cristina

bruneta, ochi superbi,corp de pustoaica dupa care salivezi ca un porc batran prin metrou,in Unirii...

masaj bun,cu accent pe erotic,dragalasa,joviala,zambitoare

2 finalizari,  150 lei

Recomand

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Kristi2222 , o intrebare ca nu mi-e clar . 2 fin , adica prin Masaj ( laba ) sau 2 fin prin fut , ceea ce ma intereseaza direct ? Multumesc. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Traiesc un conflict informational :

Am citit si recitit recenziile de la amazonia, toti spun ca finalizarea e ad labam, in nici un caz cu fut!

Cunostinte ale mele imi spun ca ei au prins si fut!

Deci .. Ne clarificam?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

acu vre-o luna am zis sa incerc si marea asta cu ...sarea mea, si raportez precum urmeaza:

-locatia ok, dar cam atat. inghesuiala maxima, neavand decat o baie si camera de primire greu de impartit la asa un trafic. camera de lucru exxtrem de mica, si cam friguroasa, ca nu mergea nici centrala, nici ac-ul.

-am intrat cu Angela (cred ca asa o chema), care in ciuda faptului ca nu mi-a inspirat mare performanta la prima vedere, m-a dat pe spate ulterior cu tehnica atat la relaxare cat si la erotic. Parerea mea personala bazata EXCLUSIV pe intuitie (si niste detalii anatomice ;D ) e ca ea a practicat in nisa superioara a paletei de servicii, si acum se mai....odihneste. Oricum, se descurca. Bine. Dar am primit exclusiv meniul. Nici nu am tentat la altceva. Fizic peste medie.

-am avut marea placere sa o revad aici pe Olivia de la Nirvana, abia venea la job; mie mi-a placut f mult de fata asta si acum stiu unde sa o interceptez. Grozav. Tot doar masaj.

Concluzie: merita mai mult decat la secret massage(care au ramas doar cu tipe-robotel), fiind la acceiasi 150 ron.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

In urma cu cateva saptamani, intr-o sambata, afland ca sunt noi aparitii in jungla am incercat sa fac si eu o programare la ceasul dupa-amiezii. M-a uimit faptul ca am gasit liber si la prezentare au fost chiar patru sau cinci maseuze (cred ca de vina era meciul de fotbal care urma sa se dispute in scurt timp si partea masculina era la tv nu la masaj). De peste doi ani de cand jungla a devenit faimoasa nu am mai apucat sa gasesc doua fete libere in acelasi timp.

 

Din fetele prezente la prezentare eu stiam ca am fost cu Cristina, dar totusi parca arata altfel Cristina cu care am fost eu, nu-mi aduceam aminte sa fi fost cu cea care se numea acum Cristina. Oare sa fie doua Cristine consecutive?

Toate erau slabute, insa l-a fata mi-a placut de Larisa si mi s-a parut cea mai fasneata. Asa ca am ales-o pe ea. Se pare ca rau am facut. Mereu zic ca la prezentare sa o aleg pe cea care sta cea mai retrasa, dar din pacate nu ma tin de asta.

 

Sedinta de masaj a inceput cu miscari foarte hotarate ale mainilor ei dand impresia ca o sa urmeze unul dintre cele mai bune masaje dintr-un salon erotic.Din pacata a fost doar impresia. Deja dupa cinci minute din momentul intrarii ei in camera de masaj imi soptea faimosul "te poti intoarce".

Cinci minute in care ea si-a aranjat prosopul cu care venise infasurata, in care a stat sa calculeze daca ajunge uleiul pentru masaj si in care a facut masaj. Deja mi se parea ca nu miroase a bine, am lasat-o sa continue sa vad ce poate oferi. S-a axat direct asupra organului. Intelegeam daca alegeam din oferta doar 30 minute, dar totusi alesesem o ora si cred ca pentru domnisoara Larisa ora nu era inca setata in oferta.

 

Am gandit ca nu este nimic, ca este si ea noua in bransa si ma gandeam ca ofera mai mult la partea erotica. Dar din pacate nu m-a lasat sa o mangai prea mult, nu m-a lasat sa o sarut prea mult. Vazand ca incep sa ma agit ca nu sunt multumit de prestatia ei chiar mi-a propus sa cheme alta maseuza sa continue sedinta. Am refuzat gandindu-ma la lucrul acesta poate sa-i afecteze ei in "cariera" de maseuza in jungla. Deja incepuse sa se planga ca a avut multi clienti in ziua respectiva, ca eu sunt al XXXlea client si ca nu mai poate din cauza oboselii. Intelegeam si acest lucru din punct de vedere al masajului, insa nu l-am inteles din punct de vedere al erotismului.

"Concesia" care pot spune ca mi-a facut-o a fost ca m-a lasat sa-i sarut putin pubisul, ca ala nu a fost cunilingus.

Vazand ca este inca o ora ratata la faimoasa amazonie am lasat-o sa ma masturbeze pentru a ejacula. A fost o masturbare dureroasa, o tragere de organ si atat. Dupa ce am ejaculat mi-a dat doua servetele si m-a indemnat sa ma sterg. Faptul ca nu m-a sters ea deja nu mai avea mare importanta in comparatie cu tot ce s-a intamplat de-a lungul sedintei.

 

Am plecat de acolo ca un prost (nu ca nu as fi). Ma gandeam ca ar fi bine sa facem un embargou asupra acestui salon de masaj. Sa nu mai mergem o perioada pana nu-si schimba atitudinea fata de clienti. Sa planga o luna dupa clienti, sa fie nevoiti ei sa ne "caute". La inceput pana sa devina faimosi mai primeai cate o oferta daca le calcai pragul si a doua saptamana. Acum pe fete nu le mai intereseaza ce si cum fac pentru ca clientul le alege din cauza ca celelalte colege sunt ocupate. Ele isi indeplinesc rolul de-a umple visteria salonului, dar efectiv ce ofera nu se mai numeste masaj erotic. Atata timp cat ele aduc bani si au camerele mereu pline pe patron nu-l mai intereseaza altceva.

 

Ma gandeam ca poate patesc eu asa din cauza ca nu las bacsis. Nu las de fel bacsis la masaj. Dar poate as intelege sa las bacsis daca am o maseuza preferata, care de fiecare data este de nota 10. Dar ea se asteapta sa primeasca atentii de la prima sedinta? Ea se asteapta sa primeasca atentii cand nu ofera nimic din ceea ce platesc?

 

Atasez si doua poze cu aceasta Larisa, nu pentru ca merita ea si doar pentru a va feri voi de ea.

 

Despre celelalte fete care sunt acum in salon stiti cate ceva? Aceleasi servicii slabe sau mai rasarite?

 

[attach=1][attach=2]

post-148-150392380323_thumb.jpg

post-148-150392380327_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

realmscar,  bine ar fi sa intri si pe pagina lor,a salonului, au o sectiune dedicata parerilor clientilor....relateaza acolo cele intamplate....nici eu nu las bacsis,dar m am simtit mereu f bine acolo.....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

ger cumplit. pitstop la Amazonia. Am ales Cristina, ca era disponibila cel mai repede. Vb bine, politicoasa, dar nu e atenta neam la ce-i spui. s-a dus sa faca dus si a venit napoi dupa.....aprox 15 min. insa: timpul respective nu a fost pus la socoteala, ora a fost ora. arata bine la corp, doar ca e cam plinuta. (@falcao....mda, nu toate sunt asa......skinny, nu? hehehehe). se descurca bine la relaxare, si surprinzator de bine la erotic. singurul minus ca nu vrea cunni. doar digitatie. concluzie: e bine, merita vizitata. ar merita grozav si penetrata, cred, la cum se misca, dar cred ca nu-i chip.......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

      SOFIA  este fata pe care am ales-o când am fost ultima dată la Amazonia. Nu aveam nicio idee despre atitudinea ei sau despre cum face masaj, dar am avut chef de ceva nou pentru mine şi, în plus, prefer fetele blonde. Masajul ales a fost -erotic nud 1h, am plătit imediat după intrarea în camera de masaj. Fata este de înălţime medie, e pufoasă sau mai bine zis -solidă. Este simpatică şi cu mult bun-simţ şi are o voce plăcută. Sigur că trebuie să precizez că are o păsărică mică  :) . Mă refer la labii. Nu mi s-a permis să aprofundez.  FK nu a vrut, poate alţii sunt mai norocoşi. Vârsta ei este de 21, maxim 24.

      Sofia are experienţă în domeniului masajului erotic, dar, ceea ce mi-a plăcut mie cel mai mult la ea, este că se pricepe foarte bine la jocuri erotice, a avut nişte gesturi, iniţiative care m-au impresionat excitat maxim. I-am mai dat şi eu de înţeles ce-mi place şi a fost şi mai bine. ÎNDRĂZNEAŢĂ. Mi-a făcut şi masaj de relaxare, am reuşit să mă mai liniştesc puţin. M-am mai jucat cu sânii ei, s-a mai jucat şi Sonia cu mine în felul ei...

        Aşa trebuie să fie şedinţele de masaj erotic, maseuza să-mi ofere senzaţii foarte intense!

     

     

       

     

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...