Jump to content

(V) amazonia 0734745200 / 0741741529


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Salon de masaj, dubios pe afara, frumos aranjat/decorat la interior. Patru fete, 3 cam rubensiene dar dragute, dupa cum se poate vedea si in pozele postate pe siteul lor www.amazoniamasaj.ro

 

120 masaj simplu, 150 topless (parca) si 200 un masaj "mai special". Nu nu este ata de special pe cat mi-am dorit eu :)

 

Salonul este amplasat pe Dr. Iacob Felix foarte aproape de intersectia cu strada Buzesti.

 

O sa revin probabil, pentru atmosfera relaxata si proximitatea fata de locatia mea.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

ieri.

oferta era : 100 topless, 150 nud, 200 cu 2, numai tehnici de masaj.

 

fetele sunt exact ce vedeti si pe site - wysiwyg. mai dragute si mai naturale decat in alte part (parere subiectiva, nu dati).

 

1 ora - masaj bun, finalizare printr-o metoda relativ interesanta, laba cu bucile prestatoarei si apoi cu mana - dar...interesant.

 

cred ca se poate si mai mult, dar nu din prima si nu cred ca la toate prestatoarele.

 

voi reveni.

GBush

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

Oferta speciala la Amazonia: 200RON doua fete nud... Cam aglomerat. Ca de obicei atmosfera placuta, o fata noua... Doar pentru cei care vor masaj si atat: in ciuda tuturor trucurilor folosite nu am primit nimic mai mult :( .

 

Poate ca ar trebui sa le invatam pe fete ca epilatul cu lama poate fi mai neplacut decat ne-epilatul...Pacat de Maria, de altfel o prezenta placuta!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

Spre marea mea ciuda, nici eu n-am reusit sa primesc mai mult decat laba (de altfel foarte rabdator si profesionist executata, inclusiv intre buci si tzatze).

Cica de vina e patroana, care le da afara daca fac sex.

 

Pentru fanii de masaj thailandez, recomand cu caldura, fetele sunt bine instruite. Mie nu mi se potriveste, de cate ori am fost, dupa finalizare am mers sa fut ceva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest ddc_forum

Mi se pare cel mai ok salon de masaj, pentru ca tipele de acolo sunt chiar cele de pe site, prezentate cu poze.

Accepta sarutari, chiar si la pasarica si sunt foarte prietenoase, toate, cel putin asa a fost la mine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

Acum vreo 2 zile m-am pezentat tarziu in noapte la d-rele. Trei la numar atunci. Am ales-o pe Maria, ceva mai mica de statura, sani maricei, putin lasat dar nu deranjant. Cea din pozele de pe site, cu acest nume.

Oferta este cea mentionata mai sus (100 topless, 150 nud, 200 cu 2, numai tehnici de masaj) cu amendamentul ca exista si variant 30 min cu o fata nud la 100 RON.

Dus eu (baie, prosop, totul curat, papuci de unica folosinta), dus ea, apoi o scurta conversatie inainte de actiune.

Spre mica mea surprindere fata a trecut direct la body masaj sarind peste cel de relaxare. Atingeri senzuale cu sanii, cu fesele, totul facut bune. Interesant ca la partea mea de actiune a reactionat bine. La atingerile mele insistente in zona intima fata s-a umezit si a gemut destul de incitant. Nu parea sa fie trucat. Cunilingus incurajat chiar du pace fata s-a incalzit. Despre sarut, nu mi s-a parut ca l-ar incuraja, dar nici respinge, insa nu am insistat. Nu am incercat mai mult decat masaj, nici nu venisem pregatit cu echipament de protective,

Dupa vreo 45 min de actiune efectiva (cam o ora de cand terminasem eu dusul) deranjanta bataie in usa ne-a anuntat terminarea spectacolului.

Programul actual cica e cam pana la 12 noaptea (sau putin dupa in cazul meu), dar se va extinde pana spre non-stop.

As mai reveni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

Am ajuns intr-o seara si eu la domnisoare. Acolo am gasit trei fete simpatice dintre care am ales-o pe Maria.

Prosop mare curat intins pe salteaua de masaj. Baia curata, luminata doar de cateva lumanari becul nefunctionand. Erau trei tipuri de gel de dus acolo dar toate erau pe terminate. Am folosit un gel de dus Adidas care a lasat miros pe pielea mea.

Maria simpatica zambind mereu si incercand sa ma faca sa ma simt f bine, poti spune ca este o tataroaica din Dobrogea dupa figura, pieptul mare (sau lung), fundul "drept".

Masajul nu prea a fost deloc. Partea buna a fost ca m-a lasat sa o mangai fara sa se opuna deloc, sa o sarut peste tot, sa ne frecam corpurile unul de altul.

Dupa o ora s-a auzit si ciocanitul in usa si a trebuit sa o las sa ma masturbeze pana la finalizare.

Sunt curios daca si celelalte fete sunt la fel de docile.

 

Update:

 

Am revenit la salon sa aleg si alta fata.

Ce-mi place ca la telefon spun ca sunt patru fete disponibile, acolo gasesti trei si cand alegi ti se spune ca ea de fapt are un masaj rezervat peste un sfert de ora si nu poate merge cu tine.

Acum am ales o bruneta inalta Adelina (poze cu ea nu sunt pe site).

Ce s-a putut numi masaj a fost doar masajul talpilor si al gambelor. In rest nici macar masajul cu sanii nu i-a reusit.

Plusul ei a fost la fel ca al Mariei ca te lasa sa o mangai si sa-i explorezi corpul.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fusei si io!

 

ales maria pe de o parte pentru ca are un "vino\'ncoace" in priviri ce ma sedus din prima iar pe de alta parte datorita remarcilor pozitive de aici. pot sa spun ca au fost cel mai bine investiti 150 roni din ultima perioada. fata este calda, foarte lipicioasa, mereu zambitoare.... si se incalzeste pe bune.

nu face nimic mai mult decat masaj dar cred ca se poate lucra aici, chiar daca succesul va fi in afara salonului.

 

eu n-am sesizat celebra bataie in usa. pesemne era tarziu si eram ultimul client

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am revenit zilele trecute la acest salon si....bine am facut.

incercat dsoara Luminita (20 de ani, blondutza, bronzata la solar, genul de studenta cu care ai iesi seara la club...)

masaj excelent, locatie la fel (ma rog, mai putin exteriorul blocului).

cred ca e un loc pe care iubitorii genului nu ar trebui sa-l rateze

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am ajuns si eu astazi la amazonia.....experienta excelenta, mult peste medie....am ales varianta de 30 minute pt 120 ron, cu denisa, o gagica dulce foc, satena, f bine proportionata, f sociabila...masaj cu sanii, cu bucile, cu fofo(asa a si fost finalizarea, prin masaj cu pusilica fetei, asezata intr un soi de 69...ce priveliste!)...voi reveni, cu siguranta!

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am fost din nou acum 2 zile - excelent, ca de obicei.

am intrat cu o domnisoara pe nume Oana (erau doar 2 caprioare disponibile).

Finalizare prin masaj cu buzele pizdulicii ...ceva cu totul nou....

Singurul lucru care ma face sa ma gandesc daca sa ma mai duc, este ca sunt prea putine fete - Oana zicea ca sunt 7 dar de fiecare data erau maxim 3.

 

dar, tot e o experienta PESTE medie.

GBush

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

fost ieri cu denisa, masaj excelent , in forta chiar , fata arata super bine , dezghetata , par carliontat , foarte curata. Mangaieri , limbi , gemete , finalizare manuala dar foarte interesanta , mai mult un fel de masaj decat un simplu frecat. Highly recommended.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

Un articol despre saloanele de masaj:

http://hxxp://b365.realitatea.net/news/se-face-sau-nu-sex-in-saloanele-de-masaj/

 

 

"...

Am încercat apoi s? vizitez salonul Amazonia, situat în apropiere de Pia?a Victoriei ?i care nu ofer? adresa exact? pe pagina de internet. Am sunat pentru a planifica o vizit?, îns? tân?ra care mi-a explicat c? era mai bine s? discut?m la telefon. Mi-a spus c? Amazonia nu ofer? servicii sexuale, îns? clien?ii care î?i doresc ceva mai special fa?? de masajul erotic clasic pot opta pentru un ”booty massage”, un tip de masaj prin care se acord? o aten?ie sporit? feselor. ”Este un masaj foarte relaxant ?i pe care unii îl g?sesc a fi extrem de incitant”, a sublinat domni?oara.

..."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

Am revenit, avand in vedere experienta anterioara corespunzatoare.

Ales Denisa. Nu mai repet descrierea, doar un + pt corpul ei OK (+ pt fundul fain su un - din punctul meu de vedere pentru sanii mici) si altul pentru masajul de relaxare peste ceea ce am intalnit deobicei (de exp la Maria de la acest salon). In comparatie cu Maria as baga un - pt Denisa. Denisa nu mi s-a parut tot atat de "disponibila" la mangaieri prin toate adancimile si la 69 precum Maria.

Pentru cei interesati, se pare ca Maria vine f rar in ultimul timp. In schimb am intalnit destule fete noi (vreo 5 disponibile cand am fost eu).

Poze noi pe site, atat cu fete mai vechi (Denisa) cat si cu cele noi.

Pret 150 RON pe ora (deci, la mine cel putin, a fost acelasi ca si data trecuta.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Daca vrei sa le lasi in plus mai bine nu te mai duce.

 

Oricum cred ca dupa recenziile bune de aici au avut o avalansa de vizitatori si si-au permis sa mareasca pretul. Acum am impresia ca au revenit putin cu picioarele pe pamant.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am trecut aseara pe la amazoane.

Locatia este foarte frumos aranjata, culori calde, gust bun, baie mica cu oglinda mare, 2-3 geluri de dus...

Erau prezente in locatie 4 fete:

- Corina (bruneta slabuta cu corp frumos, sani mititei, simpatica foc, un zambet toata)

- Sorana (o blondina dragutica, un pic mai rotunjoara)

- Alina (cea care m-a si intampinat la intrare, bruneta cu fund interesant, cu mersul un pic cam deformat de la tocurile prea inalte)

- O bruneta mai caloasa, cu parul pana la umeri al carei nume nu l-am retinut dar consultand pozele reale de pe site pare a fi Amalia.

 

In scurta discutie/vizionare din hol Corina ma privea insistent in ochi zambindu-mi foarte frumos asa ca ea a fost "aleasa". Spune ca provine din Brasov si ca este studenta in primul an la psihologie, e de putin timp in domeniu si nu s-a lasat sarutata de nici un client pana acum...:)

La sugestia mea am inceput cu masajul erotic si cam dupa 30 de minute am continuat cu cel de relaxare.

La capitolul masaj erotic nu a excelat in vre-un fel sau altul, deci nu m-a impresionat prea tare. Mi-a respins cu blandete atingerile prea indraznete, iar de sarut n-a putut fi vorba. Fata are oaresce probleme cu dantura pe care si-o ascunde foarte bine cand zambeste...)

 

La plecare se eliberase si Denisa, blonda carliontata dar nu am insistat sa o vad....(care fusesi fratioare)

Decartat la intrarea in camera 150 RON.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Am fost cu Denisa si alta data cu Alina. Masajul erotic facul de Denisa mi-a placut mai mult. Ce este deosebit la masajul cu ea este faptul ca poti sa ti-o freci intre labiile ei si intre buci fara probleme. Oricum este foarte atenta sa nu i-o infigi cumva si protejeaza zona cu mainile, controland miscarile. Are carnea tare, este sociabila si draguta. Alina este un pic mai retrasa iar masajul erotic este mai conventional. Costa 100 lei pt jumatate de ora si 150 lei pentru o ora.

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...