Jump to content

(V) amazonia 0734745200 / 0741741529


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

fost din nou la amazoane , desi ma tenta initial o actiune de commando la cuibul din clucerului . am vrut sa intru cu denisa , care mi-a lasat o impresie deosebita data trecuta si arata si acum foarte proaspata si vioaie , dar avea o programare in 15 min si deci am dat pas . oricum e o idee buna de retinut , asta cu programarile . am intrat deci cu domnisoara Corina , 19 ani , bruneta si subtirica , din BV . foarte placuta , masaj bun , piele super fina si catifelata , epilata bine , fara lama . explorari permis , sarut nu , mangaieri da, se incinge si ea la un moment dat si tremura usor . good value for money .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ddc_forum

150 lei masaj nud/ora, se poate si cu 2 finalizari.

cea mai nebunatica e Delia (basarabeanca bruneta), dar n-am mai vazut-o de vreun an, cica vine mai rar.

Denisa e foarte bine si ea (confirm ce spune Kristii2222), are multa experienta, Alina e placuta, dar mai pustoaica si mai retinuta.

papuci si ceraceafuri de unica folosinta, curatenie, zambitoare, atente.

per ansamblu te fac sa te simti bine.

niciun fel de sex, insa...

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Acum o saptamana la Amazonia se montau...paturi. Mai in gluma, mai in serios, am tot intrebat daca asta inseamna ca se "reprofileaza" (caci, dupa cum stiti, nu prea a obtinut nimeni prea multe in plus de la fetele zglobii). Mai investighez si raportez :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ddc_forum

Am continuat investigatiile si am revenit: paturile nu sunt chiar paturi ci postamente pentru saltelele de masaj. Cearsaful si papucii de unica folosinta (din pacate cu cateva marimi mai mici decat as avea eu nevoie :)) sunt accesorii obisnuite ale acestui salon de mai multa vreme.

 

M-am gandit ca la cat am cotizat aici in ultimul timp ar trebui sa imi dea si ceva actiuni, ca de mai mult decat un masaj (hot, very hot ce e drept) nu m-am lipit.

 

Are cineva experiente mai "productive" sau chiar nu se poate obtine nimic extra?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

am fost de vreo 10 ori in ultimul an la salonul asta, cu vreo 3-4 fete diferite, dar niciodata n-am reusit sa obtin mai mult decat masaj, desi uneori am fost aproape nesimtit de insistent sa imi dea macar nr. de telefon...cica nu au voie prin regulamant, daca fac asta sunt date afara.

Nu sunt vreo piesa de model masculin, dar sunt mai degraba atractiv, si nici material nu stau rau; in general obtin nr. de telefon la bunaciunile de prin cluburi, dar de la fetele astea niciodata nu le-am obtinut...aproape ca m-a apucat paranoia "fetelor, sunt microfoane si camere p\'aici de nu cedati de loc?"; de vreo 3 luni n-am mai fost p\'acolo

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

Nu fi trist boy, si eu am facut nenumarate incercari si, din cate stiu si altii. Fara succes insa.

Poate ne contrazice totusi cineva :)

Link to comment
Share on other sites

dupa experienta oribila de ieri cu andreea,colega lui nicolle, am decis sa nu treaca totusi weekendul fara oexperienta placuta,asa ca m am programat din nou la amazonia,si bine am facut!am intrat cu Sorana, o tipa inalta,blonda,draguta,corp armonios, care am aflat mai apoi ca  nu are mai mult de 18-19 anisori....120 de lei pt o ora de masaj cu 2 finalizari...prestatie excelenta,plina de senzualitate, saruturi corporale,muscat de sfarcuri(ea pe mine),etc...ora e ora,adica nu se iau in calcul dusurile,discutia dinainte,etc....am primit un voucher care,folosit in timpul saptamanii,iti da dreptul de reducere de 50 la suta!de exemplu, o ora cu2 fete, cu2 finalizari, in loc de 250, costa doar 125, cu voucherul!

eu imi fac abonament...la ce oferta avem pe piata in momentul asta de saraca,sau macar pana cand mai apare o Cristina pf, moldo-simona sau lavinia,decat una care sta ca scandura sa o futi 20 de minute,mai bine o ora excelenta de masaj senzual,asezonat cu soapte in ureche,sarutari corporale,etc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ddc_forum

Vin si eu in ajutorul confratilor care nu au fost pe la acest salon cu cateva fotografii ale fetelor.

Poze grup.

th_633473583_fete1_123_500lo.jpg th_633474582_fete2_123_154lo.jpg th_633477925_fete3_123_459lo.jpg th_633480575_fete4_123_1013lo.jpg

Alina

th_263359069_alina2_123_208lo.jpg th_633591540_alina1_123_547lo.jpg th_633591539_alina3_123_590lo.jpg th_263359420_alina4_123_47lo.jpg

Amalia

th_633725896_amalia4_123_258lo.jpg th_633728670_amalia5_123_363lo.jpg th_633729808_amalia2_123_45lo.jpg th_633730858_amalia1_123_107lo.jpg

Andreea

th_633806750_andreea1_123_82lo.jpg th_263380841_andreea2_123_355lo.jpg th_633809976_andreea3_123_62lo.jpg th_633810926_andreea4_123_523lo.jpg

Delia

th_633881472_delia1_123_575lo.jpg th_633882363_delia2_123_55lo.jpg th_633883230_delia3_123_486lo.jpg th_633884577_delia4_123_214lo.jpg

Denisa

th_633944917_denisa1_123_355lo.jpg th_633945244_denisa2_123_683lo.jpg th_633946362_denisa3_123_903lo.jpg th_633947737_denisa4_123_532lo.jpg

Maria

th_634104696_maria1_123_586lo.jpg th_634105958_maria2_123_562lo.jpg th_634106499_maria3_123_43lo.jpg

th_634108486_maria4_123_27lo.jpg

Soarana

th_634158437_sorana1_123_218lo.jpg th_634161342_sorana2_123_445lo.jpg th_634162897_sorana3_123_21lo.jpg th_634162962_sorana4_123_513lo.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest ddc_forum

In ultimele zile am fost si eu la acest salon. Prima data erau acolo 4 fete, dar a fost vorba intr-o oarecare masura de o situatie similara cu cea povestita si de unii dintre cei care au mai fost la salon -ca una dintre fete avea de fapt programare peste un sfert de ora (destul de bizara coincidenta). Deci au ramas 3.

Intr-adevar, in salonul de masaj totul este curat, arata bine. Am ales-o pe Maria, care este o fata foarte simpatica si care a reusit sa ma faca sa ma simt bine inca de la inceput. Mai rar am intalnit persoane ca ea. La capitolul masaj e cam slaba. Dar pe total mi-a lasat o impresie foarte buna.

A doua oara am ales-o pe Gabriela. Desi cam evita sa o mangai si sa te joci cu degetele pe la gauricile ei nici nu poate fi vorba, nu este deloc zambitoare (spre deosebire de Maria), trebuie sa spun ca este foarte talentata la capitolul masaj (si cel de relaxare, si cu sanii etc) si are rabdare.

Mi-a placut ca, la a doua vizita, ora pentru care am platit a fost... mai mare.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

In salon au ramas (in ordine alfabetica) Alina, Denisa, Gabi, Maria.

Toate si-au dat silinta sa ma simt bine dar conteaza si cum este "clickul" intre maseuza si client.

Zilele astea au iar o promotie si am primit un voucher cu reducere 20% daca ma duc iar saptamana viitoare.

Ca oferta au si varianta rapida de masaj 30 min (probabil fara masaj relaxare, doar erotic).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am vizitat salonul pe la ora 15.00. Erau doar doua fete, Gabi si Denisa. Am ales-o pe Gabi - pozele sunt pe site-ul salonului http://www.amazoniamasaj.ro/galerie-foto/gabi/gabi.html - si varianta masaj nud, o ora - 150 RON, fara posibilitatea de a opta pentru altfel de finalizare decat prin "tehnici de masaj"

 

Prosopul a fost curat, luat din dulap; am primit papuci de unica folosinta, iar pe pat a fost asternut un cerceaf tot de unica folosinta. Dupa dusul meu si al ei, separat, m-a intrebat daca incepem cu masajul de relaxare sau cu cel erotic. Am ales a doua varianta. Masajul a fost de fapt un soi de preludiu, cu sarutari (pe corp si FK) si mangaieri executate de amandoi. Si-a pastrat tot timpul zambetul pe buze, ceea ce mie unuia imi sugereaza putin teatru, insa nimic deranjant. Accepta mangaieri si chiar si usoare penetrari digitale care duc la umectare naturala.

 

Am testat terenul si pentru altfel de finalizare, insa raspunsul a fost, tot cu zambetul pe buze, negativ.

 

Dupa finalizare am mai avut timp de cca 10 minute de masaj de relaxare, executat fara graba.

 

Fata este draguta si la fata si la corp (conform standardelor mele, altii ar putea avea alta parere), cu sani mari (intre care am si finalizat), foarte amabila, docila si cu dorinta de a multumi clientul. Daca ar fi acceptat si o finalizare orala sau in prezervativ, mi-as fi facut abonament. Probabil o sa revin pentru a testa si alte colege.

 

Daca cineva doreste detalii suplimentare, raspund cu placere.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I have recently been two times by Amazonia saloon. It was four girls all the times. One time I choose Gabi the other time Denisa (I think). I felt good the both times. Girls allow touch her practically everywhere, good and very erotic massage for a whole hour. No kiss however and no surprises for more price (150 lei ). In conclusion the place is whort a visit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am fost din nou la amazoane, de curand si din nou am plecat multumit.....(doar)masaj foarte bun, partea de body si erotic la fel ca intotdeauna,excelente, nu am sesizat nici o clipa vreo tendinta din partea maseuzei(am ales o pe denisa), de a ma grabi .....100 lei/o finalizare prin masaj,atingeri permise, igiena impecabila, atmosfera foarte intima si discreta...

Link to comment
Share on other sites

.....100 lei/o finalizare prin masaj

 

 

 

 

100 lei? O finalizare in ce perioada de timp?  In we sau in timpul saptamanii?

 

 

Pe noile fete Iulia si Bety le-ai vazut? Cum arata?

 

 

Gabi a plecat din salon, ea era preferata mea.

Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...