Jump to content

sabrina/flory tineretului 0765591973


simplu
 Share

Recommended Posts

anunt nou pe publi24 https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/masaj-de-relaxare/9hghiee3ihe77hd328208317hi5h25ei.html

am conversat pe whatsupp. locatie pe bd tineretului nr 7 aproape de sincai. masaj aproximativ o ora pret 100 lei. mi-a trimis si poze cu fata. cand am intrebat de finalizare mi-a cerut o poza recenta cu mine dupa care mi-a comunicat sec ca e disponibila doar pt masaj de relaxare fara finalizare.nu am insistat.

 

so daca nu sunteti feti frumosi nu va pierdeti timpul...

 

WhatsApp Image 2020-05-05 at 11.14.32.jpegWhatsApp Image 2020-05-05 at 11.14.30.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

am sunat si eu ieri sa intreb de anunt. mi a cerut si mie poze. nu i am trimis poze cu mine, dar am sunat o live, sa ma vada. am trecut testul si mi spus ca ma costa 200 lei masajul erotic cu finalizare. am zis pas. nu dau 200 pe o laba

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cornel72 said:

am sunat si eu ieri sa intreb de anunt. mi a cerut si mie poze. nu i am trimis poze cu mine, dar am sunat o live, sa ma vada. am trecut testul si mi spus ca ma costa 200 lei masajul erotic cu finalizare. am zis pas. nu dau 200 pe o laba

daca masajul ar fi masaj si in astia 200 lei ar intra 2 finalizari nu ar fi mult. dar depinde de cat de priceputa e pe erotic...tehnici de masaj...etc...

cam 150 lei e pretul pietei cu o singura finalizare si tehnici de masaj destul de dubioase...foarte multe maseuze bune s-au retras sau sunt foarte greu de prins libere..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
13 hours ago, miguel said:

Deci daca nu esti Ronaldo, De Bruyne sau Benzema n-ai sanse sa joci in liga doamnei😅

nu sunt nici aia feti frumosi dar eu cand am solicitat serviciile doamnei eram dupa cateva nopti grele cu mult alcool si nebarbierit de o saptamana... sincer sa fiu daca ma uitam in oglinda nici eu nu m-as fi primit la masaj...

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...