Jump to content

0752833473 rebeca sani mari


Guest zepelinul
 Share

Recommended Posts

Guest zepelinul
 
100 Lei

Sunt noua in oras

Descriere anunt

 
Sunt noua in oras.

Buna, sunt Rebecca si te astept la mine pentru un masaj pe placul tau intr-o locatie curata si discreta, servicii de calitate, momente de placere, cu siguranta vei reveni, se poate verifica nr. pe google. Bruneta selectiva, foto reale din locatie, ofer masaj erotic domnilor maturi si manierati in locatia mea, zona Nerva Traian sect. 3;

 

Sunt noua in oras.
 
  •  
  •  
  • 230386021.jpeg230385981.jpeg230386021.jpeg230386031.jpegSunt noua in oras.230386041.jpeg230385981.jpeg230386091.jpeg
     
     
     
     
     
     
     
     
  •  
Link to comment
Share on other sites

24 de ani, Logofat Tautu, 9-21, onp fara CIM, 100/250. La ora se poate si anal (evident in functie de marime/dimensiune), cu sau fara colega in functie de cum are chef colocatara. A vorbit foarte frumos, o minune in zilele astea.

Am pus-o pe lista.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A reaparut in B?!? Am sunat acum vreo luna si mi-a zis ca este prin tara si nu mai revine in B ca barbatii sunt niste p...i

:) 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, papuasul said:

A reaparut in B?!? Am sunat acum vreo luna si mi-a zis ca este prin tara si nu mai revine in B ca barbatii sunt niste p...i

:) 

Da

Link to comment
Share on other sites

Da, a reaparut tot prin zona Nerva, "cateva blocuri mai incolo", program destul de haotic. Un "binevoitor", nu dau nume, mi-a soptit ca are ceva kg peste. Si in pozele postate pare "generoasa". Ati fost careva? Serviciile sunt ok? La tel zice ca face de toate: anal, ONP parca si cu CIM, fk pe la 300 ora. Sincer, pare foarte disponibila telefonic. Ne ajuta careva cu ceva info?

Link to comment
Share on other sites

am fost. pe scurt, nu am motive sa mai revin.

apartamentul e foarte curat, ac, duș, prosoapte, tot ce trebuie.

ea e mai mare decat in poze, dar nu arata deloc rau. am fost foarte incantat cand am vazut-o pentru ca seamana cu o dentista la care mergeam acum ceva ani si cu care aveam niste fantezii nerezolvabile.

e dezinvolta pana incepe treaba, foarte statica si impasibila in timpul actiunii. dar totul s-a naruit complet cand in pozitia capra a venit un miros greu, desi facuse dus inainte si pare foarte curata. pe dincolo anunta multe servicii, dar nu vad cum ar putea rezista cineva la anal, de exemplu.

tarife: 150 lei finalizare (face si CIM). + 50 anal (nu am incercat).

deci, cum ziceam mai sus, nu revin.
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@the: ty, am mai taiat pe cineva de pe lista. Inainte sa citesc postarea ta am sunat-o si mi-a zis ca s-a mutat pe Dimitrie Cantemir la nu's ce numar, pe langa Drostor kebab. Tu in ce zona ai fost? Nu ca ar mai conta acum :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...