Jump to content

(V) Sexy Bitch BIANCA animatoare 0732622841 UNIVERSITATE


Guest alexander
 Share

Recommended Posts

Da. Am penetrat si eu.

 

Super amabila, vesela. Cineva zicea ca are un ras fals, dar parerea mea este ca asa este felul ei.

Nu este o frumusete naturala, are silicoane, destul de reusite, pielea bronzata si un corp lucrat la sala sau in meseria ei de animatoare.

Am facut sex normal (dupa un pic de supt ce nu l-am agreat datorita piercing-ului, desi accepta sa-i indes capul...). Sexul normal a fost pasional, intai ea calare pe mine, dupa care in picioare, pe tocuri, sprijinita un pic de birou. Ca-n filme...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • steroidu

    7

  • gotti

    3

  • TomaDaniel

    3

  • unandrei

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Bianca nu este Sexyroxy.

Se cunosc, ce-i drept, chiar au lucrat un timp impreuna pe Mendeleev (aprozimativ acum 2 ani, daca nu ma insala memoria). Pe atunci Bianca era bruneta si netunata.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

fost. am tot cautat-o si nu ne-am potrivit, insa cand am programat, cam in scurt, norocos, a fost 100% punctuala.

locatia universitate - inter, f curata, cu tot ce trebuie (2 prosoape curate, unul pt picioare, chestia de futut mare si fara scartaieli), servit o apa...nota 9,5

ea: o tipa f bine, dupa care sa intorci capul pe strada, la fata catre 30 de ani, dar f draguta nota 9, corpul de senzatie 10+++. m-a asteptat intr-un body roz/rosu de plasa, practic se vedea tot si ciorapi negri peste genunchi, pantofi cu toc de 10-12 cm. mi-a luat respiratia...picioare lungi, frumoase, tate exceptionale (tunate, dar bine!!), forma de zile mari (fara sunculite, varice, etc...) ce mai, corpul asta perfect ( cu ajutor de la chirurg, dar de la unul bun) il poti gasi la mamaia vara, o data la 10000 pitipoance...

pasa rasa, curata, parfumata discret, stramta, umezita natural 10+++

halatul 300, ceruti inainte (fara probleme, nu ne cunosteam..., eu eram costumat in muncitor...) pt o ora si ceva de harjoneala, cu 2 finalizari , ambele CIM (se poate si 200 finalizarea)

program 11-20?

 

dus eu, dus ea, apoi revine doar in pantofi si ciorapi, pupaturi (fk de 8-9), imbratisari, mangaieri peste tot, ajungem la un oral (fara prez), transformat intr-un 69, cu finalizare in gurita. continuat mangaierile, curatat cu gura, apoi fuguta la baie (sa ii trimita pe apa Dambovitei pe gigei aia mici...) - oral nota 10 (atentie, soft!, cu ceva deep, cu atentie la oo, viteze diverse, perfect pt mine)

dusulet eu, revin, reincepem pupaturi oral, gigel era pregatit in 2 secunde, ceea ce la varsta mea nu se prea intampla...dupa ceva oral, trecem la normal, ma intreaba ce si cum, ii spun ca sunt la dispozitia ei, ea spune ca ii place mai mult pe la spate. asa ca incepem pe la spate la marginea patului (priveliste perfecta cu un spate arcuit, talie perfecta, tate miscandu-se superb...) apoi culcata pe spate, apoi misionar, apoi umeri-craci, apoi ea deasupra, ce mai, muulte pozitii -  implicare maxima, stramta, umezita, contre, nota 10+. totusi ala mic nu vroia sa plecam de acolo (nu mai termina, desi obosisem si eu si ea...) asa ca revenim la oral eu maingaind piersicuta, ba un deget, ba o pupatura, ba... pana la urma ma termina si a doua oara, tot CIM, dupa inca un sfert de ora de supt. la fel ca prima oara, atenta, placuta, perfecta pt mine. voi mergeti daca vreti, eu strang bani sa imi iau 2 sau chiar 3 ore!!

Restul zilei a fost infect, din cauza inceputului perfect (am fost pe la 11 dimineata) nimic nu era pe placul meu...

Multumesc bianca, revin (si ras!)

Recomand 100%

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

 

 

  Salutare tuturor,

 

Acum cateva zile am avut placerea sa o cunosc si eu pe Bianca. Ce este ciudat , este faptul ( inexplicabil pana acum ) , ca pur si simplu am ratat-o pana acum din varii motive si rau am facut , insa de curand mi-am propus 3 tinte ( toate cu super recenzii ) , pe care nu avusesem placerea sa le intalnesc ( si credeti-ma ca am futut ceva de cand activez ) , si anume : Bianca -Intercontinental; Bianca - Nerva Traian si Alice - Rin .

Am inceput cu Bianca - Inter ( titulara topicului) , deoarece vocea ei mai mult decat prietenoasa mi-a placut cel mai mult.

Si acum povestea: Sun , stabilim ora de intalnire si ajung la locatia de langa Intercontinental

Bianca este o fata slim ( cum imi place mie ) , varsta banuiesc spre 30 ani, sani siliconati ( desi nu sunt fan ) mi-au placut , chiar foarte ok, cur super ( rotund, tare ) , fata atragatoare si un zambet superb . Pielea este extrem de fina si catifelata.

Dupa dusul de rigoare trecem la treaba : FK apasat si intretinut de Bianca ( mentionez ca are un piercing in limba si desi nu sunt fanul accesoriilor mi-a placut , nici nu l-am simtit ) - nota 9 , apoi trecem la un 69 absolut superb ( are o pasarica minunata , super curata, frumos mirositoare ) , nu ma mai saturam sa i-o ling , permite degete inauntru la greu si face un DT absolut bestial ( nu i-am simtit nici un moment pe pula dintii sau piercingul ! ) si suge , si linge pe toata lungimea pulii , apoi oo-le , apoi iar DT , am scimbat pozitia si am pus-o in pozitia mea favorita : ea , cu capul in jos strangandu-ma de buci si eu infaigandu-i toata pula in esofag ( minunata senzatie ) , pozitie in care am si finalizat varandu-i toata sperma pe gat ( banuiesc ca a si inghitit din ea la greu , dar nu a comentat deloc )

Buuuun. Pauza, vorbim putin , ne hidratam si trecem la nr 2 , care a debutat tot cu un 69 debordant ( super pt ambele parti ) , pus preze si trecut in pozitia capra ( am inteles ca ii place mult ) si incep sa pompez vartos , ea da contre , maresc viteza si finalizez glorios .

Ne despartim foarte buni prieteni , cu promisiunea ferma din partea mea ca ne vom revedea curand .

Halatul 300 Ron .

Recomand cu caldura !

 

P.S. Prima tinta bifata .

Urmeaza celelate 2 tinte mai sus mentionate !

 

Auguri !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest falcao.valy

 

  Salut ,

 

Asa cum am promis, incantat fiind de Bianca,  ieri am re-vizitat-o ( si bine am facut ! ). M-a asteptat toata numai un zambet . Mie personal imi place mult atitudinea ei deschisa si vesela , chiar ma face sa ma simt bine. Dupa paharul de Fanta oferit de ea , am trecut la actiune. FK furibund si intretinut , apoi am inceput sa ii ling vartos pasarica superba ( frumos epilata si frumos mirositoare - o adevarata placere ), introducand degete inauntru la greu ( am constatat ca ii place ) , apoi mi-a intors serviciul si a inceput sa mi-o linga pe toata lungimea pulii, trecand apoi la DT . Excitat fiind am schimbat in 69 , ea cu capul in jos ( pozitia mea favorita ) , si i-am infipat toata pula in gat , i-au dat de cateva ori lacrimile , dar nu a comentat absolut deloc . Nu am finalizat , si am schimbat pozitia , trecand la un normal , in pozitia ei preferata si anume capra , unde ne-am sincronizat perfect , ea dandu-mi contre puternice si am finalizat.

Pauza, vorbit un pic si trecut la nr.2 , care a debutat cu un FK delicat de data asta , trecut din nou la poz 69 , care a durat peste 20 min , nu ma mai saturam efectiv ( ea avea o pizda roz pe care eu nu ma mai saturam sa i-o ling ; ea sugea , lingea - inclusiv oo-le minunat , DT, scuipat pe pula si nu se mai oprea ) . Simtind ca vine explozia , am schimbat si am trecut la umeri - craci , gemea super misto implorandu-ma sa o fut cat mai adanc ( super misto ), ceea ce am si facut , finalizand glorios in prez.

Ne-am despartit sarutandu-ne sagalnic pe obraz , si urmand sa ne revedem cat mai curand.

Eu cred ca o sa imi fac abonament. Bianca este ( pt mine cel putin ) superba ( si ca imagine si mai ales ca si prestatie).

Regards, 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest falcao.valy

 

Salut. Bianca a anuntat prin luna Iunie ca pleaca in Franta pentru vreo 3 luni. Ar cam trebui ( dupa spusele ei ) sa se intoarca . Si eu o sun si o caut cam de la jumatatea lui August , dar nimic , din pacate. Sper ca am fost de ajutor .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A REVENIT BIANCA ANIMATOARE !

 

A aparut pe A.T cu anunt:

 

ANIMATOARE,BIANCA, te astept in compania mea pentru niste clipe de neuitat, poze reale,1.70m,46 kg, sani marimea nr.4, locatie ultracentrala.Servicii:oral (cim, cof), normal, anal,69, uro activ/pasiv, dominare soft.AM REVENIT !

 

Nr de contact : 0767591431 ( 0767.591.431 )

 

Halat : 200Ron Ora.

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Salut. Am Sunat eu acum cateva min . Confirm si eu . Nu e bun nr. acesta de tel . A raspuns un tip cu voce groasa . Am verificat in AT , la nr. respectiv sunt intr-adevar pozele ei indubitabil . Mai fac sapaturi . Cum aflu ceva va tin la curent .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest falcao.valy

Mai stie cineva ceva de Bianca ? Numarul eronat nu Mai apare in AT , iar la nr.care a consacrat-o raspunde de 8 luni de zile casuta postala . Din pacate nu an Mai aflat nimic despre ea . Ultima stire ar fi ca ar reveni undeva prin primavara ... Daca ati aflat ceva , va rog anuntati . Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest papuasul

Sfat de la un batran: mergeti doar cand sunteti apti dpdv fizic, psihic si moral :). Futaiul este aproape de nivelul celui cu Bianca777 si la acelasi nivel cu al Laurei-City Mall. Daca ii faceti fata si reusiti sa o dezlantuiti - "priceless".

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

A raspuns falcao intre timp - multumesc. Eu alt numar al ei nu stiu. Nu am ajuns la ea dupa revenire, recomandarile le-am scris din ce mi-a ramas in memorie :)

Motivul pentru care am recomandat-o este simplu - cei care au ratat-o merita sa ii faca o vizita.

La cele care au servicii peste medie este destul de greu de ajuns si unele si-au si cam luat-o in cap. Vizitele la Bianca au fost toate ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"la fata nu e deosebita, dar zambeste (dintii cam aruncati in gura), e dezinvolta, si pro futut... adica asta sunt, si asta fac..."

"M-a asteptat toata numai un zambet . Mie personal imi place mult atitudinea ei deschisa si vesela , chiar ma face sa ma simt bine."

"Super amabila, vesela. Cineva zicea ca are un ras fals, dar parerea mea este ca asa este felul ei."

 

"Micuta de statura , fata alungita, dinti toti si mari , subtirica, silicoane"

 

Am citat caţiva confraţi care au făcut deja afirmaţii corecte.

Între timp fata ori "a sunat un prieten", a citit nişte cărţi, a mai trecut prin cateva mii de puli (sau toate astea la un loc) - cert este că înţelege destul de bine datele problemei şi e destul de dezinvoltă şi naturală în a vinde iluzii. Pe mine aproape că m-a convins că i-a plăcut şi de mine şi să se fută cu mine. Una peste alta m-am simţit bine. N-o fi ea Carla "Tei", Carmela (cand era tânără) sau Emma29 - dar e una din puţinele făpturi din branşă care te fac să nu te simţi ca la bordel.     

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...