Jump to content

(V) Carmen Mariott reloaded 0751401943


skywalker
 Share

Recommended Posts

@valentin: ba sunt multe de adaugat la cele de mai sus, prin prisma faptului ca esti primul care scrie ca a futut-o dupa ce a nascut.

Te rog sa detaliezi  toata vizita la Carmen, luand exemplu recenziile complete ale colegilor tai de forum: locatie, corp, atitudine, prestatie, durata, plata, discretie (adica ce colege mai are, cum se prezinta discretia).

 

Iti sunt recunoscator anticipat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • skywalker

    7

  • Salah ad-Din

    4

  • yamahar1

    3

  • valentin4321

    3

@gotti..Gata sefu:

 

1. Locatia cunoscuta Mariott

2. Corp 9...usoare urme ramase dupa nastere pe abdomen dar nu foarte deranjant.

3. Atitudine super ok, foarte prietenoasa si cu dor de a te satisface.

4. Prestatia..Oral 10, Normal 8,5.

5. Durata 1h

6. Pret 200lei

7. Discretie...in ziua respectiva  a fost singura in locatie.

 

ok??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Revizitat.

Dat telefon in jur de 12.00 cu gand sa ma programez pe la un 17.30.

 

Surpriza: raspunde Marina. " Buna Andrei (nu, nu-i numele meu real), care va sa zica, ma tradezi. Bataie ce-ti iei cand te prind". Mai glumim pret de un semafor si aflu ca persoana de care eram direct interesat ajunge in locul de pierzanie pe la ora doua

 

Pe la doua si ceva primesc beep. Resun si stabilim o impreunare pentru 17.30-17.45 cu reconfirmare cu juma de ora inainte

 

I-am cerut sa nu ma astepte in bikini si pantofi cu toc sau vreo alta tinuta de lucru, ci pur si simplu sa-si traga o pereche de jeansi si un tricou...sa nu "formalizam" reintalnirea noastra

 

Una peste alta la 17.45 trecute fix sun la interfon, butonul de jos.

 

Ma invita degajata in camera cu pat rotund motivand ca in cealalta camera Marina are o intalnire de mai multe ore.

 

Odata ajunsi in camera ne imbratisam si ne inlantuim intr-un sarut tandru si prelung cu usoare muscaturi de buze si tot tacamul aferent.

 

Am lasat-o sa-mi desfaca nasturii de la camasa si sa-mi descheie bracinarii in timp ce eu i-am scos tricoul si am eliberat-o de stransoarea sutienului ce-i presa sanii mari. Cu greu m-am delipit de ea pentru a face un dus.

 

La intoarcere era deja goala si intinsa pe pat.

 

Locatia: la aceleasi standarde, n-are rost sa reinventez roata acum

 

Mandra: Usor mai plinuta, cu un pic de burta insa in continuare fresh si cu o piele foarte placuta la atingere.

 

Actiunea: Am ridicat-o de pe pat si dupa alte sarutari, incolaciri si piruete s-a apucat sa lucreze la oral. Aici am doua cuvinte aici: Mare clasa ! Un DT perfect, executat cu abnegatie si daruire, cu ruperi de ritm, cu pasiune, cu limbi peste oua si mai ales cu mare atentie la dinti..parca era stirba, n-am simtit o ciupitura. Si cand spun DT, nu ma refer la eu intins pe pat cu pula jumatate adormita si ea deasupra. Vorbim de 19 cm de muschi teapan de parca ar fi stat o noapte intreaga in ger pe DN 1 langa Mihailesti. Si ea o lua pe toata in gura cu o viteza demna de o masina de cusut Ileana cu revizia proaspat facuta. Cu inecaturi

 

Ne intindem pe pat si dupa un 69 elegant punem un prezervativ si incepem cu ea deasupra. A durat putin pana si-a gasit ritmul, insa apoi mi-a oferit o priveliste bestiala: sanii mari tresaltand si numai buni de tinut in palme, parul lung (pe care i l-am despletit anterior) fluturand in aer si ea gemand in timp ce se izbea de pulpele mele. Am schimbat cateva pozitii: misionar, caprita cu vreo 3 variatiuni si la final ea intinsa pe burta, iar eu lipit de ea pompand rapid.

 

Finalizarea: CIM si swallow. POS: 200 RON pentru o ora

 

Concluzia: Fetei ii place pula mult de tot si daca stii s-o iei pleci foarte relaxat. De revenit de multe ori       

 

Best,

S

 

Link to comment
Share on other sites

Apucasem sa ma imprietenesc cu sanii aia mari, tari si plini de lapte, asa ca revenirea la starea lor normala nu m-a incantat foarte tare. Nu arata deloc rau dupa nastere, dar am preferat semiobscuritatea din camera mica, sa nu imi stric experienta cu vreun detaliu.

Apetitul pentru sex este exact acolo unde l-am lasat ultima data (sa fi fost prin luna a opta), DT-ul este cu aceeasi voluptate. Candoarea de inceput a lipsit, insa. Carmen a devenit profesionista. Una excelenta, dar care pe mine nu ma mai atrage. Astept urmatoarea noutate de la Marriott.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

incurajat de postarile antevorbitorilor de pe acest forum, al carui membru sunt de cateva saptamani, am ”indraznit” si eu astazi la domnisoara Carmen.

A fost, pentru mine, cea mai tare experienta cu o dama de companie de pana acum (recunosc insa ca nu am prea multa experienta in domeniu) Si acum detalii:

- locatia: vis-a-vis de Marriott, la casa, intr-o zona oarecum dubioasa pt. mine. Daca n-as fi fost stimulat de review-urile pozitive de pe forum poate ca m-as mai fi gandit daca sa intru sau nu. Altfel, dupa ce mi-am facut curaj si am intrat, totul a fost perfect. Camera curata, baia la fel, prosop curat, conditii excelente.

- fata: o apritie absolut incantatoare... frumusica foc, foarte comunicativa, zambitoare ce mai... m-a cucerit din primele secunde.

- prestatia: oralul este extraordinar si se vede ca-i place. Ruperi de ritm, atentie la zonele adiacente, DT real si foarte bun, fara sa se simta absolut deloc dintii (n-am mai intalnit asta pana acum) vorba unui antevorbitor de parca n-ar avea deloc dinti. Finalizare orala si swallowing pana la ultima picatura. De doua ori intr-o ora.

Puncte forte: atitudinea si oralul ambele de nota 10.

Puncte slabe: nu am gasit.

Recomand fara rezerve.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut prieteni,

 

Ma folosesc de ceva timp de acest forum si am hotarat ca in pofida faptului ca nu ador sa postez,trebuie sa aduc totusi o  contributie la comunitate...

 

Am vizitat si eu frumoasa d-soara de pe acest thread acum vreo saptamana,si trebuie sa spun ca a fost o experienta deosebita.

Sunat inainte cu vreo ora,am facut programarea,o voce prietenoasa mi'a comunicat detaliile.

Ajuns la fata locului(vila din zona Marriott),totul de nota 10,incepand cu baia si terminand cu oglinda din sala de operatii,ca si de altfel AC sau fundal sonor de calitate.

 

Fata:o aparitie surprinzator de calda,chiar frumoasa fara dubiu...

Evolutie: Inceput cu FK la greu,intretinut de ea,dupa care deepthroat(cu simtul raspunderii) cu CIM,am explodat cred in max 3 min...imaginea din usa-oginda a sifonierului intr'adevar superba cu ea inghitind toata pula...

Dupa dus,am inceput iar cu oral,imediat initiind un 69 de vis,pasarica curata si buna la gust :P,dupa care un normal cu ea deasupra si din nou oral,combinat cu masturbari reciproce(am incercat tot posibilul a finalizez si nu am reusit,probabil vina mea fiind venit de la drum in caldura infernala),de apreciat totusi ca fata si'a dat toata silinta...

 

Decartat 200 Ron dupa 1 ora,fata de nota 9(sanii un pic cam lasati ),dar compenseaza cu atitudinea de nota 10,tot timpul la dispozitia clientului si zambind non stop,o adevarata curtezana....

 

Concluzia....sigur de revenit,o experienta as putea spune uluitoare...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

fost . una din cele mai bune experiente din ultima vreme.

 

 

locatie langa marriot, pe o straduta intr-o casa veche, f misto renovata. baie cu ce trebuie, prosop curat (papuci nu...) camera racoroasa, pat mare si quasi ok (scartaie...) nota 9

ea - o fata superba cand a deschis usa, in neglijeu bleu, tigancusa frumoasa la fata, cu picioare si fund superb. o data dezbracata, tatele sunt mici si moi lasate, dar cu sfarcuri f mari, excitabile si un pic de burtica (doar e mamica) iarasi 9 ca aratare dar...

 

ea fk la greu (ne-am controlat amigdalele reciproc la greu), atenta, grijulie si praticipanta 110 %

inceput cu pupaturi + dus + iar pupaturi, pipaituri si ajuns la oral. aici da, ne-, deep (mai avea un pic si baga si oo-le) pupat, lins (si adiacent) diferite viteze, mai ales mare insa... umed, privire kinky, deci destul de repede cim + swallow (uau) 11 pt oral

pupaturi si pipaituri si din nou la drum oral + 3-4 pozitii normal, se misca excelent (un pic repede dupa gustul meu, dar i-am zis sa imi faca ce vrea ea...) accepta orice pozitie, da contre, se uita in ochii tai, apoi obosit intors la oral si finalizat ca si prima data. pt normal 10 cu felicitari.

 

atmosfera super ok ,servit cu ce vrei, muzica in surdina, dulap cu oglinda f mare in care sa vezi ce-ti face, super!

halatul 200h cu 2 fin, raport calitate /pret super ok, de revenit neaparat!

din ce am inteles, se muta pe la unirea si schimba si telefonul. cand revin va spun.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

incercati nr asta 0724465708 ( 0724.465.708 ) ( 0724.465.708 ) ( 0724465708 ( 0724.465.708 ) ) . teoretic ar fi pe la unirii, vezi postul de mai sus. eu nu pot merge...motive obiective

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Valentin, singura varianta s-o intalnesti este s-o vizitezi direct in cuibul in care presteaza acum (zona Tepes Voda).

 

Telefon activ nu mai are

 

Best,

S

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salutare

stiu ca v a  placut mult dameza si, facand ceva sapaturi am dibuit o.....nr de te actual e 0751401943 ( 0751.401.943 ), are tarif de 300 lei/ora, si, mai nou se pare ca activeaza intr un salon de masaj...daca o sunati,din ce am inteles, e preferabil sa intrebati de betty(noul nume de scena)

nu am capsat o inca, nu am poze noi,,dar stiu ca a facut ceva valva pe aici, cu ceva vreme in urma,si m am gandit ca v ar placea sa o revedeti....(ca la revelion tv) ;D

Link to comment
Share on other sites

Are o gramada de anunturi in AT

 

CARMEN, bruneta sexy si provocatoare ofer domnilor generosi clipe intime de neuitat , sex oral cu fin, anal, normal in orice pozitie, 69, cun., french kiss, plus multe alte mici fantezii, 27 Feb 11:00  0751401943 ( 0751.401.943 ) Bucuresti 

 

[attach=3][attach=2][attach=1]

 

PS: kristi2222, esti pur si simplu penibil cand spui ca tu ai "facut sapaturi"...

 

8676_0288d74d0ac72c9393e5fbebbad88d9e0c5722d9.jpg

8678_f05e4d62072483cc2ed95ed94e35b7cb37e54716.jpg

8680_e750d7ac323e33e7be0c1cca61c8d48146c7fc77.jpg

Link to comment
Share on other sites

MOSQUITO, daca erai mai atent la ce am postat, nu vorbeai aiurea....da,restul topicului este acolo,dar ia vezi tu ca gagica si a schimbat nr de tel....scopul postarii mele a fost de a anunta nr nou,nu de a mi aroga cine stie ce merite....acum putem,in sfarsit,da de ea,asta e tot....

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Carmen este pe cont propriu de cateva luni.

Locatie:  Presteaza intr-un apartament modest la parterul unui bloc din Berceni, zona Giurgiului, singura in locatie.

Fata: foarte tanara si frumusica.

Prestatie: oral de exceptie in ciuda varstei destul de fragede, normal si anal ok.

Scoruri: 250 ora 2 finalizari, 350 si cu anal.

Mie mi-a placut si o sa revin.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Inca un numar de telefon, tarif pe finalizare, anunt si poze noi:

 

 

 

Incall/Outcall studenta bronzata, nimfomana cu chef de nebunii, ofer clipe intime totale, oral neprot./fin.orala, deep, swallow, cunni., dus impreuna, pasiune/implicare, english speaker, poze reale, rog seriozitate 16 Oct 09:10

0731779220 ( 0731.779.220 ) / 0751401943 ( 0751.401.943 ) Bucuresti email: lovemistress69@yahoo.com 150 RON / finalizare

 

 

16837476.jpg 16837477.jpg 16837479.jpg 16837480.jpg 16837482.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Servit si eu, de curand (era pe lista de must have).

Nr. cel bun este 0731779220 ( 0731.779.220 ). Presteaza doar seara dupa 18:30 pana pe la 3-4 dimineata si in weekend dupa 11:00. Declară senin că face asta în afara vieţii de familie. Şi pe urmă îţi repetă cât de importantă este familia şi cum vine ea pe locul întâi şi abia apoi datul la buci. OK...

Locatia: apartament comunist prin Berceni. In anunturile din AT va apare inclusiv o harta.

Fata: hmm... In primul rand nu cred ca e ţiganca (mie îmi ies bube numai când le văd). E cel mult olteanca sau poate chiar bucureşteanca get-beget (ăştia oricum sunt corciţi în toate felurile la câţi turci şi fanarioţi au trecut pe acolo...  ;) ). E drăguţă şi ochioasă. Se machiază să arate cât mai "vamp". Machiată arată ca Lorena (fata ambasadorului). Nemachiată arată ca fata vecinului de la 5... Care cam ţi se pare că are faţă de curvă dar despre care ştii sigur că e minoră. Şi în plus e şi fata vecinului...  ;)

La corp e cam împănată. Are burtică. Dacă ar slăbi 5 Kg ar arăta senzaţional. Dacă se mai îngraşă încă 5 - o să se dea de-a dura!

Atitudinea: se povestea pe-aici că odată ca niciodată era într-un mare fel... Eu cred că între timp fata a trecut de la amatori la profesionişti. Programare respectată la minut (din aia cu sms cu 30 minute înainte). Declari din start cât vrei să stai (încă de la telefon), primul lucru pe care îl faci la faţa locului - plăteşti cotizaţia. Laboratorul: prosop întins pe pat + unul pentru ea + unul pentru tine. Toate au aceeaşi culoare (albastre). Pe raft mai sunt (probabil) încă vreo 20 la fel.  Rulat, curat, frumos. După ce achiţi cotizaţia, mândra ia telefonul în mână şi recapituleaza cu glas tare, de faţă cu tine, în timp ce setează o alarmă: "Deci, este ora cutare... şi ai zis că stai o oră... aşa... perfect!" Param-pam-pam! Ca la bordel, ce mai! ;) La mine cel puţin se cam rupsese vraja... ;)

Prestaţia: oral bun, cu de toate. Comparabil cu cel al Cristinei (Rahela). Nu atât de bun ca al Biancăi777 (NIMENI nu face un oral comparabil cu Bianca777). Normal OK-ish. Mie mi s-a părut cam lărguţă. Am văzut că nimeni n-a mai reclamat asta până acum, ceea ce este ciudat. Ori toţi antevorbitorii au nişte pule foarte mari, ori... mai bine nu continui că discuţia ar putea să dăuneze încrederii în mine... :D

Concluzia: la cât de săracă şi de căcat (mi se pare mie că) este în acest moment oferta de pe piaţa de profil... mândra intră în top 10. În alte condiţii, ar fi altă poveste.

 

Cordial,

 

TomaDaniel

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papuasul

Pentru cei care nu ati mai vizitat-o in ultimele 6 luni si o tineti minte din perioada Marriott:

- are mai mult de 5 kg in plus (fata de ce a scris Toma), eu am fost dezamagit de cum arata acum;

- este destul greu de prins si foarte enervant "interogatoriul" de la telefon despre cat doresti sa stai, daca o sa mergi sigur si sa nu intarzii, ca sa nu incurci programarile; destul de peste mana programul doar dupa 18.30;

- a devenit extrem de profi in abordare - ajuns la fata locului nu m-am simtit bine primit, parea pe graba treaba si in consecinta nu am mai ramas;

- nu este tiganca, cel putin nu cu gene la prima sau la a doua mana;

- locatia nu este in Berceni ci in zona de dupa piata Progresul; se ajunge mai usor din soseaua Giurgiului.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest ionut76

Nu cred ca mai este valabil numarul 0751401943 ( 0751.401.943 ). Am tot sunat, apoi i-am lasat mesaj daca este disponibila doar la hotel sau la locatia ei. Eu neavand loc, imi doream tare mult sa merg eu la ea. Nu mi-a raspuns in ziua in care i-am trimis mesajul, insa m-a sunat a doua zi, de cateva ori si eu nu am putut sa ii raspund, apoi pana intr-un final am vorbit cu o doamna, voce groasa, matura si m-a intrebat de unde am acest numar ... I-am spus ca il am demult in agenda mea si ca vroiam o intalnire cu Carmen. Mi-a spus ca o cheama de fapt Madalina si ca acest numar este al sotului ei si ca ea nu este o din aia (curva). Mi-am cerut scuze si am zis ca nu o sa mai sun la acest numar ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...