Jump to content

(V) Carmen Mariott reloaded 0751401943


skywalker
 Share

Recommended Posts

Dragilor,

 

gata, hai sa punem osu' la bataie sa recuperam  ;)

 

Introducere:

 

BRUNETA sexy si provocatoare,1.70, 57 kg, sani nr. 4 ofer domnilor generosi si manierati clipe totale de neuitat. Ofer si pretind discretie. Poze 100 % reale. Locatie lux in zona centrala,    20 Jun 12:23

0736163708

 

 

Intriga:

 

Bateam campii prin Bucuresti si avem o fereastra de o ora.

 

Intentionand sa merg la sigur si avand chef de o sedinta de amantlac si nu de futai sportiv sau teapa, am zis sa sun la Marina, caci eram in zona Marriott

 

Sun, raspunde, cer o intalnire si aflu amarat ca are programari pana la 5 (era vreo doua ceasul). Dar..ma invita sa o probez pe Carmen, colega noua, "bruneta, frumoasa, sanii mari, ai pe ce pune mana". Am agreat sa ajung in 15 min. Ajung, sun, apelez la interfon, poarta se deschide si ma intampina Carmen.

 

Cuprins:

 

Costumata in fustita si bluza cu bretele in care se consacrase Andreea. Pustoaica..frumusica rau, 1.65-1.70, carne pe ea fara a fi neaparat plinuta insa nici silfida, zambitoare, pe tocuri, cu niste pulpe foarte misto. In concluzie: m-am binedispus instant. Dam un 9 la aspect

Din bucatarie iese si Marina invelita intr-un prosop, ne pupam, schimbam doua politeturi si ne si luam la revedere, caci eu nu-mi mai luam ochii de la Carmen.

 

Intram in camera mare, cu oglinzi, o pun sa-mi confirme ca are 18 ani :) si dupa paharul cu apa, zobr la dus

 

Revin, o iau in brate, incepem cu un FK, foarte incurajat de pustoaica, mangaieri, alea alea si-i dau jos topul lasand-o doar in fustita. Sanii marfa din punctul meu de vedere, numarul 3-4, grei si naturali si placuti la atingere

 

1. Oral: frumos, cu usoare ajutari de mana insa nederanjant, cu incercari de DT de foarte multe ori reusite (in functie de pozitie). ne-ntoarcem intr-un 69 placut, tipa corect epilata, curata, fara arome. Nota: 8,5-9

 

2. Normal: punem prezervativul (cam mic, unul s-a si mototolit in incecarea de reluare) si o lipesc de perete. Ma primeste in ea cuminte, incepe sa miste din fund, gemete usoare, ii dau 2-3 palmute peste fund, tresare, dar nu comenteaza. In pozitia asta, cu fusta ridicata, privelistea era de-a dreptul incantatoare. O pun capra si continuam acelasi dute-vino. Incalzita fiind, am inceput sa ma joc cu celalalt orificiu, fara comentarii sau respingeri din partea ea. Imi sopteste ca pentru anal trebuie sa folosim lubrifiantul. Il ochesc pe noptiera, o lubrifiez si..nota: 8

 

3. Anal: Imping usor, tipa cabreaza, insa impinge la randul ei. Pe masura ce se lubrifia maresc ritmul si continuam intr-un anal iarasi foarte misto pentru vreo 10 min...nota 8

 

Punctul culminant/Deznodamant:

 

Auzeam din sacou telefonul care ragea deja a doua oara pe soneria Inamicului asa ca..

 

Scot prezervativul si o asez pe marginea patului pentru a o premia. La fel de cuminte, se joaca cu limba pe junior asteptand inevitabilul, pe care il accepta supusa. Dam 9, caci fata are potential. N-am stat sa urmaresc daca a inghitit sau mostenitorii mei au ajuns in servetel

 

Incheiere:

 

Fata merita. Daca va jucati un pic cu ea,daca nu sariti peste preludiu, primiti inapoi cu prisosinta. Clar de revenit.

 

Best,

S

 

 

  height=75 width=100http://img149.imagevenue.com/loc224/th_728034914_4626563_122_224lo.jpg[/img]height=100 width=75http://img175.imagevenue.com/loc173/th_728193679_4626564_122_173lo.jpg[/img]height=100 width=75http://img165.imagevenue.com/loc345/th_728282501_4626566_122_345lo.jpg[/img] 

   

0736.163.708

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • skywalker

    7

  • Salah ad-Din

    4

  • yamahar1

    3

  • kristi2222

    3

@alexander eu n-am o problema cu etniile, insa privind-o nu mi s-a parut a fi minoritara. pe viitor o sa ma uit la gingii :)

 

@Salah ad-Din O + N = 20 RON, iar analul vine cu 50 RON in plus

 

Best,

S

Link to comment
Share on other sites

Guest alexander

Jedi-ule...zau ca nici eu, dar asa, pentru edificarea situatiei....

p.s. chiar imi face placere sa compostez din cand in cand ceva exotic, via Ferentexas..:))

Link to comment
Share on other sites

A fost ceva timp de cand nu am mai vizitat vechiul forum si cand am vrut sa impartasesc o experienta WOW nu am avut unde.Dupa cum se stie sunt un fan al locatiei de la Marriott,unde din pacate Andreea nu mai presteaza deocamdata,insa nu stiu daca sa zic  chiar din pacate caci Marina are o colega de nota 10 din punctul meu de vedere.Tin sa specific ca la acest nr mai apare si o blonda,dar ea nu mai este de actualitate.Asadar,lecturand paginile eternei biblii am dat de o bruneta ce seamana foarte mult cu Andreea si am sunat sa vad daca nu este ea.Nu era ea.Mi-a raspuns o voce gingasa care isi detalia ca si servicii,oral neprotejat cu finalizare,sarutul permis si normal la pretul de 200 ron.Am stabilit o intalnire si cand am ajuns la locul cu pricina am fost intampinat de aceasta faptura in varsta de 19 ani,care are cam 1.70,55-56 kg,sani nr.3-4 si o fata draguta de copila inocenta.E mai slabauta decat Andreea,insa nu pot spune ca e mai slabuta si la servicii.Am inceput prin a servii o cola rece,dupa care a urmat dusul de rigoare.La revenirea in camera domnisoara am inceput a ne saruta ca doi iubareti iar apoi a inceput a executa un oral cu tendinte de deep si cu atentie sporita la oute.Am decis ca finalizarea sa nu fie orala deoarece ca si noutate in acea locatie,domnisoara ofera si anal(indexat cu 50 RON in plus) si nu pot sa regret nici o secunda ca ofera acest serviciu.Nu am reusit sa stau decat 35 min deoarece eram contra cronometru,insa cu siguranta voi reveni pt o tavaleala mai lunga pt a vedea cum se descurca si la normal.Mi-a lasat impresia ca ii place ceea ce face.Am inteles ca mai au o colega Alice,dar care se pare ca nu va mai sta mult.Bravo Marina pentru o astfel de prietena.La plecare am dat ochii si cu Marina urandu-i sa gaseasca cat mai multe astfel de prietene.Recomand cu cea mai mare "neancredere"!!! ;) o zi de vara calduroasa in racoarea camerei domnisoarei Carmen

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-295-150392332778_thumb.jpg

post-295-150392332779_thumb.jpg

post-295-15039233278_thumb.jpg

post-295-150392332782_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Yamahar1, cat este halatul? Am inteles, deocamdata ca analul inseamna 50 de RON in plus. In plus fata de cat?

Locatia este in Unirii, daca este colega cu Marina, nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest albandi

@yamahar, sa intelegem ca domnisoara pe care o recomanzi e cea din primul post?

eu am avut o experienta cu alice (0735642303) pe care nu o recomand mai deloc - pe scurt: suparata pe viata

Link to comment
Share on other sites

@albandi nu o stiu pe Alice,eu am fost la Carmen,care seamna cu Andreea in poze.Mi-a zis Marina ca mai au o colega care nu o sa mai stea prea mult,probabil Alice.

Link to comment
Share on other sites

am vizitat si eu pe Carmen.

 

e cu siguranta printre experientele foarte bune din ultimul timp. Pentru cei care intrebau daca e gitanes, sunt aproape convins ca nu e. E dragutica la fata, si vorbeste usor sasait.

 

ce nu inteleg e cum de nu si-a dat nimeni seama ca fata e extrem de gravida. Areolele marite maronii, sanii plini plus burtica absolut evidenta (pe un corp de altfel armonios construit, picioare subtiri, etc) arata ca fata e prin luna a 5-a sau a 6-a.

 

locatia e cea cunoscuta, de langa marriott, am fost intr-o camera ciudata, gen hol de trecere catre o baie, cu o canapea extensibila (nu din cale afara de comoda). muzica si ambientul luminat slab plus prezenta fetei au compensat insa rama de fier care mi-a intrat in coaste de vreo 3 ori.

 

Fata se implica foarte mult in ceea ce face, ii place mult sa se futa, si pe mine m-a facut sa ma simt excelent. Oral cu deep throat facut cu mare dedicare si rabdare, finalizare orala (nu a inghitit), normal in multiple pozitii, cu gemete si GFE extrem de ridicat. Anal nu am incercat, dar cred ca voi reveni pentru a o sonda complet pe tanara.

 

Dupa 1 ora si 2 finalizari, m-am dezlipit de 200 RON fara pareri de rau. 

 

Eu zic ca scrie RTH mare de tot pe ea

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest addendum

Carmen a fost un regal cum n-am mai avut de ceva vreme. Slava Domnului ca mai exista inca pustoaice carora sa le placa sexul.

Fiind un fan al stabilimentului de langa Marriott si avand un oarece fetish neimplinit cu femei gravide, am purces in graba. La fata locului am fost foarte incantat de privelistea de la gat in sus, care nu se vede in poze. O figura foarte fresh, cu un comportament care mi-a adus aminte de Andreea (as aprecia un PM de la cineva care stie de soarta ei). De la gat in jos e cum se vede in poze si adaug si eu opinia mea ca e insarcinata, ceea ce a facut ca experienta sa fie foarte kinky. Nu stiu daca e efectul hormonilor suplimentari, dar fetei ii place major ceea ce face, motiv pentru care ora a trecut in graba. Nu mai intru in detalii tehnice, caci devin prea particulare, dar ca sa intelegeti mai bine va zic ca se situeaza in galeria celor cu care simt ca o ora nu e de ajuns. Si nici lor.

 

A.

 

PS

Incercati sa nu va lasati prea tare pe burta ei.

Link to comment
Share on other sites

mi-a adus aminte de Andreea (as aprecia un PM de la cineva care stie de soarta ei)

 

Marina zicea ca Andreea o sa revina. Nu stia cand, dar nu s-a retras definitiv.

 

Maine o incerc pe Carmen. Mie mi-a zis direct de la telefon, fara sa o intreb, ca are burtica, pt ca e graviduta.

Link to comment
Share on other sites

Am fost azi, fata s-a sucit. A negat c-ar fi gravida. Asta si cu faptul ca nu are burtica mare, si pe deasupra fumeaza ca un turc (ca o turcoaica?) imi ridica un semn de intrebare. Oricum asta nu e important.

 

Prestatia a fost ok, dar nu m-a dat pe spate. Oral bun, DT, dar cam accelarat, n-a avut decat 2 viteze. Repede si mai repede. La normal nu se misca exceptional, se vede lipsa de experienta (mie mi-a zis ca face asta numai de 2 saptamani). Anal n-am servit.

 

In rest, numai de bine.

Pozele sunt reale, e dragutica rau la fatza, corp tanar, piele fina, sanii mari, arata de nota 9,5.

GFE maxim in schimb, e o prezenta extrem de placuta, incearca si reuseste sa te faca sa te simti bine. Am depasit ora, nu cu mult, n-a fost nici o problema (spre deosebire de Marina).

Per ansamblu m-am simtit foarte bine, e cu siguranta o experienta care merita incercata. Asta repede pana nu s-o strica, ca eu de-abia am prins o programare de pe o zi pe alta, ca avea agenda plina, iar cat am stat acolo a sunat telefonul in draci (era pus totusi pe vibratii).

 

Parere personala: e sub Andreea si Marina, dar nu cu mult.

Link to comment
Share on other sites

Incitat de "colegii" mei am fost la mandra,nu chiar spectaculos,pare a fi moldoveanca,de peste prut,sigur graviduta.Oralul de exceptie,normal " normal",o experienta in media superioara.Eu nu mai merg.

 

Incitat de "colegii" mei am fost la mandra. Nu chiar spectaculos, pare a fi moldoveanca de peste Prut, sigur graviduta. Oralul de exceptie, normal " normal", o experienta in media superioara. Eu nu mai merg.

Link to comment
Share on other sites

Bine ca v-am regasit,

 

In felul acesta am aflat de schimbarile aparute in laboratorul de la Mariott.

 

Am fost la Carmen :)! ( :) - a fi interpretat ca un zambet tamp )

 

Trecand pe langa coordonatele laboratorului pe care cred ca-l stim pe dinafara pot sa va spun ca a fost de departe cea mai placuta experienta avuta cu o ddc.

 

Inceputul a fost unul foarte important in desfasurarea actiunii ce avea sa urmeze, un preludiu preluuung plin de sarutari.

 

Carmen a fost extrem de implicata si reala, a raspuns plina de pasiune la saruturi si mangaieri printr-ul oral deosebit atat pe pahar cat si pe cescute. acest procedeu s-a finalizat cum nu se putea mai bine, intr-un deep throat. can spun ca asa s-a finalizat vreau sa spun ca acolo s-a finalizat... supeer. Pot sa va spun ca in acest timp si ea a avut parte de un orgasm.

 

In pauza, saruturi si maingaieri care au avut efectul de a scurta la maxim pauza si de a mari temperatura. Urmarea, un oral "catifelat" :), si  un oral cu 2 orgasme pentu ea si unul pentru mine.

 

Va spun ca d p meu d v este o ddc care poate pune foarte multa pasiune mai ales ca este foarte gravida si super excitata.

 

Ceea ce nu va pot transmite in cuvente este atmosfera cu adevarat speciala si legatura creeata.

 

Date seci:

- 1h, 60 min, 3600 s

- 200 lei

- 2 finalizari

- laborator ok

- papuci, prosop ok

- prestatie de zile mari mai ales ca am fost si la Andreea si la Marina in trecut. Carmen e peste

- E GRAVIDA!

 

Spor la cusut!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am revenit la Carmen.

 

Acelasi laborator tzipla de curat, prosop, apa de gura, geluri - fara papuci. De data asta am nimerit la camera de bastani, cea cu oglinzi.

 

Carmen mi-a parut putin mai distanta decat data trecuta (cand fusesem primul client din ziua respectiva). Asta nu a impiedicat-o sa presteze la un nivel foarte inalt, din nou - Deepthroat prelung cu inecat, luat toata pula frumos in gura, limbi elegante pe coaie, se excita credibil la cunnilingus. Apoi am futut-o pe la spate, putin deasupra ei, tinandu-ma in tot acest timp de burtica ei gravida (la modul atins / mangaiat / atent, nu altceva). Imaginea din oglinzile sifonierului cu bagaboanta insarcinata fututa miseleste pe la spate de un semi-necunoscut imi va dainui probabil mult timp in minte.

 

Ca fapt divers, in timpul preludiului am strans-o usor si repetat de un san, pentru vreo 30 de secunde. Am fost rasplatit cu cateva picaturi de lapte matern, cu care m-am grabit sa ma vitaminizez

 

Am terminat deep-deep-throat in gurita lui Carmen (care s-a inecat cu aceasta ocazie), am mers la dus, apoi m-am carat, dupa cca 50 de minute de futai de calitate

 

200 RON

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost. Am platit 350 de RON pentru 90 de minute de sex oral (deepthroat cu swallow), normal, anal, iar deepthroat. Ca fapt divers, ii curgeau sanii (probabil lapte?). Nu am gustat ca antepostatorul...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...