Jump to content

Salon Moulin Rouge - 0756806368 , 0734583855


Jockey
 Share

Recommended Posts

Am vizitat acest salon de vreo 3 ori de cand s-a mutat in Gheorgheni.

 

Niciodata nu am folosit numerele de telefon - am mers direct acolo si am sunat la interfon.

 

Locatie: o vila pe 2 niveluri, pe o strada paralela cu Pata; living mare - primesti o bautura la alegere (incl. tarie). Pe un schimb sunt 5-6 fete - 2 schimburi care se rotesc. 4-5 camere in care se presteaza cu 3 bai aferente. Curatenie peste tot - nimic de comentat din acest punct de vedere.

 

Pret standard 150 RON masaj cu finish ad-labam.

Am prestat de doua ori cu o dameza (numele nu conteaza pentru ca nu e valabil de la o vizita la alta) bruneta -160 / 50, sani mari si fermi. Foarte dulce la fata. Prima data a fost masaj fara alte chestii. A doua oara am facut cunilingus si ea o tentativa de oral ne - spun doar tentativa pentru ca doar a sarutat-o de cateva ori.

A treia oara am prestat cu o dameza blonda, inalta, aspect cabalin. Corp ok, sani mic, foarte plictisita. Fara atingeri, fara altceva.

 

Bun pentru cand pleci din club tarziu cu buzele umflate si putin (mai mult) afumat.

Am luat id-ul damezei de la primele 2 intalniri in speranta de a lega ceva la o data ulterioara. Am vorbit dar pana acum nu s-a materializat nimic - ma refer la servicii extra, in afara orelor de program ;) , dar sanse are fi. Id pisicutza_o ..Un avatar se poate vedea folosind imvisible. Poza reala.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Subscriu si eu la cele spuse mai sus referitor la curatenie. Ce mi-a placut cel mai mult este felul in care esti tratat ca si client.

Eu am fost acolo la o petrecere de burlaci, unde s-a inchiriat toata locatia. Locul e superb pentru asa ceva.

Distractia a costat 1.500 lei grei  pentru 10 oameni ( s-a negociat la kilogam  ;D )  si a inclus un show lesbi cu toata lumea de fata in centru altentiei fiind ginerica,  un masaj tot cu alea doua tot pentru ginerica  si cate un masaj pt restu. Partea buna a lucrurilor a fost ca am dus noi bautura.

 

Dat fiind faptul ca locatia e condusa de 2 surori, evident  una mare si una mica poate ne lumineaza careva daca a reusit sa o convinga pe cea mica ( Roxana ) macar la un masaj.  As fi recunoscator sa stiu cu ce momeala sa dau.

 

Doamnele Ajuta !

Link to comment
Share on other sites

A reusit cineva sa poarte o discutie normala pe messenger cu dameza? Eu am incercat insa singurul ei interes era sa afle de unde am eu informatiile despre ea. Bineinteles neaga orice legat de un salon de masaj.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu.  Din avatar mie imi seamana cu una care s-a prezentat drept Diana.  O sa intreb de ea, dau 150 lei si sper sa rezolv enigma.

 

 

Spor !

 

S-a mutat salonul !

 

Adresa noua, Strada Padurii nr 13.  Cred ca e fosta pensiune Esente.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

La  salon NU se face nimic mai mult decat masaj  cu finalizare manuala. Fetele sunt foarte stricte din punctul asta de vedere tocmai pentru a mentine afacerea legala.  Tine de tine daca combini fata la un numar de telefon pentru o viitoare intalnire in alta locatie.

Avand in vedere ca se presteaza acelasi serviciu totul tine de gusturile tale deci eu nu pot sa-ti fac o recomandare. Eu nu sunt capabil sa-mi aduc aminte nici un nume  ci doar forme.  Deci nu cred ca te-ar ajuta ceva de genu :  " aia mica "  :))

 

Have fun !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare confrati de futaciune.

Fiind in felegatie in Cluj si ramanand fara acces la net, am ales varianta veche de intrebat taximetristii. Mia fost recomandata locatia de pe padurii 13. Ajuns acolo, la receptie 8 fete destul de ok, primit o bautura la alegere, ales fata, una tatoasa si mers la tejghea. De ales varianta de masaj simplu 150 leuti sau cu surpriza la 200. Ales surpriza si urcat in camera. Dus eu, dus ea si trecut la actiune. Masaj de toata jena, dupa care stimulare prin lucru manual, pus preze si vad ca scoate ceva dintro cutie, cand ma uit mai bine, era o pizda de cauciuc, cica asta e surpriza. Enervat, am aruncat surpriza in coltul camerei si am cerut sa termine macar ad labam. Fatuca un pic speriata, a inceput sa fie mai maleabila, la inceput nu ai voie sa pui mana acolo, dar dupa iesirea mea nervoasa nu a mai comentat, asa ca iam bagat un deget in gaoaza, dupa care si in cur. A inceput sa se ude, dupa care sa infipt cu pizda in pula si am avut parte de un lady in top de toata frumusetea. La sfarsit dus eu, inainte de a iesii din camera ma rugat sa nu spun nimanui de escapada ei ca daca se afla ramane fara job si are mare nevoie de bani ca sa isi inmatriculeze BMW-ul recent adus de afara.

Nu a cerut extra bani si nici eu nu am plusat.

Bafta la toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Tocmai vin si eu cu un review  referitor la salon.

Este situat in fosta pensiune Esente de pe Padurii nr 13.  La intrare  o usa dubla,  un living spatios cu canapele, un living mai retras in dreapta  + 2 etaje.

Fetele sunt aceleasi cu mici schimbari.

 

+  acum baia e legata de camera deci, spre deosebire de fosta locatie  nu te mai intalnesti cu nici un confutador pe drum cu prosopul pe tine

+  am unde sa parchez masina  ceva mai jos  sa urc 10 pasi linistit fara sa iasa in evidenta masina. 

+ aceiasi curatenie impecabila a locatiei

+ aceiasi atitudine placuta a fetelor

 

- cabina de dus  infundata  cu suport pentru para de dus  rupt

-  camere cu mobilier defect, gauri in pereti, pat care chitzaie +  la un moment dat a batut cineva la usa fapt care m-a deranjat.

- acelasi pret 

-  cacatu ala de cauciuc l-am simtit si eu  si refuzat din start.  Am fost tenat de "surpriza" in momentul in care am intrebat in ce consta sau sa-mi dea macar un indiciu mi s-a spus ca difera finalizarea. Lucrul asta m-a facut sa plusez 50 lei fara sa ma gandesc la o pizda de cauciuc. Cand am vazut ca-mi pune prezervativ am zis ca e ziua mea norocoasa  dar nu a fost asa.

 

Prestatia a fost una ceruta de mine respectiv  mai mult axata pe masaj. Masaj executat ireprosabil

 

Au un jacuzzi in spate  si in plan o piscina  - revin iarasi cu ideea mea ca locatia este ideala pentru petreceri private cu baietii pentru ca, personal, consider ca 150 lei e cam mult pentru serviciul prestat mai ales ca nu au nici promotii nici fidelizarea clientului.

 

Pot oferii orice alte  detalii  imi cereti.

 

 

Doamnele ajuta !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fratele meu,  :)    tu razi  dar eu m-am socat !    Regia a fost cam asa:

 

Se apleaca fata dupa prezervativ, il desface, il pune.  In momentul ala aveam doua posibilitati:  Am dat 50 lei in plus pentru un oral protejat  sau am dat 50 lei pentru un girl on top -  lucruri ce meritau oarecum.

 

Se urca pe mine si se apleaca iar !  Duce mana la spate si simt cum ceva imi stange organu ... hopa  ceva nu-i bine  exista si o a 3-a posibilitate despre  care mintea mea in gandu ei  chiar nu avea habar.  Fix in acelasi moment, cu foarte mare talent,  fata simula  ( fiind pe mine )  un sex in toata regula dand din fund si miscand jucaria  intr-un sincron perfect.  Si mai are si tupeul sa-mi spuna, dupa ce i-am cerut sa o dea jos,  ca a avut un italian care nu si-a dat seama  si care a apreciat foarte mult faza crezand ca a avut parte de ceva natual :)))  cat de beat o putut fi  numa Papa Benedict  stie :))

 

Macar de era o pizda ce vibra,  una deaia ce-i 100 euro pe siteurile de profil

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Scuze, sper ca nu m-ai inteles gresit. Eu nu rad de tine.

Rad de situatie si ce le duce pe unele capul. Desi ai dreptate, e trist.

 

Te felicit pt. cum ai reactionat. Absolut potrivit.

Link to comment
Share on other sites

Personal am avut o exp proasta la moulin.

Afumat si baut dupa un club, aj acolo, ma pune sa astept sa fie fete disponibile dupa ce la tel mi s-a zis ca sunt "nu una nici doua".

Ok aleg o fata cu forme, intram in camera, ma pofteste la dush si revine dupa 15min in prosop.

Incepe cu masaj la talpe si de relaxare, asa si asa.

Dupa care la cel nud.

Atingeri permise 0, masaj ok, se pune o top si ma termina prin spate pe la fundu ei.

Trecusera max 20 min + cele 15 de asteptare dupa dusul meu.

Se aude batut la usa si zice ca gata.

Nu am insistat, eram cam ametit.

Am decartat 150ron inainte, am refuzat surpriza de 50 stiind de aici in ce consta.

Pt mine o exp slaba, nota 6 servicii atitudine timp acordat etc.

Binenteles pana au aparut fetele disponibile am asteptat in hol/living cu alti clienti. Nici vb de discretie.

Eu unul nu mai calc la ei

Link to comment
Share on other sites

@ Americanul:    normal ca nu te-am inteles gresit  deaia am pus un    "  :)  "

@ Zaq:  vezi dece imi tot promit sa nu mai mai duc baut ? Se profita de oamenii sub influente de orice natura. Hai sa si fim sinceri si sa recunoastem ca timpul devine mai relativ cand esti baut.  Nu zic ca nu ai stat o ora fix ...  dar e mai relativ timpul :)

Link to comment
Share on other sites

Corect- am luat tzeapa fiind baut.

Dar timpul e timp, ora intrarii si ora iesirii le am pe tel, doar stiu la cat am chemat taxiuri.

Asta e, personal m-am ars cu ei si aci nu mai calc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu am patito chiar atat de urat ca si tine , dar da recunosc si eu am avut o experienta proasta. La prima vizita totul ok , am gasit 3 domnisoare , am ales pana la urma una , am stat 45 de min , a doua oara mai nasol , exact cum spui am asteptat in hol alaturi de alti "colegi de breazla" , nici vorba de discretie , ma luat o fata pana la urma , hop la dus ca e obligatoriu zice ea, apoi masaj , relaxare mai nimic , erotic se plimba de 2-3 ori pe mine si ma mangaie , si hop top sare la finalizare , ce finalizare....sau la ce ca nu a facut nimic sa ajunga pana acolo , a tot sucito invartito da nimic , dupa 35 de min bate la usa , se ridica fata zice gata sa terminat ora si pa , ma scos afara. Nasol pt mine , da astea is regulile se pare ca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...