Jump to content

Adelina 0752782709


panda70
 Share

Recommended Posts

http://www.cta.ro/vad_anunt.php?id=97514&poza=AN_2_97514_DSC_0007.JPG

 

Domnisoara in discutie are o activitate mai veche in Constanta, dar pentru un timp disparuse de pe firmament.

Avand ceva timp la dispozitie si vazand anutul ei reaparut am hotarat sa incerc din nou serviciile ei.

Am chemat-o la mine acasa si am constatat o imbunatatire evidenta a siluetei, ceea ce m-a surprins placut.

Dupa dusurile de rigoare, am trecut la pozitia culcat cu ea deasupra.

Tehnica de sex oral s-a imbunatatit, acum dand atentie si zonelor adiacente.

Surpriza cea mai mare a aparut cand am trecut la pozitia misionarului si domnisoara a inceput sa se arcuiasca sub mine din cauza excitarii. Prima data am crezut ca se preface, dar modul in care se contracta, cum cauta penetrarea mai adanca si sincronizarea cu miscarile mele m-au convins ca era intradevar foarte excitata.

A fost o experienta mult mai buna decat intalnirile anterioare, apropiindu-se de un GFE maxim. Dupa finalizarea care ne-a adus pe amandoi le extaz, am intrebat-o cum a facut sa evolueze in acest fel. Mi-a spus ca vrea sa aiba mai putina activtate, dar mai buna, si a inteles ca in acest mod clientii ei se vor simti mai bine si este si pentru ea mult mai placut.

Pentru mine a fost o placere pe care o voi mai repeta.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...