Jump to content

Maseuza Diana de pe str. Horea


umberto
 Share

Recommended Posts

Buna fratilor,

 

chiar nu stiti nimiec despre domnisoara Diana care presta masaj erotic intr-un apartament de pe strada Horea, in apropierea garii CFR?

Era blonda, amabila, zambaraeata, nu te grabea etc. Chiar nu stie nimeni nimic despre ea?

Multumesc anticipat pt. eventualele informatii.

 

Link to comment
Share on other sites

NU INTELEG!!

au venit studentii.... si normal ca acum cresc preturile :|

DAR, au venit si studentele. Nu mai apare nici o prospatura? :)

 

Am trecut acum pe turzii si am vazut o tipa ALBA. Fiind un lucru atipic, am oprit sa o vad mai bine si sa-mi spuna preturile (80 oral, 100 normal, 130 combinat, 250 camera 1 ora). Oricum nu avem bani la mine, dar din curiozitate cum arata mai mult. Nici nu am incercat sa negociez nimic.

 

ARATA:

de aprox 22 de ani

Blonda inchis

aprox 165 inaltime/ 50-55 kg

si arata superb. era foarte draguta, avea dantura albita, tot ce vrei. Era curata si ea si hainele.

NU stiu cum de era pe strada...

 

din pacate nu i-am luat numarul de telefon, sa-l intreb pe google mai multe.

statea unde a fost reprezentanta BT Leasing, inainte de Luckoil.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salut...si eu am fost la ea odata, acum un an parca, si intr-adevar era o maseuza foarte buna, stia sa faca un masaj de relaxare de calitate foarte buna si avea un comportament de nota 10, cum foarte rar intalnesti in Clujul nostru, "oras cultural", unde totul e scump si "low quality"... Trist. La Diana, sincer m-as duce chiar si pentru un "simplu" masaj de rexalare, "neoriental". Eu nu caut sex contra cost, doar masaj, dar de calitate buna. Macar de nota 8. Exista asa ceva in Cluj? Nu prea cred.  Pacat mare ca nu stie nimeni nimic de Diana.  Probabil s-a lasat de masaj, dar poate numai temporar. Stiu ca pe vremuri imi zicea un amic de ea, si a mentionat faptul ca salonul respectiv avea anunturi doar in Piata tiparita, nu si pe varianta online. Poate informatia asta ajuta?

  O zi faina sa avem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...