Jump to content

pentru cateva zile in orasul tau langa hotel sheraton 0722893492


Oracle
 Share

Recommended Posts

Buna Ma numesc Rebeca am 22 de ani o Blonda sexy înaltă 170 , 54kg , Cauți ceva nou? Te-ai saturat de conturi false și sa fi grăbit încă de la primul contact?Esti un bărbat care se respecta și căruia îi place sa fie învăluit de pasiune , senzualitate ,elegantă și rafinament, ce pune accent pe discreție și seriozitate ? Atunci eu pot fi compania potrivită pentru tine .Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.Rafinamentul și senzualitatea se oglindesc in calitatea serviciilor mele.Daca esti un adevărat gentleman , totul vine de la sine iar întâlnirea noastră va fi una încărcată de momente frumoase.Garantez revenirea , deoarece îmi cunosc valoarea iar calitatea și rafinamentul ma reprezintă.Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.Doar un apel ne desparte, dacă stii sa apreciezi calitatea și bunul simt nu ezita sa ma contactezi. 0722893492

6a0c66dde44354d3342287d2258e9f6c.jpg1d78e29352210a2d8938d431d27fbd53.jpg5fa8919389b6b5c47076f2cec8fb9e5a.jpga2655f5c9ff56ba323965d043a33dab0.jpg451c4be0c407545b89e2e5194ebb6734.jpg

Publi24 Post

Link to comment
Share on other sites

E o olteanca chiar ciudata, colegul are dreptate!

La inceput nu am vrut sa raman, dar a facut o fata atat de disperata cand i-am spus ca nu prea imi da inima ghes sa raman, incat m-am induplecat sa incerc. 

Ca animal nu e rea, are pielea alba si fina, e miniona, slabutza, tate insa destul de moi, labiile foarte dezvoltate si elastice, a tras de ele cand am bagat-o de am zis ca le rupe. :)   Incearca sa se faca placuta (crede ea), dar in mod clar are probleme la mansarda! Nici un subiect de discutie, nici macar nu a auzit de criza cu Covid19 (asta acum o saptamana si ceva!). La oral s-a straduit ceva, dar fara prea mari sanse de reusita. Desi e miniona, e destul de larga. In atari conditii, nu am mai reusit a doua finalizare, si m-am retras fara nici o urma de extaz...

Ar merge pentru maxim o singura descarcare, doar pentru cine poate trece de problemele de la mansarda...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Accent de basarabeanca, normal protejat, oral neprotejat, tarife de 150/250. Sta pe calea Manastur 103, bloc g5. Cind am intrebat-o daca cumva asta e in Cluj, a zis NU si mi-a inchis telefonul.

Am sunat de pe alt numar, mi-a recitat aceiasi poezie. Cind am intrebat-o daca e din Bucuresti ( :) ), mi-a zis ca e din Cluj.

Cam tembela .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...