Jump to content

Carla bruneta Calea Turzii - 0746787552


a_lin
 Share

Recommended Posts

 

Fata are cateva anunturi pe site piata, dar nu face flood pe site asa ca repede dispare din vizor...

 

 

Buna, sunt Carla, o bruneta finuta de 21 de ani si te astept la mine sau la hotel pentru o ora de companie si placere, vorbim la telefon sau pe mess pentru mai multe detalii.

 

 

Email: carllla_sexy@yahoo.com

Telefon: 0746787552 ( 0746.787.552 )

 

 

Am vb pe mess si m-a aratat cateva poze care mi au atras atentie, am facut programare si dus am fost. Locatia: un bloc nou pe calea Turzii, imediat dupa benzineria MOL - aproape ca am ratat intrarea in parcare. Fata ma asteptea, micuta - in jur de 1,60, si chiar draguta, curata, imbracata in dress-uri cu banda, pantofi cu tocuri si ceva bustier... foarte sexy, asa li avea cerut-o. Trec pe la dus - ea avea facut inainte, gel ok, prosop ok, dar papuci de casa nix. A promis ca se va remedia, s-a mutat recent. Dupa niste generalitati trecem la activitati mai sportiva, am cerut sa incepem cu un cunilingus din partea mea, a acceptat chiar cu drag, pasarica epilat recent si dulce, placere a fost si din partea ea, se pare... apoi un oral protejat si executat corect, urmat de un doggy destul de reusit, are un vagin stramt cu un cur ferm, o adevarat placere... am terminat in caciula, ne am mai mangait un pic, mai stat un pic la conversatie, si plecat am fost. Pentru cam o ora de companie am lasat 150 ron, si dupa mine a meritat. Am inteles ca in cele 150 ron se poate si 2 finalizari, eu zic ca este foarte ok.

Daca mergeti pe la ea incercati sa va comportati frumos si veti avea partea de un moment placut, fata inca are de invatat dar e deschisa, se poate vorbi cu ea.

 

 

... si, ahem, stiu ca este primul meu post si ca criticiile vor repede apare, poate ca am laudat prea mult pe fata, dar eu m-am simtit bine, se vede ca tipa nu este tare 'rulata' si ca are potential.

Link to comment
Share on other sites

am vorbit si eu cu ea pe mess...confirm si pozele si discutiile peste media ddc-istelor din cluj. fata este mai noua in domeniu, iar la intrebarea mea daca face si orel ne raspunsul ei a fost un nu cu vreo 30 de `u`....pare foarte hotarata de acest aspect....lipsa de timp a fost principalul meu inamic sa o bifez pe carlita insa trebuie sa imi fac un pic de timp sa o vizitez.

Link to comment
Share on other sites

Am fost si nu am ramas. Sincer nu mi-a placut ca aspect. Mi s-a parut genul "fetei de centura" care si-a luat apartament... nu e urata dar nici nu m-a atras, asa ca am facut stanga imprejur si am plecat. Locatia: apart. curat nou, exact in spatele benzinariei mol de pe calea turzii un bloc cu 10 etaje albastru cu alb. fata a fost amabila, mi-a prezentat oferta : masaj 100 ron / ora, oral + normal protejat 150 ron / ora.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oameni buni, fatuca asta-i urata rau de tot  :o .

Am fost, am intrat, m-am uitat bine la faptura si mi-am cerut scuze pentru timpul ei si am intins-o de acolo.

A fost cea mai scurta vizita la o DDC-ista de pana acum.

 

La banii pe care-i cere gasiti ceva mai bun cu siguranta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

salut la toti,

e primul meu post, asa ca accept si critici.

 

 

Am fost de curand la d-soara. Sunat, facut programare, ajuns chiar in benzinarie la Mol pe turzii si sunat din nou pentru adresa exacta, dar ce se vezi, fata avea pe cineva care tocmai ajunsese si mi-a spus sa revin in 20 25 de minute. Am asteptat (ca boul) cu o cafea in fata si o tigara pe terasa la Tonight si cand s-a facut termenul +10 minute am sunat. Am urcat la ea si cand am vazut-o prima eticheta care i-am putut-o atribui a fost de "minge de fotbal / bila". Fata are un cap atat de rotund si mare ceva de neinchipuit. Foarte zglobie nici maca nu a intrebat daca vreau sa raman sau nu (pesemne ca toti ceilalti de inainte nu au comentat si au ramas). Stat cu ea si povestit la o tigara (la nivel conversational e de clasa a IX-a), am facut un dus (prosop minuscul si fara papuci - risc de spart capul pe gresie) facut sex (Op si niscaiva Normal) dat drumu repede ca nu mai aveam chef de stat, spalat rapid dupa si plecat.

La capitolul GFE (eu zic simulare) sta binisor, dar doar atat  eu nu is obisnuit sa mi se faca oral protejat.

Lasat 150 de lei la inceput si injurat apoi printre dinti ca nu si mai "cioban" si sa zic verde-n-fata duduii ca ii urata.

asta e, cine are maniere sa sufere.

 

 

Verdict: daca esti disperat sau i-ti plac minionele du-te, daca nu incerca-n alta parte.

 

 

PS: De o buna bucata de vreme sunt destul de selectiv cu ddc-istele (plimbat mai des prin Bucuresti).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...