Jump to content

blonda,marasti 0736540624


birmii38
 Share

Recommended Posts

Am fosti ieri da domnisoara ,are locatiea in marasti in blocurile noi de pe Mihali.Tipa are cam 170.54 kg apohimativ,are o atitudine faina si un comportament decent.Spune ca este de citeva zile in cluj si este de undeva din sud.MI-a spus telefonic tarifele 150 o finalizare O-N (oral se poate si nep) sau 200 ora.Eu am negociat cind am ajuns acolo la 150 ora.Eu cred ca merita incercata  cel putin odata.Bafta

Link to comment
Share on other sites

@birmii38, asa e , ieri nu era pe ciclu :D

 

Asta fiindca un vecin, a patit-o, insa cu cateva zile in urma. Explicatia fetei a fost "azi mi-a venit".

Acuma legand cele 2 chestiuni (momentele t0 si t1) s-ar zice ca e o eroare si inca explicatia "azi mi-a venit " sta in picioare.

Insa ... problema era ca dupa review-ul respectiv, au incercat unii sa testeze piata (daca sta la stop, sau merge pe rosu). Eu nu am prins-o la telefon. Insa tipa era gata - gata sa-i programeze pe oameni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi-a spus ca are 25 de ani,atitudine faina si este si foarte volubila.Accepta sarutul chiar il intretine este foarte lipicioasa ,se incalzeste repede si are o umectare naturala foarte faina.Gemete ,texte de genul (ce bine te-am simtit in mine) tot felu ,nu stiu cit este teatru cit este real dar este ok ii place ce face .Bafta

Link to comment
Share on other sites

Recent am calcat si eu in buduarul " blondei" pe care o cheama Carmen. Am sa incerc mai jos sa-i fac un scurt review:

- dimensiunile sunt cele specificate mai jos de birmii38 cu precizarea ca tipa are un corp de 8-9 si niste sani deliciosi, nici prea mari nici prea mici, in forma de para cu niste sfarcuri frumoase. Fatza este interesanta, unii ar zice ca-i urata, dar mie mi s-a parut simpatica mai ales cand se uita la mine in timp ce executa oralul.

- Atitudinea e foarte ok. Tarifele sunt cele de mai sus si nu am negociat pentru ca oricum vroiam sa stau doar pentru O+N si nu cred ca ar fi coborat sub 150 RON.

- Prestatia a fost super avand in vedere raportul calitate pret. Tipa se implica, ii place ceea ce face, nu se grabeste deloc si te face sa te simti bine. Oralul a fost executat fara prez. ( optiunea mea) cu atentie pentru OO si deep throat. Cand am trecut la normal i-am cerut sa stea ea deasupra, nu s-a grabit deloc si se misca super. Nu respinge sarutul daca il initiezi si accepta orice pozitie ii propui. De la inceput a precizat ca nu presteaza anal si mi-a placut asta la ea. Pusilica e curata si fara mirosuri/gusturi ciudate.

Locatia e ok, un apartament cu o camera in blocurile noi de pe T. Mihaly, baia e mare si curata. Are multe dus-geluri de unde sa alegi. Ca si minus ar fi prosopul mic care mi s-a oferit, adica nu un prosop mare asa cum folosim majoritatea la dus, si slapi de baie cu toate ca mi s-a parut ca era destul de curat pe jos.

Avand in vedere de ce ofera pentru pretul cerut eu zic ca merita un loc in RTH-ul de pe Somes, sper sa nu creasca tarifele sau sa coboare standardele.

 

Link to comment
Share on other sites

Ati vizitat vreunul pe tipa asta si pe Tania de langa podul Terapia str Fabricii?

As fi curios care e mai ok vazand ca au cam aceleasi preturi si is discutate mai nou aici.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Salutare! In urma cu cateva luni (nu mai retin) am fost eu la domnisoara in cauza, intrigat fiind de pozele afisate in anunturile din Piatza versiunea online. Destul de greu am reusit sa ma programez , banuiesc ca din cauza aglomeratiei din patul ei... Ajuns in apartament, locatia cea descrisa de colegi mai sus, stam la o poveste de 5 minute insotita deo tigara. Aflu ca nu e de prin zonele astea, mai exact din Bucuresti si ca nu prea mai avea de gand (in momentul vizitei mele) sa ramana prea mult prin Cluj. Nu am intrebat-o care ar fi motivul pt. ca nu m-a interesat. Mi-a destainuit preturile, adica 150 ora, 100 finalizarea. Ca si aspect nu e urata, poate o dezavantajeaza nasul putin cam lung, in rest buze mari si carnoase, sani frumosi, fund ...potrivit. Neavand prea mult timp la dispozitie, aleg o fin / 100 leutzi. Trecem pe vestita canapea alba, pe care are si pozele, putine saruturi, incepe cu un oral neprotejat bunicel, tendintze de deep, multa saliva... Ii propun un 69, cu care e de acord, dar... poate prea tarziu sesizez un miros .... nu prea placut de la pruna ei, de altfel corect epilata.... renunt la 69 dar nu renunt la oralul care imi placea. Am terminat destul de repede in guritza ei, dar nu a inghitit, ci a decartaat la baie. M-am imbracat si ... dus am fost, dupa ce i-am lasat cei 100 de lei dupa intelegere. Si daca ar mai fi ramas in Cluj, eu nu as mai fi vizitat-o, pentru ca nu mi-a placut deloc mirosul dintre picioarele ei. Ca raspuns pentru Birmii , nu cred ca se mai afla in zona noastra geografica. Toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...