Jump to content

Cristina (Alexandra?), Zorilor - 0743582978


rastafari
 Share

Recommended Posts

Anuntul este din piata, editia electronica si suna fix asa: Pret 100 LEI Pret 100 LEI Masajul este o arta. Finalizarea o placere! Combina-le intr-o sedinta incendiara! Te astept! Link unde se pot viziona poze, cenzurate insa la fata si pentru care nu sunt 100% convins ca ii apartin, insa sunt pe aproape, cel putin la nivelul pieptului. http://www.piata-az.ro/Masaje-orientale/Masaje-orientale/Detalii-Anunt/Nou!-100-lei-ora.aspx?AdId=3578140 

Am sunat, incitat fiind de poze si pret, am aflat ca anuntul este adevarat se executa masaj cu finalizare orala si normala la pretul de 100 lei ora, cate finalizari te tine...Am purces catre locatie.

Locatia: Zona Spitalul de recuperare, strada trascaului? sau ceva de genu. Apartament in bloc nou, corect, aranjat, curat, fara alte mirosuri neplacute. Camera micuta dar destul de ok, patul bun, cu un prosop de plaja pe el, unde au si avut loc nebuniile.

Dameza: Genul mai plinuta, sanii extrem de generosi, burta, unghii mari si ascutite, cercel in limba, epilata, curata, fara miresme neplacute. Singurul minus pentru mine...niste bubite in zona inghinala provenite de la epilatul cu lama (probabil).

Prestatia: Inceput cu un oral ne, executat corect, nu se grabeste, grija la OO, se joaca cu cercelul pe cap, deep throat, am continuat cu un normal protejat, misionar clasic, terminat in cauciuc. Pusilica de dimensiuni destul de generoase. Tipa era destul de excitata si si-a exprimat dezamagirea ca m-am terminat, spunandu-mi ca numai putin ii mai trebuie sa se termine si ea si mi-a propus un cunilingus...am refuzat din cauza acelor bubite, spunandu-i ca de obicei nu fac cunilingus (evident ca fac si imi place sa fac). Am plecat dupa aprox. 20 de minute, spunandu-mi ca ma mai asteapta.

Am decartat la inceput 100 lei, cum am spus se poate mai multe numere, mi-a zis si la sfarsit ca limbile o excita cel mai tare, si odata excitata se fute ca nebuna, deci aviz amatorilor. Accepta sarut. Nu face anal.               

Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru informatie si initiativa.

Cam cat % se regaseste in poze? Este mult mai plinuta decat se vede in ele?

 

 

Nu este aceasta poza mai aproape de realitate?

addsy.th.png

 

 

Sau aceasta? (avatar de yahoo al damezei pe care o suspectez si care a prestat in vara pe Ciresilor 8)

 

 

 

add11.th.jpg

 

Atasez pozele "originale" mai jos:

width=100 height=82http://img18.imagevenue.com/loc207/th_93127_ad_3578140_2_123_207lo.jpg[/img] ad3578140.th.png ad35781403.th.png ad35781404.th.png

 

Link to comment
Share on other sites

in prima poza cu siguranta nu e ea...o cunosc si pe blonda super tzatzoasa care obisnuia sa presteze pe ciresilor....acum nu stiu unde e. despre a doua, cea de la avatar....aduce mult mai mult cu realitatea. acum la o privire mai atenta sunt aproape convins ca pozele din piata sunt fake...plus ca in prima poza apare cu un pierce in buric iar eu nu am observat asa ceva...oricum sani mari are ;D

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum suna anuntul, a prestat intr-adevar pe Ciresilor 6 cu blonda Amalia (era locatia acesteia din urma). Blondina micutza cu figuri care initial a ajuns pe forum cand presta pe Frunzisului.

Pe Amalia o stiam, pe tipa asta mai plinuta nu, dar anuntul e identic

Link to comment
Share on other sites

Poza din avatar este a ei, celelalte pot fi ale ei dar fffffffff mult lucrate.Este mult mai plinuta decit in poze.Anul trecut lucra la parterul unui bloc pe rapsodiei.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Avea anunt sponsorizat (cu poze in chenar) pe piata-az, dar FIX azi nu am mai gasit anuntul pe piata-az online. O fi expirat termenul de plata :D

 

Incearca asa: 

  bruneta de 22 de ani

Bruneta de 22 de ani te astept la un masaj erotic cu finalizare

 

garantata! Suna si nu vei regreta ca ai fost pe la mine! Igiena si

 

Discrectie maxima

Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email: nana_nana@yahoo.com

Telefon: 0742289376 ( 0742.289.376 )

    Vizualizat: 447

Modificat: 0

Comentarii: 0

Data: 03-01-2012, 16:15   

 

si zi-ne noutati :)

 

Link to comment
Share on other sites

da, e bun numarul asta. mi-au raspuns la tel.si le-am vizitat.

referitor la poze: cea de la avatar e Cristina si in pozele 1 si 2 e cealalta fata (Dana s-a prezentat). Daca la poza 1 pot gresi, la poza 2 e ea sigur, doar ca e vopsita bruneta. Se vede in poza, in spate este o oglinda mare de la dressing, exact asa e camera cu pricina si fata corespunde gabaritului si formelor anatomice. Tarif: 100 lei / oral NP + normal P.

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...