Jump to content

Salon Red Lips http://www.salonredlips.ro/


kalajnikow
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalajnikow

    4

  • Americanul

    4

  • Jockey

    2

  • marius_69

    2

Deci fratilor GRIJA MAAAAAAAAAAAAREEEE!!!!!!!!!!!!!

 

 

Am auzit ca in acest salon presteaza o fata cu HEPATIA B/C nu stiu exact care. Nu am dovezi sa imi sustin afirmatia (nu mi-a arata nimeni rezultatele analizelor medicale).

Nu stiu cum se cheama fata doar atat ca este o bruneta. 

 

 

Fiecare face cum vrea, eu unul nu mai dau pe acolo nici platit. Problema e alta, cand o sa citeasca postul acesta fata probabil se va muta altundeva....

 

 

(pentru necunoscatori... Hepatita B/C se transmite si prin saliva)

 

 

Recomand tuturor sa isi faca niste analize de sange, nu coasta mult.... (daca un client a luat si a fost pe la alte saloane... doamne feri nici nu vreau sa ma gandesc)

 

 

Inca odata spun ca sa nu fiu acuzat de cine stie ce... Nu am dovezi dar eu unul merg sa imi fac analize si o las mai moale cu masajele pana se clarifica situatia

 

 

 

 

Edit: Frate de peste Tisa .....dar si de peste Nistru: ce spui tu aici e un truism - afla ca la majoritatea saloanelor ai sanse sa dai peste o prestatoare bolnava. Hep C si B poti sa iei si la restaurant daca n-au spalat aia vasele. Daca vrei ddc sanatoase 100% mergi in Austria sau Germania unde primesti analizele la zi cu nota de plata. Ce scrii tu aici imi suna a OTV in direct si in reluare.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eu am fost la acest salon intr-o sambata noaptea in jur de ora 2.erau vreo 10 domnisoare toate dragute si aranjate numai gata pt distractie.am ales-o o domnisoara bruneta...parca Adela se numea.am urcat sus in camera unde totul a decurs bine.dusul de inceput,bautura din partea salonului,asternuturi curate si muzica buna.adela a inceput clasicul masaj de relaxare...foarte bine executat,urmat de masajul erotic si finalizarea..laba trista ca altceva nu presta desi am plusat.nu mi-a placut ca desi avea o putilica minunata nu ma lasat sa o sarut si nici sa bag degetelui.dar fata arata extraordinar,brunetica,inalta cam la 50kg...este o persoana cu care poti sa porti o discutie si cu care nu te plictisesti.masaj executat foarte bine.o sa o mai caut:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...