Jump to content

Salon Red Lips http://www.salonredlips.ro/


kalajnikow
 Share

Recommended Posts

Ati fost careva la acest salon? Eu am vazut doar pozele de pe site-ul lor si am ramas afis, daca si in realitate arata asa fetele.... Cred ca am sa merg saptamana asta am sa revin cu un post. Dar in cazul in care un alt amator al placerilor din Cluj a fost deja sa ne impartaseasca experienta. Sa stiu la ce sa ma astept.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kalajnikow

    4

  • Americanul

    4

  • Jockey

    2

  • marius_69

    2

100% ca nu sunt reale! sau hai sa le zicem ca le-au pus cu "titlu informativ"!

se vede de la o posta ca sunt playmate-uri

au si anunturi in piata unde precizeaza ca poza e reala! (unul singur am gasit asa)

probabil acum pregatesc site-ul!

Link to comment
Share on other sites

Pai daca procedeaza la fel cu fetele atunci eu zic sa lasam pe altii inainte. La fel cum testeaza site-ul pe clienti tot la fel or fi prima mie de clienti pe post de cobai sa-si intre fetele in mana?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un site foarte reusit, nimic de zis, niste tipe absolut superbe atat pe fundalul site-ului sau pe prima pagina cat si la galeria foto, insa NU SUNT REALE!! Sa fim seriosi, cine s-ar poza cu fata si ar accepta sa se expuna chiar atat de mult? si in primul rand, cine le-a gasit pe fetele astea una si una? In mod cert e doar o strategie de a atrage clienti, dar si cand ajung la fata locului si constata ca a fost o mare pacaleala, a doua oara in mod cert ca nu se mai intorc . Cu siguranta o sa sun si o sa-mi fac o programare. Concret, mai multe detalii, dupa ce fac o vizita in cursul saptamanii. 

Link to comment
Share on other sites

Deci, cum spuneam, am avut ocazia zilele trecute sa trec pe la salonul acesta si am zis sa va impartasesc parerea mea. Locatia "salonului" e Matache Imre  cu un disponibil de 4 camere in care se gasesc 6 fete. Peste tot dau anunt ca sunt 25 de fete, dar de fiecare data cand am sunat si inclusiv in ziua programarii mai mult de 6 fete disponibile nu sunt deci clar ca e vrajeala numarul mare de fete cu care se lauda. Desi la telefon cand le ceri sa se descrie fetele par ok cand ajungi la fata locului constati ca sunt "cam iesite din forma" sa nu zic grase si vai de viata lor. Precaut, am cerut sa ma lase sa vizitez toaleta. Au bai in camere dar in cea in care am intrat par pe gresia umeda si pe cada urme de mizerie. Ies din baie si arunc o privire spre pat, cearceaful patat si cu fire rebele (a se citi floci) pe ici colo si un prosop care mirosea urat. Masajul cica e 150 ron dar nu eu unul nu m-am riscat avand in vedere ca fetele sunt second hand gen calea turzii si conditiile de igiena nu sunt pe placul meu. M-am scuzat ca am primit un telefon si am plecat in graba. Verdict: NU RECOMAND!

 

 

edit by calaretul8

 

 

Te rog fara adrese exacte. Am corectat eu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am calcat si eu pragul acestui salon, vineri pe la 1 noaptea....erau vreo 6 fete disponibile, foarte plictisite, am ales-o pe Ramona, 19 ani declarati, sani foarte frumosi...Masajul a constat de fapt in 2 labe executate destul de ok, fara alte contacte, chiar daca am plusat cu 100, mai apoi 150 lei pentru o finalizare orala sau normala....tipa accepta cunilingus, saruturi, penetrari cu degetul. Am decartat 150 lei, la inceput, am mai aflat ca sunt vreo 17 fete, au 23 de numere diferite prin piata...nu aveau servetele in camera unde am fost eu iar podeaua de la baie era plina de apa....eu nu mai revin!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dragi colegi, am mers la salonul Red Lips saptamana trecuta dupa o discutie telefonica cu receptionera careia ii comunicasem ca doresc un masaj

sado. Ajungand la salon am gasit usile deschise, asa am avut ocazia sa vad fetele prostinduse. S-au prezentat fetele dispuse sa faca masaj sado

eu o alesesem pe Laura care nu a parut incantata ca va trebuii sa presteze un masaj sado pe cand o alta colega de a iei Ofelia si-a exprimat nemultumirea ca nu o alesesem pe ea (avand chef sa se joace). Le-am spus ca atunci daca nu se vor supara imi schimp alegerea de la Laura in favoarea

Ofeliei la care fata s-a speriat ca isi va supara colega, eu iar am intors-o ca la Ploiesti si le zic sa nu iasa cearta merg cu Laura la care ea se enerveaza nespus de mult strigand ca atunci ea nu mai vrea sa mearga cu mine. Pana la urma am mers cu Ofelia.

 

 

Era clar ca domnisoara avea experienta in domeniul BDSM dar nu era pe gustul meu, e greu de explicat aici celor care nu au experienta in acest domeniu dar oricum o recomand celor care cauta ceva pe aceasta nisa in orasul de pe Somes.

Link to comment
Share on other sites

Ajungand la salon am gasit usile deschise, asa am avut ocazia sa vad fetele prostinduse.

 

Adica erau cu clienti in camere si erau usile deschise putandu-se vedea cum belesc belengherul?  :-X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Scuze de raspunsul intarziat. Presupun ca te referi la descriere fizica.

Eu as spune ca e etnie conlocuitoare (tiganca) dar nu as spune ca este un dezavantaj fiind curata si se comporta civilizat. Are burta (mare minus la mine, cat de mica o fi) inaltimea in jur de 165cm greutate as zice 56-58 kg. Evident bruneta cu ochi negrii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Am vizitat acest salon intr-o dupamasa, de curand.

Dintre fetele din multele anunturi de pe site, doar Bella era prezenta (fata care isi arata si chipul in poze). Tare plictisita a spus ca trebuie sa mearga sa isi cumpere tigari si ca nu presteaza.

In afara de ea mai erau inca 3 fete in cuib. O blonda banala - stearsa (nu o tii minte cred, nici daca o vezi de cateva ori) imbracata in straie de actiune; o satena volubila, draguta care palavragea verzi si uscate, si inca o stena inalta cu un corp de nota 10 as spune, in mod evident antrenata prin strainatate (Italia din spusele ei). Numele nu le-am retinut, oricum se schimba destul de des.

Am ales un masaj nud cu aceasta din urma pret 130 RON (dat fiind faptul ca era dupamasa - seara pretul creste la 150). Desi mi s-a spus ca sunt permise atingerile etc, ajunsi in fapt, fata m-a atentionat sa nu o ating jos si s-a scuzat ca are un OB. In acel moment pasiunea s-a cam dus pe apa Sambetei iar prestatia a fost una banala.

Locatia este o vila in apropriere de strada Brancusi, pe o straduta paralela, aranjata in aceste scopuri - fiecare camera are baia ei.

Nu am vazut mizerie asa cum s-a vorbit mai sus.

In piata-az sunt multe anunturi apartinand acestui salon. Ca sa vedeti cui apartin anunturile, face-ti click pe "Arata toate anunturile acestui utilizator" si puteti vedea daca anuntul care va intereseaza este postat de acest salon, sau altele (numerele de telefon difera! )

 

 

Nu cred ca mai revin avand in vedere taramurile noi de explorat :)

 

 

 

 

Later edit:

 

 

Am revenit totusi, din lipsa de timp. Am ales-o pe Sabrina, o pustoaica cu o fata perversa. Corp frumos, sani mici dar erectili. Masaj bun, cunilingus, permise atingeri, etc. Am platit 130 pt un masaj nud timp de o ora. Mi-a placut.

 

 

Ca sa va faceti o idee, in cuib am gasit cam 2 fete din ce se vede prin pozele din piata, si restul umplutura- destul de banale ca si aspect (sau chiar urate)

 

Latest edit:

 

Am revenit dinnou din cauza proximitatii. Am incercat o tipa venita din Oradea - Larisa. Destul de boring experienta. Am facut un masaj nud la 40 de minute - 100 RON. Exista si optiunea aceasta...

 

Latest latest edit:

 

Am facut o programare la Alina - cele mai rasarite poze de pe site, dupa parerea mea. Lucreaza doar ziua si daca nu faci progrmare in mod expres sunt slabe sanse sa o prinzi disponibila.

Tipa corespunde pozelor si in plus are o atitudine faina, la care eu unul nu m-am asteptat - vazand pozele. Face cam de toate mai putin zecs. Experienta a fost una foarte placuta, pentru prima data beneficiind de tigare, masaj si quality time, dupa ce am terminat desi se auzeau batai din usa (time's up).

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Gasiti acolo sex salbatic...calea turzii mutandu-se intr-o locatie mai buna...m-am speriat cand am mers, numai tiganci, urate, grase, stirbe...nici vorba de fetele de pe site...daca doresti sex e ok, iti iei masaj la jumate de ora, marci banu in camera la fata si iti face meniu complet...fetele servesc si la domiciliu pentru suma de 250...sincer doar pt o mu** m-as mai intoarce in jegul ala...The Best BORDEL in the city

Link to comment
Share on other sites

Suni...au 7 mii de anunturi, ca nu mai scapi de ele numa madach auzi...intri in lacas, achiti la safa si apoi iti imaginezi cam ce gurs vrei sa ti-o suga...cateva sunt acceptabile...la camera discuti cu fata, negociaza cat poti, ca au scoruri de se cred dragusance toate...da si cu 50 iti fac o scurta...centurista tot flamanda e....daca iei ceva mai de calitate te ajunge in total cu masajul si 300 400 ron...ce nu-mi place ca te expediaza...ca vrei sau nu tot out esti...si sa ai grija ca eu am patit-o ma expediat la dus, dar fatuca cred ca uitase de apa de vreo sapt...spor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

am fost la acest salon in urma cu 2 saptamani....am gasit anuntul in piata,am sunat si domnisoara care mi-a raspuns mi-a dat detaliile necesare,pret 150 lei o ora cu o domnisoara,masaj erotic nud....mi-a specificat ca este fara contact sexual...asta nu mi-a placut dar am zis ca una este ce se vorbeste si altfel sunt lucrurile la locul de fata cu fata in camera.am fost de 4 ori la salon inainte si de doua ori am facut sex.eram pus pe fapte mari si am zis ca merita sa incerc.am ajuns la usa locatiei,am avut o intampinare cat de cat placuta...o doamna bruneta,draguta la vreo 40 de ani dar numai buna....nu presteaza doar incaseaza.am intrat intr-un living destul de primitor unde au aparut 6-7 domisoare,toate erau dragute .o blonda care vorbea destul de mult dar numai porcarii...nu cred ca avea mai mult de 8 clase si restul brunete....am retinut Alesia,Natalia parca,Niki si Adela.Mi-a luat imediat ochii Adela...o brunetita cu un corp superb si cu picioare minunate...parca nu se mai terminau:P.am schimbat cateva vorbe cu fetele si am observatca Adela pe langa ca era minunat de frumoasa avea si un vocabular foarte elevat....iti dadeai seama imediat ca este inteligenta si foarte speciala.Am luat-o la un masaj....dar imi ajungea si pur si simplu o discutie de o ora...era o prezenta incantatoare.Ajunsi in camera ne-am dezbracat,am intrat la dus...primul eu si pe urma ea.Dezbracata era mult mai draguta decat imbracata:PA executat un masaj de relaxare...nimik de comentat,mi-a placut,si partea erotica a fost de asemenea spectaculoasa.Am plusat 300 lei pentru o partida de sex....dar ma refuzat categoric...chiar s-a simtit jignita,am plusat 400 chiar o doream,eram infierbantat bine...dar nimik.mi-a zis ca face masaj pentru bani dar nu face sex pentru bani.i-am propus o intalnire in afara salonului dar ma refuzat categoric spunand ca nu isi combina viata personala cu cea de la salon.poate prindeam o partida de sex daca alegeam alta domnisoara dar chiar daca mi-a executat doar o laba am fost multumit si chiar incantat de prezenta ei adorabila.o sa ma intorc la ea ori de cate ori voi mai face escapade de genul...chiar daca nu face sex.Va recomand cu drag salonul...eu am gasit curatenie,fete dragute si o primire placuta.

Link to comment
Share on other sites

... mi-a placut,si partea erotica a fost de asemenea spectaculoasa.Am plusat 300 lei pentru o partida de sex....dar ma refuzat categoric...chiar s-a simtit jignita,am plusat 400 chiar o doream,eram infierbantat bine...dar nimik.mi-a zis ca face masaj pentru bani dar nu face sex pentru bani.i-am propus o intalnire in afara salonului dar ma refuzat categoric spunand ca nu isi combina viata personala cu cea de la salon.poate prindeam o partida de sex daca alegeam alta domnisoara dar chiar daca mi-a executat doar o laba am fost multumit si chiar incantat de prezenta ei adorabila.o sa ma intorc la ea ori de cate ori voi mai face escapade de genul...chiar daca nu face sex.Va recomand cu drag salonul...eu am gasit curatenie,fete dragute si o primire placuta.

 

Fain, fain de tot.

Si marmota ce facea in timpul asta? Tot cu staniolul si ciocolata?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Moculescule,

 

De ce nu te intorci in fieful care te-a consacrat ? Absolut toti te asteptam cu interes si afectiune.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...