Jump to content

(V) 100 - CAMELIA 41 ani - 0733148658 0733614581, Calea Mosilor


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Am fost si eu acum ceva timp la Camelia.

Cu mine s-a comportat foarte frumos.

Apartamentul este curat, baie curata, normala, gel de dus de unica folosita (doza mica), prosop curat.

Inceput cu un oral foarte interesant, cu tendinte de deep. Dupa ce am pus-o capra si i-am facut un analingus de imi intra toata limba in fundul ei :) (foarte frumos fund), tipa s-a relaxat total.

Dupe ce am intors-o pe spate si i-am mai facut putin cunniligus/analingus, tipa a zis ca vrea si ea si a inceput cu supt de oo si analingus mie. Demential, pentru cine este amator. Accepta (si chiar vrea) sa o impingi de cap sa iti bage limba in fund calumea.

Dupa ce mi-a facut si ea mie analingus si oral vreo 15 min, am finalizat intr-o pozitie interesanta de sex intre sani/sex oral, pe sani, fata, buze.

 

Platit 100 lei.

 

Am zis ca revin, dar de fiecare data am zis sa incerc si altele (gresit, de cateva ori).   

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • giolgaugigi

    4

  • gerontosaurusRex

    3

  • Belkin

    2

  • Primaru1

    2

Am fost.

 

1. Nu vă aşteptaţi la cine ştie ce frumuseţe - are o siluetă frumoasă, sâni mari, dar foarte lăsaţi, şi la figură aduce cu Marina Almăşan. Fiindcă aşa e obiceiul cu notele, să zicem că înfăţişarea e de 7.

 

2. Locaţia e tot blocul din apropierea intersecţiei M. Eminescu. Apartament aşa şi aşa, baia era curată, mai multe geluri de duş. Aici merită 8.

 

 

3. Nu face anal. Face FK şi dă de înţeles că îi face plăcere, caută să fie mângâiată şi răspunde în acelaşi mod, un oral bunicel punctat cu sex între sâni. Cooperează foarte bine în poziţia clasică şi ea deasupra, în alte poziţii e cam inertă. Foarte curată, din punctul ăsta de vedere nu i se poate reproşa nimic.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut,

am vizitat-o pe doamna, confirm cele de mai sus.

Locatie Stefan cel Mare cu Eminescu, locatie curat. Doamna arat bine la varsta ei, sanii mari si lasati, dar foarte buni la bagat pula intre ei si ejaculat, nu accepta ejaculare oral si nici anal.

FK la greu, lasa impresia ca se implica, o ora placuta, fara graba.

Pizda stramta si placuta.

As aprecia daca ar avea si putina initiativa, face doar ce ii ceri.

In concluzie, pentru cine apreciaza MILF un raport foarte bun pret/calitate.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Am vizitat-o si eu.

Locatia este pe Mosilor, bloc cu SensiBlu la parter, intrarea se face prin spatele blocului. Toti dau drept reper intersectia cu Eminescu, dar asa cum e pozitionata locatia, acolo e mai degraba intersectia dintre Mosilor si Traian. Ma rog, tot aia.

Doamna e descrisa in toate posturile anterioare, asa ca nu ma voi repeta. Doar ca pozele nu au fost reinoite, parul i-a mai crescut putin, dar e tot roscata, si, evident, aceiasi ochi calzi si frumosi.

Ma asteptam la mai mult (multe) din partea ei, dar totul s-a incadrat in tiparele mentionate de ceilalti participanti : preludiu cu Fk, sarutari pe corp, lins sula in toate directiile si pe toate muchiile, atentie la oua si la toata zona adiacenta. Oral fara prezervativ, dar cu finalizare corporala. Normal in orice pozitie vrea (si poate) muschiul  tau : ea deasupra, tu peste ea, tu pe la spatele ei. Sta fara sa zica nimic, nu se plinge ca ar fi obosit.

Tariful e de 100lei pentru o ora, sau o finalizare. Nu accepta mai putin. Nici nu am incercat sa-i propun.

Am vazut si tipe mai misto zilele trecute, la care n-am ramas. La ea am ramas mai mult pentru ca are multe comentarii pozitive. Aspectul e sub medie, dupa mine.

Oricum, locatie e decenta (nota 9), are prosoape curate, ea e ok din punct de vedere al igienei.

Ca prestatie, oral de nota 8, normal de 7, atitudine de  9.

Toate bune.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

desi am fost de mai multe ori la doamna, ultima prestatie merita de mutat la tepare.

Motive:

-am facut programare cu 30 minute si in fata blocului imi spune sa astept 15 minute ca a ajuns un client vechi si nu l-a putut refuza;

-dupa primul numar care s-a desfasurat in 20 minute, raspunde la telefon si il planifica pe urmatorul peste 15 minute. Raman blocat caci platisem pentru o ora si o intreb daca vrea sa o futem in grup? la care imi zambeste ca tuta si imi raspunde ca avem timp si pentru al doilea numar.

-asta pe langa ca sta ca o gnaflabila, exact cum o pui si in 5 minute este rupat de oboseala.

Eu o scot din lista.

Bafta

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Creda ca pretul il face dupa cate telefoane primeste in ziua respectiva, cand e aglomerata creste pretul.

Oricum nu pretul de 150 este prea mult pentru ce ofera, la 100/h merita incercata pentru facefuck si analingus.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Salut

Am trecut astazi pe la doamna

Locația pe Moșilor foarte aproape de Eminescu 

Tarife 100 finalizare oral normal oral neprotejat sau 150 ora ...dar fara finalizare ( mai bine zis nu a vrut sa finalizez oral .... Cei drept ma anunțat de la telefon .... Dar daca insistam cred ca accepta )

Ajuns ...dus ...sărit in pat trecut la oral ... Nu prea se implica ...o ia toată in gura ...la cerere se ocupa de ooo si cum sunt amator anilingus am împins-o usor spre

zona crepusculara ... Sa conformat si a inceput sa ma lingă ... La inceput mai timid dar dupa a fost ok .... Am trecut iar la oral si am inceput sa o penetrez cu degetele in pasarica si in funduleț concomitent ... Na comentat am continuat asa vreo 10 min dupa care m-am ridicat si am luat-o la un facefuck dar tot ezita spre disperarea mea sa nu cumva sa imi dau drumu in gura ei ..... Nu vroiam decat sa o stropesc pe fata asa ca , cand a venit momentul am scos-o si ... Un jet pe țațe ( care erau cam lăsate ) si dupa următoarele pe fata din greșeala ...[emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]

Nu a comentat sa dus la baie sa se spele ... Si cam asta a fost

Locație 7

Corp 6-7

Oral 7

Normal nu am facut

Mai trec pe la ea doar daca nu gasesc ceva mai ok ....

Cu astea fiind zise va doresc trageri multe si bune !!![emoji39][emoji39][emoji39]

Întrebare

Cunoaște-ți dame prin zona Colentina , Obor , doamna Ghica care sa merite a fi vizitate ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest papuasul

Face si oral NP, evident cu textul "in functie de igiena" insa nu accepta CIM si la sarut este destul de retinuta. Insa daca ea considera ca igiena este ok si este in toane bune face un anilingus bun. Conteaza si un +50 leuti decartati inainte :)

Si o completare care are legatura nu doar cu ea: reuseste sa se mentina in limite normale cu greutatea fata de alte "pustoaice" care au cam mancat bine anul asta si se vede.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...