Jump to content

zalau


quark
 Share

Recommended Posts

desi ma asteptam ca in mecca palincii (sau tuicii dupa vorba bastinasilor) sa fie si alte surse de pierzanie m-am inselat profund! se vede ca vorba cu suma viiciilor e adevarata: oamenii astia sunt prea ocupati cu palincile, nu mai au timp de femei.

deci: exista 2 locante in care cica se face striptiz (daca nu sunteti din zona apelati la un taximetrist altfel nu o sa le gasiti): primul e in oras al doilea in camp pe drumul de satu - mare.

- locanta din oras: cand am ajuns eu (pe la miezul noptii) nu era nimeni in afara celor 3 dansatoare una mai urata ca cealalta. am asteptat cam juma' de ora cu speranta ca se va anima un pic atmosfera. nici poveste de asa ceva. evident cele 3 "printese" au incerca rand pe rand sa ma convinga de un "dans" la separeu unde contra a 300 lei as fi avut dreptul sa le dau limbi! aveau si o super oferta cu sex oral si normal, dar numai la ele acasa, dupa ora 5 dimineata si contra a 500 lei. din pacate (ptr ele!) toata palinca din zalau nu m-ar tampi in halul asta!

- locanta din camp: initial am crezut ca taximetristul si-a pus in gand sa ma rapeasca - m-a dus nene dincolo de o zona industriala semiparasita, dincolo de gara la un "club" situat la etajul unei spalatorii auto. aici atmosfera era mai calda, fetele erau mai dragutze dar din pacate pentru mine acaparate de un grup de soferi polonezi sau rusi suficient de beti ca sa le comande, la fiecare 10 minute, cocktailuri de 100 de lei. am dat sa-mi platesc berea si aici surpriza: fata de la bar (nu bara!), de altfel cea mai draguta din locanta, mi-a strecurat in nota numarul ei de telefon. cica presteaza si ea, in timpul zilei, dar numai cu clientii care ii plac ;D . dar sa nu afle cumva patronul! pentru ca plecat a doua zi de dimineata n-am avut timp sa ma bucur de serviciile ei dar fata mi-a dat voie sa dau numarul ei unor prieteni simpatici ca mine 8)  aflati in tranzit prin capitala palincii. nr e disponibil pe PM.

 

revin mai tarziu cu experientele din budapesta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Am dat peste acest id de messenger: deliapop82 in piata online. Se recomanda ca fiind o nimfomana din Zalau care ocazional ramane singura si cauta barbati pentru sex.

Am dat add dar nu am vorbit inca cu dansa, neavand drumuri la Zalau. Cu ajutorul lui imvisible se poate vedea si avatarul, care spune tot.

Multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Caut tineri studenti draguti atleti din cj sau din apropiere sa se poata deplasa am loc caut discretie, relati pe id de mes deliapop82 cluj maxim 33 ani eu am 22

Judet:    Cluj    Vizualizat:    2592   

Oras:    Cluj-Napoca    Modificat:    0

Email:    delya17delya@yahoo.com    Comentarii:    0

Telefon:    07458    Data:    23-08-2011, 14:14

 

 

mai foloseste id-ul dezaster_21...este vorba despre un poponar din zalau cu nr de tel 0746603827

 

 

ATENTIE TEAPA !

ATENTIE! Este un poponar care se da fata si anume mess: "dezaster_21", ii un popo din zalau. Are mailul " delya17delya@yahoo. Com".

Judet: Cluj

Oras: Cluj-Napoca

Email: atentieteapa@teapa.com

Telefon: 01111111111 ( 0111.111.111 )11111

    Vizualizat: 172

Modificat: 0

Comentarii: 0

Data: 16-04-2011, 08:53

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Salut. Am vorbit prima data cu domnisoara anul trecut,dar nu mi-a detaliat nimic,spunandu-mi ca prima data trebuie sa ne vedem la bar...cum nu am avut timp si nici nu am fost singur cand am trecut prin Zalau,nu am reusit sa ma intlanesc cu ea nici cum,...Saptamana trecuta insa am prins ocazia de am mers singur in Zalau si zic sa-mi incerc norocul si o sun...Surpriza,...suna si rapsunde..ii spun ca am vorbit mai demult si ca am ramas intelesi sa o sun cand ajung prin Zalau...Imi spune ca este greseala ca ea este din Orastie! Sper sa fi retinut bine localitatea!

Nu stiu ce sa zic,nu o f putut sa vorbeasca sau si-o fi schimbat numarul de telefon..! nu stiu,concluziile le luati voi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Sweet.cami este id iar nr de tel 0754802691 ( 0754.802.691 )

Saptamanile trecute am vb cu dama mai sus amintita  (initial am vb pe mess pe id amintit mai sus si am primit nr de tel ) am asteptat-o parcarea de langa prefectura si binenteles ca punctualitatea nu o caracterizeaza, dupa ce am asteptat-o mai bine de 30 de min a sosit(deja eram la limita rabdarii) cand a venit am avut un soc (dintii din fata lipsesc sau au o culoare neagra ) mi-a zis ca are 27 de ani(cred ca e adevarat) mi-a zis ca practica oral normal la 80 respectiv 150 ron finalizarea, am negociat la 100 ron finalizarea op+np si am mers la o pensiune la iesire din zalau spre cluj, dama e curata, a facut dus inainte de actiune, nu prezinta mirosuri, dama are sanii putin lasati, dar are un fund interesant, oralul a fost slabut, mecanc si are  tendinta de a se ajuta de maini, a urmat normal la care am incercat mai multe pozitii, nu a comentat. Tinand cont ca e prima postare sper ca nu am facut greseli f mari

Notele:

Aspect 7 (pana deschide gura) dupa 4-5

Oral mecanic 5

Normal 6

per total pretul e cam mare pt aspectul sau nu cred ca o sa revin daca nu se modifica tarifele

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...