Jump to content

Arad


x-man
 Share

Recommended Posts

Deoarece am fost in interes de serviciu in Arad saptamana trecuta am decis sa apelez la serviciile domnisoarei Anisia

 

Nr de tel: 0771042899 ( 0771.042.899 )

messenger: a.mariaaa

cost: 300 + taxi sau o noapte 400E (6 ore)

vine doar la hotel

 

Aspect fizic:

 

Mie mi s-a parut o blonda frumoasa ,draguta la fata ,inalta (Ea spune 1.70 dar eu cred ca are cativa cm peste)  cu forme rotunde si picioare lungi.Sani marimea 3 zic eu tari ,placuti la atingere si cu sfarcuri mari.A venit imbracata bine si machiata sexy.

 

Desfasurarea actiunii:

 

I-am luat sfarcul in gura si in acelasi timp o mangaiam la pasarica.Fata s-a umezit puterni imediat.Am trecu apoi la sex anal cu domnisoara intinsa pe burta ,dar datorita faptului ca nu avea lubrifiant dupa ce am bagat-o de cateva ori in fundulet am decis sa trecem la normal misionar si capra.Nu a durat mult pentru ca nu avusesem parte de "actiune" de cateva saptamani si am ejaculat pe curul rotund al Anisiei.

Intre numere am stat putin de vorba si pot sa spun ca e sociabila, poti schimba cateva vorbe cu ea dar in general are o atitudine de profesionista.Totusi cred ca daca o mai chemam la hotel de vreo doua trei ori se mai dadea pe brazda.

La al doilea nr a inceput cu un oral incet dar in forta.O sugea de zici ca dorea sa ramana cu ea in gura ,facea cercuri cu limba pe varful penisului si un deepthroat de a inghitit-o pe toata.Totusi oralul oferi de ea are si parti negative:se ajuta si cu mana si daca vede ca nu termini in cateva minuta face "oral" doar cu mana. La sfarsit a urmat o finalizare pe pasarica si abdomen.

 

Ca o concluzie pot spune ca mi-a placut mai ales ca mie imi plac femeile cu forme rotunde.Dar sunt si aspecte negative.De exemplu nu a avut lubrifiant pt anal(bine ca nici eu nu am mentionat la tel ca doresc asa ceva).La normal implicare zero pur si simplu sa ca scandura.Iar oralul mi s-a parut best ever dar cam grabita daca vede ca nu te termina repede.Nu face finalizare pe fata si sarut.Daca face sau nu cim nu am intrebat.

 

post-474-150392333571_thumb.jpg

post-474-150392333572_thumb.jpg

post-474-150392333573_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello all,

recenzie proaspata... cazare la Continental... mers la barul de noapte... pe drum interview cu o blonda care m-a intrebat "pe mine ma cauti?" evident ca nu caci costa 100e si inca 20e pt receptie... fata de cal si fundu mare...

am incercat la bar, unde pentru moment am crezut ca aud tiruri trecand (din alea de atarna lanturi sub ele...) Doar vreo 6 fete conlocuitoare toate... fara toti dintii samd.... pret fix ca si blonda... inutil sa spun ca desi era si una mai bunuta... am renuntat din start

pe o straduta langa hotel, un bar de noapte cu fete care intra adevar dansau la bara... pierdere de vreme... acelasi tarif dar numai dupa ce le dadeai si de baut in bar si oricum se facea 5 dimineata cand plecau... so pass.

eu nu mai inteleg nimic... chiar nu mai sunt fete misto in orasele astea?! toate sunt zana zanelor din palatul de cristal de vor banii astia???  >:(

mai stau si marti ... sugestii?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...