Jump to content

(V) ANA 26 ani Gorjului - 0727051910


R0wan
 Share

Recommended Posts

Are urmatorul anunt:

"ANA, 26 ani, blonda, sexy si provocatoare, ofer relaxare si clipe de extaz domnilor manierati si generosi intr-o locatie discreta, te astept sa petrecem clipe de neuitat, Militari, Gorjului" 0727051910.

Am testat zilele trecute. Asa cum spune in anunt locatia este foarte aproape de piata gorjului. Printesa declara ca are 26 ani, insa dupa parerea mea este 30+, asta dupa sanii usor lasati. si dupa trecerea anilor ce lasa urme.

Dupa discutie amabila la telefon ma infiintez la fata locului, ap cu 2 camere, mai are o colega pe care am vazut-o la sfarsitul impreunarii, nu m-a inspirat foarte tare, am interbat daca face 3-some a zis da dar nu imperuna cu colega :) .  Apartamanet situat la etaj superior, apa calda vine mai greu, prosop curat uscat.

Dupa un small talk, in care a tinut sa imi precizeze ca totul este protejat, am trecut la aparate nu inainte de a preciza, ca doresc finalizarea natur pe sanii nr 3, usor lasati.

Oral executat pro, fara atentie zonelor adiacente, insa cu ruperi de ritm si incercari de deep. dupa aprox 10 min am intros-o in poz misionarului am incalzit-o putin si de aici altfel s-au desfasurat ostlitatile. O data incalzita a inceput sa geama si sa isi doreasca sa se implice mai mult, lucru simtit prin rotatiile de bazin si ritmul impus de ea. Am finalizat asa cum am cerut pe sani insa a sarit putin si pe fata, ghinion :)

Nr 2 s-a produs dupa dusul de rigoare , si o mica discutie despre muzica anilor 90, si a faptului ca ea asulta doar magic fm, totul fara graba, ea nu prea este comunicativa, insa daca reusesti sa gasesti un punct comun ....mai dezgheti atmosfera. Fianlizarea la nr 2 a fost in pozitia capritei, iar ca specialitate a casei am observat ca in mom in care simte ca termini isi contracta ceva muschi ca sa te mulga si mai tare , lucru tare placut dealtfel.

Pretul paltit 120 ron pt 2 impreunari.

Un pret cinstit, pentru cele oferite.

Ca si note:

Gfe : 6 ( trebuie sa tragi de ea sa vorbeasca, se vede ca nu face demult asta )

Oral : 7 ( protejat si fara atentie zonelor adiacente)

Prestatie : 8 ( se implica si o data incalzita se fute cu placere)

Locatie: 7 ( etaj superior, prosop curat, insa lenjeria cerd ca era mai de mult acolo, fara papuci )

Over all asa cum am spus mai sus un pret decent pentru conditiile oferite.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai123

E cumva intr-un bloc cu un salon de coafura la parter?...daca da, cred ca am fost si eu (nu mai stiu dupa nr de tel), dar n-am ramas din cauza aspectului. Parea clar de la tara, uratica la fata. Nu mi-am dat seama daca pozele sint alea ei. Se vedea clar ca abia incepuse, ii era si rusine sa iasa cu totul din camera sa o vad. Mai bine arata colega, dar spuna ca nu presteaza. N-au comentat nimic cind am zic ca nu raman, dimpotriva, au fost amabile.

Link to comment
Share on other sites

Da blocul cu salonul de coafura la parter.

Este mai de la tara, si este incepatoare, se cunoaste in modul de a se purta, dar incepatoarele astea se incing tare fiind la inceput si asta mi-a placut.

Colega nu m-a inspirat atunci dupa 2 numere, data viit am sa o incerc pe ea prima, si cu siguranta o sa ma inspire:)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Colega anei se numeste ALINA.

 

ALINA, 23 ani, sexi si provocatoare, te invit alaturi de mine pentru a-ti indeplini orice dorinta, intr-un cadru intim si curat. Discretie maxima, servicii de calitate. Rog seriozitate. Militari 0727051711 ( 0727.051.711 ) Bucuresti

 

Mie nu mi s-a parut cine stie ce..... E urâţică la faţă, ţărăncutză, dar are sânii măricei (2) si destul de moi si fundul destul de bun, micuta de statura (apox. 1.60 m). Nu este aproape deloc vorbareata sau comunicativa, abia am reusit sa o fac sa vorbeasca. Nu avea chef de vorba, este genul "let's go, finish and goodbye"

Face oral protejat si/sau neprotejat, normal si probabil ( eu nu i-am cerut) anal.

Atentie la pat. Ea m-a pus sa stau pe partea dreapta a patului (scartaie arcurile).

Ii place sa stea deasupra. E cam lipsita de fantezii si pofte, trebuie indrumata exact asupra cerintelor.

 

Tarife: 1 finalizare= 70 lei

1 ora (2 finalizari)= 100 lei

 

P.S.: sunt nou pe forum si inca nu stiu ce inseamna toate acele acronime ( BF, GGD, BJ, ....etc)

 

Spor la treaba ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...