Jump to content

(V) - Laura & ... , Marasti, 0757259006, 0737378092


puiut
 Share

Recommended Posts

Buna.

 

Vazut anunturi cu nr de telefon in piata. Sunat si ? detalii. Inca de la inceput mi-a placut, cea care mi-a raspuns mi-a zis ca e valabil, masaj erotic cu finalizare, pozele ei le-am vazut pe anunt dar ea nu poate ca e pe stop. Dar poate colega.

 

Acum sa fac o comparatie cu Marasti sensul giratoriu. Am fost si acolo. Acelasi pret dar recomand cu caldura intre cele doua pe asta ultimul. Plecat cu politica daca nu imi place oral daca imi place normal. La cuibul Katia - Marasti a fost oral. Mi-a zis ca are ceva tratabil cu antibiotice sa nu ma sperii. No problemo vreu oral. Am intrebat dar de ce nu zici ca nu se poate normal. Mi-a zis ca se poate ca nu-i bai. Oral, nimic de comentat doar ca era cam stirba, ii lipsea un dinte ceva si baga dintii tare pana i-am zis sa o lase mai moale. Ca sa inchei un ciclu si sa fac si normal m-am dus aici cu aceasi idee doar ca i-am zis din start ca de nu imi place plec. Am stat la normal.

 

Relatari.

Locatia Marasti, bulevard, langa piata.

Nu m-am intalnit cu colega, care era pe stop si nu a venit la servici ci cu Laura.

Laura, bruneta, din Campia, a mai facut masaj la Dream si Extrem. Poate o stiti. Acolo doar oil, ca asa era politica, dar se mai scapa la altceva in + daca era chemata acasa.

100 o finalizare orala sau normal. Protejat normal. Eu am avut parte de normal, inceput oral si terminat normal. Asa cum e bine si normal notiunea de combinata nu se pune. 150 ora - 2 jubilari. La mai multe cresc preturile - nu am fost f. atent. Deci ieftin. Si bun.

Fata nu e extra fumusete, de top model, sa intorci capul pe strada dar frumoasa. Un picut plinuta sa atentionez cei amatori doar de modele anorexice. Beneficiaza de avantajul plinutelor, sani mari si naturali.

In ce exceleaza insa dupa parerea mea este prestatia. Poate i-am placut desi nu mai sunt tinar, ca mi-a zis asa ceva ca arat bine. Ca o amanta - curva sau pe aproape. A sarit pe mine cu sarutari peste tot, cred ca eu am impus un cod tacit doar de la gat in jos (dar cred ca daca ceream se putea si mai sus). La prestatie, sarut, atitudinea de amanta - curva, si oral, ce mi-a placut ca am obtinut fara sa cer, doar ca asa era programul, prestatia. I-am cerut ceva mai deosebit non misionar si s-a urcat pe mine ca in filme adult. Scurt si de placere ca eram prea grabit si placut emotionat. Prestatia de amanta nu s-a terminat dupa, cand a executat program ca la masaj oil cu stergere bine de tot si apoi mangaieri, s-a intins langa mine, a povestit, intr-un cuvant a fost draguta cu mine pe toata durata intrevederii.

 

Cam cea mai buna experienta pt. mine din ultimul timp - eu ma limitez pe plaja de valori sub 200 (care nu l-am atins in ultimul timp) 150 e target meu, 100 e o surpriza placuta si dupa prima experienta nu am crezut ca se poate altceva decat garbage la pretul asta de 100 dar iata ca mai rasar si diamante. Poate sunt mai bune - din descrieri la 100 E sunt sigur ca se gasesc. Dar la 100 - the best so far pt. mine.

 

Poze vedeti in piata. Cred ca e colega lui Laura. In anunt se zice de bruneta de 25 ani si Laura zicea ca are 23. Dar ca si infatisare nu sunt f. diferite.

 

Permiteti sa inchei cu o poezie inspirata de reclama la ciocolata

Laura, Laura,

Ti-am vazut gaura.

 

de fapt chiar mai mult decat vazut si mi-a si placut.

 

Link to comment
Share on other sites

Stimabile,

 

ai putea sa ne ajuti cu ceva poze, ca ceea ce ai scris mai sus suna super tentant!!! si vreau sa vad si eu cat de cat dimensiunile divei!

mersi

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

@ axell28 cu doi de el.

Eu cred ca mai bine ar fi sa mergi tu sa faci o incercare si pe urma sa ne povestesti cum a fost.. ce zici?

Ai 7 posturi in care spui ca vezi anunturi, te miri de ele, si intrebi lumea daca a fost sau ceri poze.

 

 

Eu inteleg ca e nou forumul dar regulile vechi se pastreaza.

 

 

Frist give, then ask!

Link to comment
Share on other sites

Buna.

 

La nr. de telefoane 2 anunt

Brunetica draguta 25 ani

O tipa draguta, brunetica, 25 ani, te asteapta intr-o locatie eleganta. Igiena si discretia sunt garantate.

 

O tipa draguta 25 ani

Brunetica te asteapta intr-o locatie super. Igiena si discretie.

 

Locatia e cea din poze

 

Fata nu stiu daca e Laura, inclin sa cred ca nu dupa povesti, dar asemanatoare.  Poate 2-3 kg + la burtica.

 

Asa ca pozele

post-132-150392333398_thumb.jpg

post-132-150392333401_thumb.jpg

post-132-150392333403_thumb.jpg

post-132-150392333406_thumb.jpg

post-132-150392333408_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut

  Am trecut in urma cu 3 zile pe la colega Laurei, din pacate nu ii mai retin numele.

  Ca si aspect, tipa are maxim 160 cm inaltime. in jur de 50 kg(putina burtica, dar nimic dizgratios), fara urme de celulita, aproximativ 25 de ani sani foarte mici, pasarica epilata corespunzator( stramta, te simti foarte bine in ea). La fata este simpatica, exagereaza putin cu fardul,  dar mai mult ca sigur nu iasa cu nimic in evidenta daca o intalnesti in public.

  Ca si atitudine foarte joviala se intretine cu tine.

  Ca si prestatie: La oral nu se pricepe deloc, nu mi-a putut-o lua in gura mai mult 4 cm si se foloseste din plin de dinti, dar daca ii ceri si ii explici si cum te excita dand limbi pe capul penisului, ia bilele in gura si da limbi in anus. Oralul este obligatoriu protejat

                          La normal sta ceva mai bine. Am inceput prin pozitia reverse-cowgirl, timp in care cu toate portestele ei(uraste analul) m-am jucat cu un deget in anusul ei(foarte stramt), din pacate nu a rezistat foarte mult cerandu-mi sa schimbam pozitia pe motiv ca a obosit. Am continuat printr-un doggystyle foarte reusit tipa incepand sa geama si sa se umezeasca puternic, pe urma am trecut la pozitia umeri-craci, unde am si terminat(pe fata, pieptul si pasarica domnisoarei)

  Tarif: 100 Ron O+N ambele protejat, platit la inceput. Totul a durat aproximativ 45 de minute din momentul in care am intrat pe usa si pana am iesit de la dus, la inceput nu am facut dus deoarece facusem acasa. Dupa ce am iesit de la dus a spus ca am stat cam mult la ea si trebuie sa ii mai dau 50 de ron in plus, la care am inceput sa rad cu pofta, fapt care a descurajat-o  si a inceput sa rada si ea nemaicerand nimic, asa ca aveti grija.     

Ca sa ii dam si note  :D

Aspect  -nota 5-6

FK        -nota 9

GFE      -nota7

Oral      -nota 2

Normal -nota 5       

   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...