Jump to content

Gina Practiker


angajator.cluj
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...

Incerc sa dau de Gina de vre-o 2 saptamani incoace mai ales in w-end-uri si pana acum nu am reusit sa am o discutie telefonica cu dameza desi telefonul suna pana intra mesageria. Am incercat si dimineata intre 9 si 10, cand conform "net-ului" se zice ca-si face programul pentru restul zilei si nimic.

Nu am avut placerea s-o cunosc si din acest motiv posturile antevorbitorilor mei m-au facut curios si oarecum perseverent dar nu obsedat !!!

 

Concluzia ar fi ca dna Gina si-a cam inchis cercul de clienti si insistentele noastre ale celor care nu am beneficiat de serviciile sale sunt o pierdere de timp. Asa ca am sa ma concentrez mai mult pe " recolta" de toamana asa cum a sugerat un coleg de forum si sa incerc sa profit la maxim de noul an universitar.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

In primul rind "La multi ani!" pen-ca nu ne-auziram anul asta.

In al doilea rind, relatarea:

am reusit s-o prind la telefon inainte de sarbatori. Cind am intrebat-o cind ne putem vedea a zis scurt: acum daca vrei                    :o .

Zis si facut in 20 minute eram la usa ei undeva pe Calea Manastur.

Fata asa cum stiam nu este o minune a frumusetii insa nu e deloc urita. M-a asteptat in halat si niste papucei cu blanita si-am discutat vrute si ne-vrute de parca nu venisem pentru altceva, avind intr-adevar cu cine discuta. M-a servit cu tot felul si m-a facut sa ma simt ca si cu o veche prietena.

Dupa ce ne-am hotarit, am mers la dus, dupa mine facind si ea unul foarte serios spalindu-se de parca urma sa faca o operatie pe creier. Dupa ce am ajuns in dormitor (care deja era pregatit cu asternut curat), ne-am dezinfectat pe minute cu solutia deja cunoscuta si inainte de a purcede a zis o chestie care mi-a placut enorm, avind in vedere ca n-am discutat nimic din ce vom face sau ce e voie si ce nu: fiecare isi ia ce vrea, iar daca te deranjeaza ceva, imi spui. Nu m-a deranjat nimic cind m-a pus pe burta si mi-a facut un masaj cu tot corpul trecit subtil la o actiune orala inceputa din spate in fata eu nemaifiind in contact cu realitatea. I-am spus ca nu sunt amator de analingus si ca niciodata nu mi-a placut atit de tare aceast domeniu ca si acum, asa ca mi s-a facut pofta si mie si-am cerut sa ma lase sa ma intorc de pe burta bagind un 69 fain timp in care i-am explorat gauricile impecabil de curate si placute la gustat.

Finalul s-a petrecut la un normal pe la spate cu privelistea fundului ei in sus.

De la inceput pina la sfirsit totul a fost foarte fain, pretul final de 150 fiind mai mult decit ok pentru ce mi-a oferit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...