Jump to content

(V) EClaire - www.sentimente.ro 0741225330, 0743533047

ddc_forum
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Iata raspunsul ei exhaustiv la intrebarea nevinovata : "putem coresponda ?"...Dupa Rubensiana si dupa Liuda pare a fi a 3-a "housewife type" pe care-o voi frecventa...

Daca vrei sa ma intalnesti in Bucuresti, conditiile mele mele sunt:

1: Sa ne vedem in oras sa ne cunoastem, sa vedem de ne speriem unul de altul sau nu, iar in timp de o ora avem destul timp la dispozitie sa decidem daca mergem mai departe sau nu.

2: Nu ne putem vedea la mine. La tine sau hotel, dupa cum preferi.

3: Nu fac sex anal, sex in grup, cu femei, uro - scato, BDSM. Imi place tot ce vine de la sine, asa cum simtim in acele momente, urasc scenariile si teoria chibritului.

4: Prezervativul e obligatoriu in timpul actului sexual. Imi place sexul oral reciproc fara.

5: Regula obligatorie e sa ne simtim amandoi bine, deoarece fac alergie la egoisti in pat. Am un principiu - in pat nimeni nu ia, ci da. Cat suntem impreuna sa fim cei mai frumosi indragostiti, iar dupa fiecare cu viata lui.

6: Exista limita de timp, dar nu punem sa sune ceasul.

7: Moftul meu financiar este:

- 60 EURO 220 RON / 2 - 4 ORE;

- 120 EURO 430 RON / 4 - 8 ORE;

- 180 EURO 650 RON / 8 - 12 ORE;

- 300 EURO 1080 RON / 12 - 24 ORE.

Conditiile nu sunt negociabile si se aplica tot timpul, oricum am petrece timpul impreuna. Banii inainte sau pusi undeva la vedere si la indemana amandorura.

ESENTIALUL este sa ne simti bine amandoi si sa nu regretam timpul petrecut impreuna.

DE RETINUT!!! Acesta e micul meu secret, un hobby, in nici un caz job-ul meu.

Daca poti intelege ca nu toate femeile care au mofturi financiare nu o fac mecanic si ca sunt astfel de femei care chiar sunt intr-adevar interesate de placerea amandorura, eu una fiind una dintre aceste femei, atunci putem vorbi telefon: 0743533047.

In caz de nu esti interesat, dar te-ai amuza putin pe nervii mei, nu te obosi, deoarece nu prea vei avea sanse.

Sper sa fim foarte buni amici.

Daca iti place profilul meu, pozele mele, te rog, voteaza-ma. Multumesc!

Clara