Jump to content

Adelina Matura Hot/ 0729788957/ Prelungirea Ghencea


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Am vizitatat-o recent, pentru o finalizare la 60 lei, fix 30 de minute.  Pentru o ora ar fi costat 150 lei, cu masaj inclus. 

Locatia este intr-un bloc lipit de Posta din rondul Baba Novac. E o tipa simpatica, cu voce placuta la telefon, in anunt zice ca are vreo 30 de ani, in realitate are peste 40 (conform declaratie personala). 

Este ingrijita, cu manichiura si pedichiura la zi, epilata pe picioare poate de 2-3 zile. Mirosea bine. Pizda curata. Sani mari, frumosi, usor lasati. Are cateva kilograme in plus, dar in limite decente.

Accepta oral neprotejat, fara finalizare orala. Eu am ales varianta protejata, sa mi-o suga pina la finalizare in balon. Nu accepta Fk, ca vezi doamne e prea intim. Mi-a adus aminte de tipa aia nimfomana din piaza Amzei, ca aspect, dar as zice ca arata mult mai bine, chiar si la fata (desi nu e o frumusete).

Mai are o colega, super skinny, care am inteles ca ofera cam aceleasi servicii ca si Ade (probabil de la Adelina, naiba stie ). Telefonul colegei este 0784517265.

Am gasit si cateva poze prin alte recenzii, o reprezinta intr-o oarecare masura (nu pot sa jur ca sunt ale ei, desi, parca avea acel tatuaj pe picior - nu am dat prea mare atentie la acest aspect)

201370781.jpg

201371111.jpg

201371131.jpg

221035331.jpg

221035371.jpg

221035821.jpg

221035831.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

https://www.anuntul.ro/anunt-baba-novac-dristor-BQ881Z#Ya93v3 

Baba Novac, Dristor

Bruneta, 34 ani. Ofer masaj profesional pe masa de masaj domnilor generosi. Detalii suplimentare la telefon.

Program de luni pana vineri de la 10-17.

Acesta este anuntul ADEI cu poze reale.

                                                                                                                                                                        Baba Novac, Dristor

239008731.jpg

239008741.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Futuloiu changed the title to Adelina Matura Hot/Sector 6 / 0729788957
  • 6 months later...
  • Futuloiu changed the title to Adelina Matura Hot/ 0729788957/ Prelungirea Ghencea

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...